Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Oprostite, slabo tipkam, povrh vsega sem še močno zmeden! :wacko:

Hotel sem rečt, da ga dobro ZAPIJEMO!!!!! :P

čestitke... pa na zdravje mlademu motoristu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi motoristi in motoristke obveščam vas da sva dobila MOTORISTA :OK: :OK: :OK:

Treba ga bo dobro zapiti :beer2:, in seveda tudi malo zapiliti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ray ban ...... čestitke in vso zdravje!!! :notworthy: :yea2: :OK:

ipak da :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi motoristi in motoristke obveščam vas da sva dobila MOTORISTA :OK:  :OK:  :OK:

no sej sem vedu da primankuje fantov v Sloveniji...... :OK: :D

kako se bo klical??

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej sem vedu da primankuje fantov v Sloveniji...... :OK: :D

kako se bo klical??

sej prov pol ne bo več 3ženske na možakarja :P

čestitke še enkrat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sanda7: ma js nimam prou neč proti temu :naughty: zate bi moglo bit pa obratno bolš verjetno-sklepam :P

Well, ray ban: Kako je pa ime "našemu" vitezu? Upam d je Žan :huh: :rolleyes: O:-) :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo za it u pondelk na Grossglockner? Mislim resno :D

Jaz grem v četrtek proti Garmischu, pa bomo verjetno preplazili tudi Grossglockner na poti do tja.... Lahko pa se tudi pridružiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej verjetno d tud js nebom šou u pondelk. Me je klicu prej sulica d oni grejo drugo soboto tja gor plazit (on in yankee pa še eni krašouci, če sm prou zastopu). Tko d se bom kar njim prdružu-primorci mormo skupej držat .) . Pa upam d nebo vse splavalo po vodi (dobesedno) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeeee ma za to varjanto sem tudi jest (Grossglockner) se mormo kej zmenit če vzamete sabo še enega norca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeeee ma za to varjanto sem tudi jest (Grossglockner) se mormo kej zmenit če vzamete sabo še enega norca :)

be alora :hmm: , veš d rabim enga k mi bo upou sledit, drgače mi bo dougcajt se furat sam :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je klicu prej sulica d oni grejo drugo soboto tja gor plazit (on in yankee pa še eni krašouci, če sm prou zastopu)

Kaj vse clouk zvej na tem forumu.....se kam bo sou drugo soboto :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vse clouk zvej na tem forumu.....se kam bo sou drugo soboto :lol1: :lol1:

ja ben, tud take se dobijo :wacko: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne sej ni problema.....sam je zanimivo de se enkrat tistopotjo pogovarjas in pol zves de je zej dolocen datum in use skup......uglavnem za tja gor in nazaj je nekako 600km se mi zdi in pred grosgloknerjem tolk de veste je menda ene 10 al 15 eurou ustopnine u park.....vsaj tolko je blo predlanskim ku smo bli gor....

Drgac pa lepa turca...in startat je treba ob 7h da pol kon kalma do vecera vse prevozis in precekiras....ter ne pozabit zimskih gat in majc, ker ce bo gor oblacno zna bit manj kot 10 stopinj na vrhu....glih tolk, de ne bo kdo pol presenecen ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej primorska banda, se gremo kam plavat? Js mam že naštimane plavutke in masko za naše ceste :lol1: ma kdaj bo konc tega sranja <_< z ene strani ti nabiva sonce u glavo B) , z druge ti meče dš u fris :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj primorci, a ste že usi na morju? :OK:

Se že sprašujem kako da se nobeden ne oglaša :?

No, jaz imam bolj malo časa, še za motor ga nimam, tako da mi prav trga srce ko vidim tako vreme! :cry:

No povejte malo kaj se dogaja kaj okoli in kje se kaj vozite!

Jaz imam dirke bolj na štirih kolesih kot na dveh, malo manj adrenalina ampak veliko veliko užitkov!!!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj na 3m je bil žan sicer z avtom ma vseeno...vozim se malo ker ni vremena...če pa se pa je žurka...sej sva se z žanom menla da se bi kdaj kam peljali...zdej ko bo šole konc pa bodo počitnice.....več nas je lepše je.... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja učeri sm bil prvič na 3M in morem rečt, d bom vsako sredo gor :D :OK: (razn v primeru džja <_< ) Alora, s TC-jem sva vrgla na jezik d po 5.juliju (takrat bo konc vseh "jajc") gremo za ene 3-4 dni v Dolomite. Seveda bo treba izbrat taprav termin, k nebo dežja O:-) in k bo čim manj ljudi po IT (bom js tata prašu kdaj bo to) tko d bo cesta sam naša :D :yea2: Pa takrat mormo it gor k bojo meli Carabinerji kolektivni :lol1: :lol1: . Neki je tudi Shultz omenju za it tja (ma bom tiho d ne nardim kašne kapele ku z Gross in yankee-jem :lol1: ).

Alora, to soboto bo po mojih prognozah DŽ :cry: ma upam d se motim. Kaj bo kej s Grossglocknom al bi se rajši dobila PRIMORSKA MOTOSVET SEKCIJA kje in šli en giro vsi skupej kam kej pojest in popit, pole pa dalje :hmm: K kar jst pomnem je blo lani poleti v Brdih nazadnje k smo/ste se vidli skoraj vsi komplet :? Nevem, to je sam moja idea.

Pa uživejte dalje, js sm lih pršu z Rid, pa hlače sm na kolenu strgu O:-) ne nism padu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora, to soboto bo po mojih prognozah DŽ :cry:

vremenarji pravijo da bo vreme...sam name ne računat...... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!