Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

:naughty:::naughty::a se bomo vozili aaaaaaaaaaa.lepi pozdravi ggggggggaaaaaassssssssssaaaaaaaaa::yea1:

Sevede se bomo :naughty: , sam da se rama pocajta, :headbang: GGGGGGGGGGGGAAAAAAAAAAAAAAAAAASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tud tu gre dž-tko da bo ves sneg pobral...

to pa ni slabo, bomo na silvestrovo mal z motorčki zabluzil pa bo. :naughty: :naughty:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi se hecate jz pa mislim skrajno resno....mam to željo že iz leta 99 na 2000(milenium)sm dobila idejo tega leta v Parizu ko sem videla tipa direkt na prehod mileniuma na motorju,...od takrat mam to željo pa mi ne rata ker sem vedno iz doma

letos pa bom doma in bom verjetno to željo po 10h letih probala izpolnit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi se hecate jz pa mislim skrajno resno....mam to željo že iz leta 99 na 2000(milenium)sm dobila idejo tega leta v Parizu ko sem videla tipa direkt na prehod mileniuma na motorju,...od takrat mam to željo pa mi ne rata ker sem vedno iz doma

letos pa bom doma in bom verjetno to željo po 10h letih probala izpolnit

Sandra res je,moj mož je biu par dni v Parizu in zapadu sneg,motoristov pa pouno mesto.Da jih blo tko lepo videt,par njih pa policija pobirala-padli .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sandra res je,moj mož je biu par dni v Parizu in zapadu sneg,motoristov pa pouno mesto.Da jih blo tko lepo videt,par njih pa policija pobirala-padli .)

Ja se mi se tut vozmo :OK::OK: pa kaj če je sneg, :? še bolš! :grim k me fukne vsaj na mehko padem :kva2::kva2::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se mi se tut vozmo :OK::OK: pa kaj če je sneg, :? še bolš! :grim k me fukne vsaj na mehko padem :kva2::kva2::kva2:

Ko boš šeu poklič da te slikam :whistle:

Če boš pa v redu padu,bom jst kr nate še se....Tko da... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem primorkam in primorcem želim, veliko lepih, varnih, prijetnih in zabavnih kilometrov.

maus fas ma rat :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem primorkam in primorcem želim, veliko lepih, varnih, prijetnih in zabavnih kilometrov.

maus fas ma rat :kva2:

nas mora met, ker mamo me tut njega ane mausi :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne limaj se preveč na mausa,ker je naš :grim

Lahko ga mate rade do ene mire-maus ve do kjere :grim .)

pa ja de... mausi le povej... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!