Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Mene pa zanima kdaj je ju3 začetek Motopiknika v Zelenem Gaju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstajamo obstajamo :) Mi mlajša generacija smo kar aktivni. Naslednji teden gremo do morja, vsak vikend ali padejo ride ali kakšna daljša turca, tako da smo kar živi :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nah :D Koliko si sploh stara? Sam se s svojimi rosnimi 16 štejem pod mladga :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nah :D Koliko si sploh stara? Sam se s svojimi rosnimi 16 štejem pod mladga :D

Jutro,še rosno mlada po zgledu in srcu :yea1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res 38....Pa ti?

Ajej bom raj tihu, :slap::slap:

str kt zemla, sam ohranjen kot rožica :lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namest, da se hvalite kolko ste stari, se pelte rajše pelat!

Jaz sem se "napeskal". In je bilo skoraj dovolj, ampak, bi pa še ostal tam doli!!

O tem pa nekaj piše tu in tu.

Desrtsoul , Batzajla in JeepCorporatin z mano vred smo se imeli fantastično, saj smo tja in nazaj pluli z barko "Fantastic".

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker drugi tu ni prijel prvič, bom probal še enkrat.

Lp Regi

Popravljeno . Popravil regi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namest, da se hvalite kolko ste stari, se pelte rajše pelat!

Jaz sem se "napeskal". In je bilo skoraj dovolj, ampak, bi pa še ostal tam doli!!

O tem pa nekaj piše tu in tu.

Desrtsoul , Batzajla in JeepCorporatin z mano vred smo se imeli fantastično, saj smo tja in nazaj pluli z barko "Fantastic".

Lp Regi

Hahahaha,sem se včeraj zvečer šla ...Moji prvi km letos :whistle:

Me zebo ko...Sam pa so bili slatko km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moji, so bili včeraj med prvimi letos, s tavečo mašinco. Do Kopra in nazaj, ter postanek v Flori v Krvavem potoku. Pol službena zadeva- sestanek in nekaj pikneš! Je kar pasalu po enem mesecu abstinence brez svinjetine. Pa še opravičilo za prejšnja dva posta, ker drugi tu ne dela povezava. Je pa to blog našega so-motosvetovca Batzajle (Motomagazin-blog-Matevž Hribar).

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moji, so bili včeraj med prvimi letos, s tavečo mašinco. Do Kopra in nazaj, ter postanek v Flori v Krvavem potoku. Pol službena zadeva- sestanek in nekaj pikneš! Je kar pasalu po enem mesecu abstinence brez svinjetine. Pa še opravičilo za prejšnja dva posta, ker drugi tu ne dela povezava. Je pa to blog našega so-motosvetovca Batzajle (Motomagazin-blog-Matevž Hribar).

Lp Regi

Vidim da si iz Krasa,pole smo kr blizu si mi....Me veseli :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če zanese koga pot mimo, ... dogajalo se bo !!!

:yes:

SPRING FEST No. 1, FAROVEC 2010

Prvi tovrstni festival v Sloveniji v času spomladanskih počitnic!

Slovenski Spring break!

Jezero Farovec pri Slovenski Bistrici

30.april – 2.maj 2010

Odlična priložnost kje preživeti praznični vikend – na festivalu glasbe, veselja in druženja, v prelepem okolju jezera Farovec!

V treh dneh festivala bo nastopilo 36 skupin:

Laibach, Psihomodo pop, Niet, Murat & Jose Band, Hladno pivo, Mi 2, Zablujena generacija, Leaf fat, The drinkers, Katalena, Drumatical Theatre, Superbutt, Siti hlapci, Jerry & Blueberry, IRIE FM, Muškat hamburg, Kud idijoti, Suasages, Toxic Heart, Iron median in še in še...) ter mnogo še neuveljavljenih skupin - Cabbage, Infidia, Ashton's Kitchen ...

http://www.springfest.si/index.html

Vabljeni !

post-16688-127212571854_thumb.jpg

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jutro

4 letih??? :?

Jap, 6 let od tega sm jmu cestno 3leta, prodau, šou rit malo po blatu te 4 leta, zdej sm kupu spet CBR :D

Kej bol jasno :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, 6 let od tega sm jmu cestno 3leta, prodau, šou rit malo po blatu te 4 leta, zdej sm kupu spet CBR biggrin.gif

Kej bol jasno trance_43_wavetowel2.gif

Zdravo gizmOk...; Dobrodošel po dolgem cajtu. Vidim, da si bolj ril po blatu, prejšnji mesec sem z eno dobro ekipco ril po pesku, Poglej tu

Bilo je super, kamjon, če te še vedno zanima, je pri meni doma.(bo še do 20 maja- popravilo: "Sahara breks evrjthing" )

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, 6 let od tega sm jmu cestno 3leta, prodau, šou rit malo po blatu te 4 leta, zdej sm kupu spet CBR :D

Kej bol jasno :yea1:

A tko,sem mislna da sploh nisi usedu več na motor... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo gizmOk...; Dobrodošel po dolgem cajtu. Vidim, da si bolj ril po blatu, prejšnji mesec sem z eno dobro ekipco ril po pesku, Poglej tu

Bilo je super, kamjon, če te še vedno zanima, je pri meni doma.(bo še do 20 maja- popravilo: "Sahara breks evrjthing" )

Lp Regi

Odlično večerno branje :worship: ja si kar predstavlam kaj nardi puščava s plehovja in železja ja... MA k bo kej lepše vreme, se po doooougem cajtu lahko kje kej dobimo pa malo poklepetamo ja :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!