Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Odlično večerno branje :worship: ja si kar predstavlam kaj nardi puščava s plehovja in železja ja... MA k bo kej lepše vreme, se po doooougem cajtu lahko kje kej dobimo pa malo poklepetamo ja :yes:

Saj veš da ni panike,sam rec kdaj in :beer1: :kava:

Sam naj bo vreme,da gremo z motorji vn,ker avta sem sita že :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmič... cajt je bil.. da si spet na cesti :)

Ostalim primorcem pa lep pozdrav, spet počasi prihajam nazaj na forum, sploh v tole temo :) :)

Torej... kdaj bo lepo vreme da se gremo furat? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma mal sem pa tja... pač nekako se mi ni dalo več prebirat tem, pa sem se rajši vozil pa druge opravke opravljal, kot pa tle visel :)

Bo trebaa bit spet mal aktiven :)

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednji teden gremo s kolegi malo na nšo obalo na dopust. Napište če se kej med 15 in 22 majom na obali dogaja in če je dol kaka gostilna prijazna za motoriste. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa biu....

Boš vidla zdej k se lotmo mi srat tle... :D Do zdej smo bli potuhnjeni.

Irenčko, js in ti smo se pa lih zgrešili z našimi karierami se spomnem. K si ti zaplavala u našo klapo sm js odplavou. Skrajni cajt d se pozdravmo u živo (dokler moja ne svoha foruma vn) :surrender: .

Burni: Vreme je tle katastrofalno... dns popoudne je blo lih tolko d sm šou menjat gume, tku d zdej je ready to ride (metzelerke sprobamo u usej svoji mehkobi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš vidla zdej k se lotmo mi srat tle... :D Do zdej smo bli potuhnjeni.

Irenčko, js in ti smo se pa lih zgrešili z našimi karierami se spomnem. K si ti zaplavala u našo klapo sm js odplavou. Skrajni cajt d se pozdravmo u živo (dokler moja ne svoha foruma vn) :surrender: .

Burni: Vreme je tle katastrofalno... dns popoudne je blo lih tolko d sm šou menjat gume, tku d zdej je ready to ride (metzelerke sprobamo u usej svoji mehkobi :whistle:

A tvoja voha za tabo,hahahaha

Zakaj pa? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irenčko, js in ti smo se pa lih zgrešili z našimi karierami se spomnem. K si ti zaplavala u našo klapo sm js odplavou. Skrajni cajt d se pozdravmo u živo (dokler moja ne svoha foruma vn) :surrender: .

hehe, res? :P aj sam d bo sončk pa gasa :naughty:

bo dns kdo na krokarjih mogoče, se ga kej vidjamo tam :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me boš pa zdej bl pogosto ;)

si me pogrešala a :naughty: sej sm zmerej glih, sam še mal bl neumn sm zdej ratu O:-) (ja ja, se da še bol ku je blo takrat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fajn,bi te prov rada vidla,sm že skor pozabla kako zgledaš:),...no sej drgač pa jz sm se tud mal postarala in še bolj odfukana ratala:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo vidli vreme za vikend. Če bo lepo se marbit kej scingam okul pohajat... Ma sm bol turist, k nimam še kombinezona nabavljenga, pa se malo bol obložen kar u kawbojkah malo bol lagano okul furam - za dušo, pa da ne pozabim kje je žlajf in kje sklopka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo evo... še smo tle :P

Gremo kam v nedeljo.. po kosilu? Če bo vreme primerno seveda :)

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni primorci

mene zanima kdo na primorskem ima mašino za cevi zvijat(avspuh) min. Fi 35mm

Vsaka informacija bi bla dobra :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo evo... še smo tle :P

Gremo kam v nedeljo.. po kosilu? Če bo vreme primerno seveda :)

LP Burnout

Ja mi gremo. Na obalo eno lagano-turistično. 3-je motorji. Po 15h štartamo z gorice nekje, najvrjetneje gremo do sežane in pol na italijo dol do morja... Prideš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni primorci

mene zanima kdo na primorskem ima mašino za cevi zvijat(avspuh) min. Fi 35mm

Vsaka informacija bi bla dobra :)

glede na to da je ta cev 1mm jih na primorskem stroja z trnom malo premore ampak kolikor se spomnem ima eden nad kortami sem mi zdi " rostˇ" ali nekaj podobnega .

Upam da sem ti pomagal. link

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mi gremo. Na obalo eno lagano-turistično. 3-je motorji. Po 15h štartamo z gorice nekje, najvrjetneje gremo do sežane in pol na italijo dol do morja... Prideš?

Se bomo kej slišal :D Čist možno da se kje vidmo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!