Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Jutri sva dva pacienta s prikolicami v turistično-poletni odpravi (beri kawbojke in jakna, brisača in kopalke) zmenjena ob 13h na pumpi OMV v Rožni Dolini. Gremo pa Trenta-Vršič-Kr. Gora-Italija-Lago di Predil (tam si malo namočimo noge in pojemo kak sladoledek (če ne že kje prej) in pole nazaj Gorica...

Motorji: R6 in CBR

Stil vožnje: Very very mač turistiko (kawbojke pač :) )

Klapa: Taprava :D

Udeleženci: Vabjeni usi!!! :worship:

Moj telefon je u profilu :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ju3 vsi vabljeni v Batuje na cross progo ker bo hard enduro tekmovanje :)

Sam bom redar :P zato zaželjene pive :)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me naslednje. Kje na severni Primorski oz. v Vipavski Dolini ali Gorici(Novi, stari mi je vseeno) bi dobil najcenejše olje za mišelo in sicer bi rabil Castrol TTS. Vem, da ga lahko najdem na Petrolu ampak 24€? Mislim, saj mi ni težko dati, ker vem da je olje kvalitetna ampak če bi se dobilo kje ceneje bi bil izredno vesel :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom js uprašu enga frenda ki nabavla glih tako TTS, u večjih količinah sam mislm da je 1L 6 al 8€

morš pa kupt mislim da minimalno ene 10L

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom js uprašu enga frenda ki nabavla glih tako TTS, u večjih količinah sam mislm da je 1L 6 al 8€

morš pa kupt mislim da minimalno ene 10L

o, ne me zajebavat...

Pol rečmu, da uzamem še js 10L castrol R4 :D če mi da po tej ceni liter :D še raj motul 300V double ester 5-50 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nimam js nobene zveze z znj in njegovim tts-om :)

:D zakaj misliš d se imava z znj kej za menit sploh? Js sm tebe prašu, tle on nima veze :whistle: A upaš dobit to olje? Motul 300v ali pa Castrol R4. Če je res ugodna cena - govorimo o 2x manjši kot je v trgovinah. Pol lahko uzamem tudi dva soda od 40L.

Fant tle so u igri dirke in motocross kjer se olje menja na 5 ur. Drugače povedano 1,5L olja na teden :) Lani sm skuru 45L motula 300V po sponzorski 15€/L. Zdej pa računej :D Maš še pico, kokakolo in še kepco stračatele v dobrem, če mi dobiš za cca 8€/L :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tga tipa NE poznam :) js sam njegovo cifro dau nit ne vem kako se kliče sam vem da nabavla olje :D

zrd tga sm ti reku da naj ti znj da cifro k js sm jo že zbrisu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

na motorju pa res ne morem compa uporabljat-ko pride zima bomo bolj aktivni :010:010

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopusti, še motor je na dopusti... Se bomo še kaj aktivirali... ma vročina ubija. Mene sploh... k je nisem navajen :P:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rjpa...

Ku ni zime za eskime, tku ni vročine za primorce :P

pero, meni je tudi toplo a... se gonim okul u kawbojkah in navadni majci s kapuco :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rjpa...

Ku ni zime za eskime, tku ni vročine za primorce :P

pero, meni je tudi toplo a... se gonim okul u kawbojkah in navadni majci s kapuco :whistle:

A gremo u soboto u branik na.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom šou ju3 pogljdt u Brnik kej se kej dogaja in če mi bo ušjč pridm še u sobwto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa delm petk in soboto :) če vas bo pa zaneslo u bistrco na komun fest dobiste pivo :)

Kdaj greš ti? Če greš skuzi naše kraje sporoči :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz pa nevem če pridemtrance_09_box.gif

Ti imaš dosmrtno prepoved hoje do branika, :kva2::yea1::kva2::yea1::kva2: sam ne okol govort :xx: :xx: :xx:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bistrca ni glih zravn poti :) mogoče u nedeljo eno furo ke do stare gorice :)

Sem narobe prebral tvoj post( prebral sem kot da prideš v petek in soboto ne pa delaš :) ). Se opravičujem :) Sicer pa v Stari Gorici ni nič za delat. Predlagam ti da greš do Sestjana :) Ali pa do Soče :) Ne pa v Staro Gorico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!