Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

vremenarji pravijo da bo vreme...

pusti vremenarje k nimajo pojma :xx: :lol1: :lol1: :lol1: v lastno skledo pluvat :yea2:

Ti pa nts se kar lepo učta :naughty: mi bomo pa km-je še za vajudva podirali :) oblubim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa nts se kar lepo učta :naughty: mi bomo pa km-je še za vajudva podirali :) oblubim

:( :( :o :angry:

sej vem da ne boste na naju nč mislili.... :angry: O:-)

alora kr uživejte....po 5. juliju pa nadoknadimo.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eto, pravkar pogledu alenkico na POP in pravi d končno spet en lep vikend na pohodu. Ma js ji kar vrjamem :) Torej?

Kam gremo? Js sm za it magar na portugalsko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primorci dejte gume šparat ker nisi poceni :lol1: :lol1: tako da ni potrebno da se brez razloga prevažate gor pa dol in delate gužvo na cestah :lol1: :lol1:

vzemite mene za primer he he he :lol1: :D

......ja ma vseeno bi se lahko čez dva tri štiri.. tedne zmenli za en skupni điro!!!!!???aaa!!??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok si vedu da glih gume kupujem.

ja lahko bi se vsaj v sneck baru magari dobili in kakšno spili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sej nevem, bo treba res hmal zamenjat kej :D

Ma veš kje so kumej 4-je tedni, še za 2 dni se ne mormo neč zment :huh: :unsure: :lol1: za Snack bar sm pa takoj-kdaj? Danes-jutre :)

sm mal posliku mojo makino zdej k smo nabavli digitalca. Vam dam mal slikic :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma so prevelike :P je kšna program k je primeren za manjšat resolucijo slike? Zdej sm kar v slikarju mal zmanjšu, ma je popačeno :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa je.... :OK:

pa dej drugič slikaj z večjo ločljivostjo da bodo lepše, bolj razločne slikce....

poglej to slikco in ločljivost.....

post-12-1088763495.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dej drugič slikaj z večjo ločljivostjo da bodo lepše, bolj razločne slikce

resolucija mojih slik je 1600x1200, tko d nebi smel bit problem... :P sam je 430kB in je ne morem gor spravt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

resolucija mojih slik je 1600x1200, tko d nebi smel bit problem... :P sam je 430kB in je ne morem gor spravt :)

uporabi program za obdelavo slik in jo popravi...če nimaš programa pejt v slikarja in dej Slika Raztegni nagni in jo vodoravno in navpično zmanjšaj na ene 60%...pa bo slika manjša....

če pogledaš zgornji rob tvojega vetrobranskega stekla vidiš da se lomi....to pomeni da nekaj ne štima...al maš resolucijo al pa kvaliteto(nastavljeno pod Setup) premajhno......

sicer pa malo prešlataj digitalca mogoče maš katero nastavitev nastavljeno na minimum

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uporabi program za obdelavo slik in jo popravi...če nimaš programa pejt v slikarja in dej Slika Raztegni nagni in jo vodoravno in navpično zmanjšaj na ene 60%...pa bo slika manjša....

to sm tudi naredu v slikarju... Sicer pa sm dobu pr programčku, k sm dubu zravn digitalca tudi opcijo resize, k lahko povečaš in manjšaš resolucijo. Sam tle rata en problem...resolucija 1600x1200 ima 427kB, zmanjšana 1024x748 pa ima 563kB :huh: nevem kko je možno...

če pogledaš zgornji rob tvojega vetrobranskega stekla vidiš da se lomi....to pomeni da nekaj ne štima...al maš resolucijo al pa kvaliteto(nastavljeno pod Setup) premajhno......

Sm vidu, in ne štima zato k sm s slikarjem manjšu sliko, originalna je specialna :wub:

sicer pa malo prešlataj digitalca mogoče maš katero nastavitev nastavljeno na minimum

ga mam že v mezincu .) je vse tko ku je treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Provaj si nabaut acdsee program kjer lahko na enostaven in hiter nacin manjsas velikost slik ne da bi nevemkako trpela kakovost izgleda(ce jo potem ne povecujes).....za primer ti prilimam tle eno slikco zmanjsano iz 1.1mb na 66k B)

post-12-1088771622.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yankee, ma to so vse .jpeg formati? Ma mi ne rata na noben način. Max kar mi je ratalo je, na low quality jpeg slika zmanjšana iz 460k in 1600x1200, na 301k in 1024x768. bom probu še kej packat, lahko d je prou kšna češka finta :? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm spackal na 167k, ma še zmeri je veliko če pravi yankee d je z 1.1M na 66k znižu...meni je z 716 na 167k ratalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnja je prov v redu :OK:

s pravim programom moraš delat..pa se navadiš....jst digitalca nimam tako da več ne vem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora banditi bo kej z Grossglocknom :? al se zmenmo z kšno potovanje za 4 dni po dolomitih in avstriji v koncu julija, tko d bomo vidli vse lepo po vrsti...Js bi kam šou no :010 :yea1: mam do MB-ja že vse ceste v malem skorej <_<

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zan....poslji mi tvoj email v PM-ju in ti posljem en lep programcek za slike obdelavat....je pa dolg 4mb(s krekom ured) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za jutr ga mam v planu

res al se hecaš? Kdo gre, sam ti?

kaj pa danes, se bomo vozili kej? Js bom v roku pol urce štartu proti obali, se ustavm mal pr Snacku, če vidim kšne znane obraze, pol pa domou na Ride pogledat, pol pa res domou :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!