Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

ben mi smo otvorili sezono prejsnjo soboto. ma glih 70km.

ce steje se pa jst veselo po lj z skuterinčkom vozim in ko je soncek se ze cuti da malcek greje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne spi se ne, sam čaka se na sonček :P

In ko sončka ni, je noč. Ko je noč je žur. Čestitam za srečen povratek domov s WP-ja Rihemberk. Bo pa 20. marca sonček, ravno za vožnjo iz Rihemberka v Brda. Punce, ste vabljene, kakor tudi vsi prebujeni. Lp, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neč se ne čaka, vsak dan ko jemožno pade par km-jčku.rolleyes.gif

ja, jst mam žou pred bajto še sneg, tko da še čakam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ko sončka ni, je noč. Ko je noč je žur. Čestitam za srečen povratek domov s WP-ja Rihemberk. Bo pa 20. marca sonček, ravno za vožnjo iz Rihemberka v Brda. Punce, ste vabljene, kakor tudi vsi prebujeni. Lp, ...

ma seveda, če bo le vreme in brez snega pred hišo, pol sm tm :P Wp Rihemberk-hja fajn je blo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, jst mam žou pred bajto še sneg, tko da še čakam :P

Ti organiziraj kidanje pa pridemo...seveda pijača in jedača zaželjeni trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami,da ne pozabiš mene spotoma pobrat....

Ja itak, sicer pa imaš 2 motorja, en bo že vžgalwinkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak, sicer pa imaš 2 motorja, en bo že vžgalwinkiss.gif

Ma to sigurn,vžgesta oba s prvim...Sam ko greš mimo mi dej vedet,da se prštulim... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste face, zj še mede, bo treba enkt za kanc zrihtat :) počakte d led rata čist kt ponavad :)

nč bat, ub prvi prilki bo lubica spt na cejst :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem d je off topic sam vsejen...

prodam moški ledr (berik) hlače nikoli nošene, jakna le za čas delanja izpita.

več info pa na PM.

post-11135-0-04476800-1299496172_thumb.jpg

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

eee smo skorej sklepali že en komplet gumc mi letos :D majo še lih tolko d so legalne...

27. grobnik? Nrdimo en izlet v številčni koloni al se bomo cjazli usak po svoje dol? Naša klapa nas šteje cca 8-9 komadov :) Recimo d bomo usi frai takrat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27. grobnik? Nrdimo en izlet v številčni koloni al se bomo cjazli usak po svoje dol? Naša klapa nas šteje cca 8-9 komadov :) Recimo d bomo usi frai takrat :P

Jst bi se vam tud priključu... če se boste kej grupirali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee smo skorej sklepali že en komplet gumc mi letos :D majo še lih tolko d so legalne...

27. grobnik? Nrdimo en izlet v številčni koloni al se bomo cjazli usak po svoje dol? Naša klapa nas šteje cca 8-9 komadov :) Recimo d bomo usi frai takrat :P

Jst sem glih po dežurstvu.....se bi dalo kej zment.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dey-Zi Days

18. maj 2011

Pannonia Ring - Madžarska

Organizirane skupine pod vodstvom izkušenih inštruktorjev, prosti treningi, dirka in privlačne nagrade za najhitrejše!

Prireditev je edini slovenski motoristični dan na Pannonia Ringu, ponuja pa obilo možnosti tako za najhitrejše in redne obiskovalce motorističnih stez kot za tiste brez dirkaških ambicij, ki pa bi se vseeno želeli preizkusiti na motoristični pisti.

Predvsem je Dey-Zi Days edina tovrstna prireditev, ki namenja enako pozornost tistim, ki želijo v varnem okolju motoristične steze izpopolniti tehniko vožnje kot tistim, ki se želijo preizkusiti na pravi motoristični tekmi.

Enakovredno razporejene vožnje vodenih skupin kot prostih treningov omogočajo enim in drugim obilo možnosti za uživanje v vožnji brez prometne gneče, brez vseh nevarnosti, ki prežijo ob cestah.

Redka priložnost za vse tiste motoriste, ki nimajo športnih motorjev, bi pa želeli okusiti vožnjo po pisti in jim je na razpolago odmerjen čas skozi ves dan. Manjše vodene skupine omogočajo individualen pristop inštruktorja in s tem tudi boljšo možnost za izpopolnjevanje.

Na forumu nas najdete v kategoriji "Športni motociklizem", v temi PANNONIA RING - DeyZi-Days, obiščite pa nas tudi na naši spletni strani http://pannonia2011.gody.si/ kjer boste našli kup uporabnih podatkov in vse informacije.

Vabljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ija... u glavnem, kar se primorske sekcije tiče sm zatajil :surrender: sorrrrri :blush: sm meu en kup dela in polno glavo, pa se nism neč javu...

Za kako sobotno-nedeljsko furo se bomo pa ja zmenli, ni hudiča... lahko me ruknete tudi na Obrazniknjigi fejsbuk za nepoznavalce :P pod prjatla, pa smo tam malo bol ažurni glede furc (Zan Marusic) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka gre kdu soboto se kej pujsat po cestah? Nrdimo giret kej u hribe al nam ne bo ratalo? Po dolinah bo toplo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ejla.

Če je slučajno kdo od domačinov tuki..

Mene zanima, ali kdo ve, kje bi se dalo v Portorožu oz. bližnji okolici, kupit akumulator za motor ??

Ker je mojega kolega, pustil motor na cedilu..:(

Noja, kaj pa vozi Italijana :lol1:

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!