Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Madona kr na jok mi gre k gledam slike... jebemtiš služba rajš bi z vami se mal podružil :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, da ne ostanem brez mize, ker bo naval, potrjujem udeležbo na kongresu primorske motosvet sekcije, v Dolnjem Dupleku, z dne 8. december, leta še vedno letos, za dve osebi, pride tudi moja tabulš polovica. Ker pa tudi Tokio spada pod našo direkcijo, najavljam prihod štirih japonskih (riža) prjatlu. To so S, Y, H in Regica. To bo pilotni projekt, pri katerem se bodo naučili žurat. Pa vso tisto elektronsko kramo prinesejo s seboj.

Naj vas obvestim, da v smislu širitve članstva in ozemlja delovanja, lobiram v Furlaniji, pod delovnim naslovom "Tudi Furlanija popušča in se nam pridružuje". Obrazložil sem jim, da bo kongres potekal pod delovnim naslovom "GOTOF JE MONA". Oni pa so razumeli "TARTUF IN MONA", zavohali so dobrote in se prijavili v velikem številu.

Pod drugo, dogovoril sem se s ga. zdravnico Franjo iz soteske Pasice, da bo tega dne zaprla bolnišnico, torej se bodo kongresa lahko udeležili tudi vsi na bolniški. Gospa dr. Franja se strinja, da jim bomo priskrbeli t`lažji meni. Riž, nezabeljeno solato pa take stvari.

Tolko za zdej, pa nočka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor,Dami,Cedevita in ostali dober ste napisal poročilo :notworthy: Mam pa pritožbo na višje sodišče primorske sekcije.......bil sem z Kawasaki kapco,prav tako Pik1 in Mark2.. :eek: ......fanta,a sta pomislila ,da so nam Kwakarji nek stresel v kozarc :hmm: ker jz sem se res dobr počutu z uno kapco :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pej kej nis vidla slike? Si bla močno nad nami.

Šele dons se mi je film v pravem zaporedju sestavu...Kar čitam..Hudičevec je neki mogu v tekočino sipat,da smo vsi nedelo prespal....Hudičevo vino je hudiča nardil...

Ampak je za ponovit..... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......sam ta primorska sekcija je pa res zakon, prmejduš, da se še kdaj prtknem zraven............................sam takrat bojo pa Kwake že v premoči, hehehehehe :OK:

Da ti Bog pozlati besede (se mi vsaj ne bo potrebno stiskat v kotu, pa se bat teh nasilnežev. Mausa so zbunkale babe, pa je pobegnu, js sm pa ku en prestrašen psiček v kotu ždel, pa v tla gledal.)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor,Dami,Cedevita in ostali dober ste napisal poročilo :notworthy: Mam pa pritožbo na višje sodišče primorske sekcije.......bil sem z Kawasaki kapco,prav tako Pik1 in Mark2.. :eek: ......fanta,a sta pomislila ,da so nam Kwakarji nek stresel v kozarc :hmm: ker jz sem se res dobr počutu z uno kapco :P :lol:

ja mogoče, ampak samo zato, ker je zunaj burja pihala .... :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dami :) , dej no, saj vem, da ti je nerodno priznat, da si bil skoraj sam, k je maus predčasno pobegnil z bojišča, zato smo ti dali mal moralne ( vizuelne ) podpore, pa saj je niti ne bi rabil, k je bil ajdovski tim kar homogen :), na koncu te je pa keiko s svojim prihodom mal ven povlekla ...

zdej se vun vlači ja...cel večer ste me ustrahovali, s tistimi belimi kapicami...še dobro da je Keiko pršla pa me branla...nasilneži :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O banda PRIMORSKA,lepo vas si je ogledovat na slikicah :OK:

... a ti res ne mislš nikol iz virtualnega sveta vn stopit ?????

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anja sam ti si mankala. Pa te vabmo, pa vabmo, pa dva trda oblublamo - a zdej vidiš, da je vse res....

Vse lepo in prav kmetica .) SAM TRETJI MI JE PA LE MANJAKAU NO,tko da... :D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustanovitveni kongres PRIMORSKE MOTOSVET SEKCIJE uspel fenomenalno. :kva2: :kva2:

Itak pozabili na izvolitev predsednika pa tajnika pa blagajnika itd. :kva1: ker

dobra pijača in hrana ter družba nas je zavedla v prijetnejše teme z obilo smeha

dobre volje in prijetnih pogovorov.(simptome nedelje je že ŽIVNORC opisal tko,da o tem ne bi razglabljal)

Hmmm ja velik lastnikov BMWjev pa KWAkic pa nekaj SOZUKIJEV pa YAMAH no tudi en samcat makaronar

z BENELLIjem na žalost še v veliki manjšini :( ma grem kar v akcijo z novačenjem v PSM še kakega italjančka

ravnokar na vezi z Moniko Belluci upam,da pristane :kva2: :kva2:

Skratka odlično smo se imeli in seveda pohvale organizatorju Igorkr za odlično izvedbo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, ja res, dobro, da si to ti pred menoj pisal, ker drugače bi izpadel en slinast str dec, resnično je bil nežni del druščine na zavidljivem nivoju in prav je tako, po moje tudi zaradi tega ni bilo nikomur treba umivat ust z milom, ker so bila vse debate zelo na kulturnem nivoju ! Da voznega parka, ki ga uporabljajo ne omenjam posebej a ne ...

Pa kaj se vsi ČUDISTE? Takoj k sm povedal da pride MAUS je že laufala po šminko....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a ti res ne mislš nikol iz virtualnega sveta vn stopit ?????

:krneki:

...ma mam raje VRTALNI SVET.... :P sam ne rec da si me pogrešau,no če si me slučajno,bi pa pršu na obisk :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alex neč bat

Razmerje moči

1 Yamaha lahko drži v šahu 6 BMW-jev, 2 Kawi in 4 Suzukije

Ko si še ti prišel, smo jih z levim mazincem nadvaldali ... :D

Ja, nadvlada se je videla po pokrivalih, ki so jih vsi nosili...še dobro da je imel Suzuki-Suzuki jakno...drgač bi vsi mislili, da je shod Kawlnu :P
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor,Dami,Cedevita in ostali dober ste napisal poročilo :notworthy: Mam pa pritožbo na višje sodišče primorske sekcije.......bil sem z Kawasaki kapco,prav tako Pik1 in Mark2.. :eek: ......fanta,a sta pomislila ,da so nam Kwakarji nek stresel v kozarc :hmm: ker jz sem se res dobr počutu z uno kapco :P :lol:

GOTOF SI!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele dons se mi je film v pravem zaporedju sestavu...Kar čitam..Hudičevec je neki mogu v tekočino sipat,da smo vsi nedelo prespal....Hudičevo vino je hudiča nardil...

Ampak je za ponovit..... :D :D

... hmmm.. ne vem kaj so dajali not... tudi pivo je blo čudno.... še dans me bradavičke pečejo... :huh:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... hmmm.. ne vem kaj so dajali not... tudi pivo je blo čudno.... še dans me bradavičke pečejo... :huh:

a nisi nič masiral? Mona! :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nism napisal, da sm svoje masiral..je pa res, da potem me ni nič več srbelo :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustanovitveni kongres PRIMORSKE MOTOSVET SEKCIJE uspel fenomenalno. :kva2: :kva2:

Itak pozabili na izvolitev predsednika pa tajnika pa blagajnika itd. :kva1: ker

dobra pijača in hrana ter družba nas je zavedla v prijetnejše teme z obilo smeha

dobre volje in prijetnih pogovorov.(simptome nedelje je že ŽIVNORC opisal tko,da o tem ne bi razglabljal)

Hmmm ja velik lastnikov BMWjev pa KWAkic pa nekaj SOZUKIJEV pa YAMAH no tudi en samcat makaronar

z BENELLIjem na žalost še v veliki manjšini :( ma grem kar v akcijo z novačenjem v PSM še kakega italjančka

ravnokar na vezi z Moniko Belluci upam,da pristane :kva2: :kva2:

Skratka odlično smo se imeli in seveda pohvale organizatorju Igorkr za odlično izvedbo!

oprosti, sej sm 3x prebral....ampak nimam pojma kaj si napisal....le dve besedi mi po glavi gresta....pa jih ne morem nehat gledat...pismu sej sm že vs slinast...auuuuuuuuuuuu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ma kuko pa to zgleda Monika z beluši :huh:

oooo zelo vredu,...........................tud brez beluši :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tule je brez belušev! Le te lahko dodaš po želji in okusu

post-18923-0-83640100-1353928051_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tule je brez belušev! Le te lahko dodaš po želji in okusu

post-18923-0-83640100-1353928051_thumb.jpg

Deej nooo Dami ,ne limej mi žene v takih mrežicah :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!