Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Ja res je bogi tud jz bi se zjokvcal če bi mel Kwakca,če bi mel pa Italjančka :hmm: tuki ti pa tud jokcanje ne pomaga,če ne znaš šraufat se pač ne pelješ :P :lol:

Bogaaa sta res :lol1:

In zakaj sem si pol moral APNko zrihtat, če sm sploh hotu kej šraufat?!

Pa da ne bo čisto offtopic, V nedeljo ob 10h zbor na ridah pol velja?

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaka ob 10h je mal prezgodaj za na ride....to je edini dan ko se zjutraj lohk mal cartam....

sicer do nedelje je še daleč,..tko da bomo vidli ...

sam tale led na cesti je kr zajeban učer bi moj kmal fuknu sz mojio kravo mu je sam spodnesl zadno gumo,dobr da je star mačk...uglavnm treba kr pazt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaka ob 10h je mal prezgodaj za na ride....to je edini dan ko se zjutraj lohk mal cartam....

sicer do nedelje je še daleč,..tko da bomo vidli ...

sam tale led na cesti je kr zajeban učer bi moj kmal fuknu sz mojio kravo mu je sam spodnesl zadno gumo,dobr da je star mačk...uglavnm treba kr pazt

Glede na dolžino dneva, je ob 10 kar prekasno, če se misliš ornk pelat. Tebi že, k si doma slabo minutko stran... jst mam pa vsaj uro pa pol do Rid.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma orng se bom jz vozila 22decembra ene 600km....pa potem naslednjih 14dni tud po 300,500....

tko da do takrat se glih ne rabm orng furat:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeee, Dami, maš pa zajebano ti to, z ene strani italjani, z druge bavarci, sej še dobro zgledaš po vseh teh pritiskih........................................potreben suporta vidm,.....................kmalu :OK:

lajkam!!!! aja, kupš mojga kwakija?

Ja, Dami je res boooogiiii, revež mali, kako trpi, jst bi se prow zjokal.. če bi mel kwakca :D

ti itak nimaš časa jokat, k ves čas šraufaš futko :P

Ja res je bogi tud jz bi se zjokvcal če bi mel Kwakca,če bi mel pa Italjančka :hmm: tuki ti pa tud jokcanje ne pomaga,če ne znaš šraufat se pač ne pelješ :P :lol:

Bogaaa sta res :lol1:

parajtu, ti jočeš že ko voziš BMWfla....niti ne pomislt na eksotiko :D Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajd zbor na ridah od 10-14ure pol se ga na ridah usujemo, mopede tm pustim pa s taksijem domof :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lajkam!!!! aja, kupš mojga kwakija?

ti itak nimaš časa jokat, k ves čas šraufaš futko :P

parajtu, ti jočeš že ko voziš BMWfla....niti ne pomislt na eksotiko :D

dijo bono ta mi pa kar kwako naenkrat ponuja, Dami, kriza, rdeč alarm, te bo treba s pantakanom posut, da se rešiš teh italjanov in bavarcev, oštja v inkubator za dezinfekcijo do božiča najman, alo, ste slišali, puste recesijo, to je treba človeka rešit vsega hudega.............................................ka si ti nor, mona :O
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dijo bono ta mi pa kar kwako naenkrat ponuja, Dami, kriza, rdeč alarm, te bo treba s pantakanom posut, da se rešiš teh italjanov in bavarcev, oštja v inkubator za dezinfekcijo do božiča najman, alo, ste slišali, puste recesijo, to je treba človeka rešit vsega hudega.............................................ka si ti nor, mona :O

ne boj se, ne mislm še GSa kupit...neki sm zapel za FJR2013...edin rore bi mu prec odžagu stran :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne boj se, ne mislm še GSa kupit...neki sm zapel za FJR2013...edin rore bi mu prec odžagu stran :D

... aaaaaja,

.... mami se hoče že počas tud kam mal bol komot odpelat .... :yes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... aaaaaja,

.... mami se hoče že počas tud kam mal bol komot odpelat .... :yes:

nope..ati komplicira, mami bi kr tega obdržala, je bl vzdržljiva kot ati...ati bi pa ledice, pa tempomat, pa program vožnje, pa kardan pa 150 kojnu...sm mal ga je strah, k FJR ni ravno za lejtat po ridah :( Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope..ati komplicira, mami bi kr tega obdržala, je bl vzdržljiva kot ati...ati bi pa ledice, pa tempomat, pa program vožnje, pa kardan pa 150 kojnu...sm mal ga je strah, k FJR ni ravno za lejtat po ridah :(

Ah Multistrado si kup pa maš vse v enem,no tempomata nima :sleep2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah Multistrado si kup pa maš vse v enem,no tempomata nima :sleep2:

mi ne sede ker je: 2 valjnik,ima ketno, ker je ducati, drgač je pa lep

aja, pa predrag je!!!!

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dami zgleda bo treba neki za po ridah in neki za na potovanja :P

jaaaa, bom pisal Miklavžu :D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaaaa, bom pisal Miklavžu :D

Nč mi ne rabš pisat,sej vem :P
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč mi ne rabš pisat,sej vem :P

:OK: že prpraulam plac u garaži!!!!
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a za pismo ???? :lol1:

mona, a na uhih sediš? Miklavž pravi: citiram: "Nč mi ne rabš pisat,sej vem :P"
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceprou za miklavza si po moje prepozn, po vipavski dolini ze hodi tako da ne vem ce bo do jutri uspel zrihtat. mogoce buls ce bozicku pises :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceprou za miklavza si po moje prepozn, po vipavski dolini ze hodi tako da ne vem ce bo do jutri uspel zrihtat. mogoce buls ce bozicku pises :P

Maš prov,že cel dan iščem to FRJ za Damija pa ne morš dobit do jutr,mah nč ,če mu bi bil GSA všeč mu bi tega prpelu,sam vem da ne mara BMW,pa še garažo ma premajhno za takšen BMW-jev ego :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za potovanja do kala ma še to preveč :kva1:

ma sej bi kdaj potoval tudi do Portoroža, no (sicer bi vmes prespal v Piranu, k je pa le mau predolga fura) :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dami zgleda bo treba neki za po ridah in neki za na potovanja :P

Ko začne Dami tko razmišlat.....In točn to bo tud naredu!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AJA!!!! Kaj pol za nedeljo??? A bo after shod ''Hudičevec'' al ne?? Kje? Kdaj? S kakimi prevoznimi sredstvi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AJA!!!! Kaj pol za nedeljo??? A bo after shod ''Hudičevec'' al ne?? Kje? Kdaj? S kakimi prevoznimi sredstvi??

ob 5 zjutraj, s snežnimi sanmi, aja..bavarci jih ne delajo :(
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!