Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Sem slišal, da jutri in v nedeljo vabijo policaji na Škofije. A ve kdo kaj o tem?

Res je vendar ne vem ob kateri uri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

....... ma kje ste primorci moji ????????????????????????    :eek: :eek: :eek:

 

... TRST JE NAŠ !!!!!!!!!!   :kva2:

 

:010

 

 

 

 

 

 

ps.

... mone ... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je mone res,boste organiziral kakšen družaben dogodek al boste pa spet v center evrope hodil. :kva1: ..odločte se :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da stvari razčistimo. Tema je mrtva, zato ka nimamo časa tole gori pisat in drugič mi se s foreštjeri iz t.i. centra evrope ne družimo :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da stvari razčistimo. Tema je mrtva, zato ka nimamo časa tole gori pisat in drugič mi se s foreštjeri iz t.i. centra evrope ne družimo :P

Laž ma kratke nogice in če boš še naprej tako lagal ne bo dolgo ko boš sam po jajcih hodu :P  :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laž ma kratke nogice in če boš še naprej tako lagal ne bo dolgo ko boš sam po jajcih hodu :P  :lol:

 

pol boš meu pa pošmirglana jajčka od betona... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol boš meu pa pošmirglana jajčka od betona... :P

Pa ne jaz,a ti sam slikce gledaš al tud kej prebereš :glare:  bo mel :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne jaz,a ti sam slikce gledaš al tud kej prebereš :glare:  bo mel :D

 

sej sem za Igorja opdgovoril :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sem za Igorja opdgovoril :D

A pa ve da ma odvetnika?? :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa ve da ma odvetnika?? :kva1:

 

stari, a ti je včer na ktmju mal možgane :kva2:  :P

 

popravek: jaz sem samo povedal, kaj se mu bo zgodilo, če bo z jajčki po tleh "drajsal" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol boš meu pa pošmirglana jajčka od betona... :P

A si si prebral kaj si napisal,to je replika na moj post,se pravi če vsaj malo obvladaš sklanjatve(v slovenščini) :P smatram ,da si odgovoril meni,se pravi da pridemo do ugotovitve ,da imaš ti možgane tudi brez KTM :kva2: če bi se pa še peljal z njim.....ja pol pa tud slikic ne bi vidu prov :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si si prebral kaj si napisal,to je replika na moj post,se pravi če vsaj malo obvladaš sklanjatve(v slovenščini) :P smatram ,da si odgovoril meni,se pravi da pridemo do ugotovitve ,da imaš ti možgane tudi brez KTM :kva2: če bi se pa še peljal z njim.....ja pol pa tud slikic ne bi vidu prov :lol1:

 

ok, se strinjam s tabo, imaš prav... lažje razumljivo bi blo, če bi napisal, da potem BO imel..... :P

 

ampak, če se greva besedno vojno... :P ..... jaz sem samo citiral tvoj post in mu napisal kaj se mu bo zgodilo, če bo hodil po jajčkih.... :P

 

je pa res, da za tebe ki ti ktm malo možgane šejka, bi bilo lažje, če bi napisal takole: Igor, pol boš meu pošmirglana jajčka od betona :P 

 

ampak, ti oprostim, ka si moj prijatelj :D:004

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fuj se že kušujeta med sabo. :SS

 

kmeta moraš, ker drugače je užaljen :P sej se boš še navadil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema za Primorce, nabijajo pa furešti. Ku bi oni znali kaj mi delamo, ku oni še drva žagajao...... bi jih fušerija pojela.... :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema za Primorce, nabijajo pa furešti. Ku bi oni znali kaj mi delamo, ku oni še drva žagajao...... bi jih fušerija pojela.... :grim

Model,tema je za primorske motoriste ne scoteriste :P

 

P.S. ne vem kaj delate,vem pa da pridete v naše konce in to v velikem številu in to v mesecu ljubezni.. :huh: ......sploh ne upam pomislit kaj vse boste delal :? .........packi :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Model,tema je za primorske motoriste ne scoteriste :P

 

P.S. ne vem kaj delate,vem pa da pridete v naše konce in to v velikem številu in to v mesecu ljubezni.. :huh: ......sploh ne upam pomislit kaj vse boste delal :? .........packi :devil:

 

Ti, Kočevar poglej naslov  : Primorska sekcija Motosvet  in jaz sem ponosen Primorec in: " če bi se še enkrat rodil naj raje Primorec bi bil"  :OK: 

 

Pridemo v tvoje kraje zato kar poskrbi za vse dekleta, da jih poskriješ, kajti kot si sam rekel je to mesec ljubezni in če nas srečajo nikoli več domačina ne bodo pogledale.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, Kočevar poglej naslov  : Primorska sekcija Motosvet  in jaz sem ponosen Primorec in: " če bi se še enkrat rodil naj raje Primorec bi bil"  :OK:

 

Pridemo v tvoje kraje zato kar poskrbi za vse dekleta, da jih poskriješ, kajti kot si sam rekel je to mesec ljubezni in če nas srečajo nikoli več domačina ne bodo pogledale.... :grim

 

ja primorec, sam frčoplan pusti doma, ker drugače se bojo same poskrile  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Model,tema je za primorske motoriste ne scoteriste :P

 

P.S. ne vem kaj delate,vem pa da pridete v naše konce in to v velikem številu in to v mesecu ljubezni.. :huh: ......sploh ne upam pomislit kaj vse boste delal :? .........packi :devil:

[

Bomo tm kjr je ghorko!/quote]

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Prov pa bodte,sam ne razgrajejte :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!