Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Sanda7: odlična slikca....trije železni konjiči...pa še trije pravi konjiči...res lepo slikano :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja - mogoče :blink:

Če se ne motim si vodja odprave z vašega konca :naughty: :004

mogoče:res mogoče vse je odvisno od mojga gobca :cry: (beri modrosni zobi)

vodja lepo te prosim še sama svoje riti nisem sposobna vodit :wacko:

SULICA:alora kje so fotke naše bajkerke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče:res mogoče vse je odvisno od mojga gobca :cry: (beri modrosni zobi)

vodja lepo te prosim še sama svoje riti nisem sposobna vodit :wacko:

SULICA:alora kje so fotke naše bajkerke

Takoj ko dobim fotoaparat nazaj bom zalimu slikico nove bajkrke.

Za zdaj pa imam nočne ture.saj veš kakšne. :zzz:

Pa lep pozdrav vsem. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽAN, hvala za dobrodošlico. Vse OK, samo me skrbi tisti smile ki mežika........ .)

nej te ne skrbi tale :naughty: boš že vidu :devil:

ma tisti pežo ni tko nedoužen kolkr sm ga slišou. Po mojem uhcu more bit 2.0 :hmm: kaj je že zaen uni RC al kako k ma 130kW, to pa ni malo a :devil: ma ja, sej nimam nobene skomine po njem, sam všeč mi je...njemu pa tudi verjetno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kača :devil: sssssssssss, s kje pa si? :hmm: zanimivo kolk nas je a. Manu si si misnla d nas je tolk :kva2: lepo lepo, še kar šopajte primorci :yea2:

Jazbec, sam d nebo zmanjkalo placa pr tebi pole :xx: :lol1:

Jutre če ni džja se skidamo na ride. Štart ob 17h15 s Petrola u Dornberku, šibamo preko karasa! Vsaj zase vem, pa ray ban je tudi potencialen pohajač :P še kdo? Duhec? Poberemo koga na poti (Schultz? klmn?) sulica itak nima dovoljenja :grrr Ajde banda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ste hecni...danes je blo odlično vreme...pa nikjer nobenga.... <_<

jutri bo pa dž...pa vsi na pot.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ste hecni...danes je blo odlično vreme...pa nikjer nobenga.... <_<

jutri bo pa dž...pa vsi na pot.... :)

Ni blo cajta.

Ne bluzi :P pred petkom NE bo džja-garantirano. Petek bo dežek, sobota spet sonce d bomo šli na morje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žanko ... iz velemesta sem, hi hi ... :rolleyes: ... druzga pa ne povem :grrr ... nej bo mal skrivnosti (sej veš kake smo me kače) .)

Drgač pa ... :cry: ... je moj šofer reku, da ne ve če bi me s sabo vzel na srečanje ... :cry: :cry: :cry: A bi mu rekli vi kako dobro besedo zame? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..za plac ne skrbet, za hrano ne skrbet, COCKTE jemam dost na zalogi :D ....bomo poskrbeli da bo vse kokr more bit....sej primorci to znamo :) ..lepo furajte in uživejte ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutre če ni džja se skidamo na ride. Štart ob 17h15 s Petrola u Dornberku, šibamo preko karasa! Vsaj zase vem, pa ray ban je tudi potencialen pohajač :P še kdo? Duhec? Poberemo koga na poti (Schultz? klmn?) sulica itak nima dovoljenja :grrr Ajde banda

......v kolikor zaključim delo pravočasno, se vam pridružim.......se bom kr KLMN-ju javu....... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa ... :cry: ... je moj šofer reku, da ne ve če bi me s sabo vzel na srečanje ... :cry: :cry: :cry: A bi mu rekli vi kako dobro besedo zame? :D

če se ne znaš sama zase potegnit (hint hint), pol si pa tut ne zaslužiš soudeležbe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ima krava na riti pleh s črkama KP, se tudi jazst zraven štejem. :)

:004 :004 :004

Tanartaboljsrečnejša bom. :rolleyes:

p.s.

Ker si motosvet moderator imaš mogoče kakšno idejo, kje bi se mali miljon nalepk & stuff dobilo? :devil: :rolleyes: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ne znaš sama zase potegnit (hint hint), pol si pa tut ne zaslužiš soudeležbe

:P He he ... mrbit maš prov ... :D :D :D Sicer pa o moji soudeležbi ne odloča toliko moj šofer, ampak bolj "višja sila" :grim :grim :grim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je prijatelj ATMD zapisal, sta za oblačilne predmete zadolžena gazda Nojs in gazda Kodejin. In to vsake toliko izvedeta akcijo zbiranja prijav in razprodaje. Letos takšne akcije še ni bilo tako, da bi se spodobilo, da bi enkrat na jesen/zimo stekla.

Glede nalepk sta pa tudi onadva edina prava naslova. Bomo poskusili v septembru kaj od njiju dobiti, da se Primorska primerno opremi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo poskusili v septembru kaj od njiju dobiti, da se Primorska primerno opremi. :)

tako se dela.... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nas so kratke majčke bol u prometu kukr bunde :ph34r: (lih 14dni pozimi k pridejo upoštev) .)

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!