Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

js sm pa po hrvaški obali pohaju :D mal sončnih žarku nabral na koži, fris zgleda nekako tako :ph34r: sam kjer je tle črno je pr meni belo :lol1: Pa burnoutu se morem zahvalit za družbo :notworthy: drugič morem kune naštimat preden kam grem d bova vsaj na pijačo šla :) :P do opatije sva šla skupej, pole jo je majstr obrnu na Gerovo in domou, js pa u poreč. Vmes sreču tooooooooooooooooooooooooooooooooolkoooooooooooooooooooooooo motoristu :kva2: vsi odzdravli, celo HD-jevci :blink: :OK: mel se lepo, sam prehitro minilo. Ljudje so zakon, nebene zamere slovenc-hrvat (pa sej niti si nesmejo prvoščt kej tazga)

ta vikend-sobota gremo pa mal jazbeca obiskat, če bo vreme. Oblubim d me ne boš falil. Ku bom dal čelado dol je nekako tako :D usta do uh :kva2: SE MI KDO PRIDRUŽI??? Nameravam nekako tako, Gradišče, Gorica, Soška cesta :kva2: do Jazbeca...na kratko, k končam delat komaj ob 14h :BUA: doma morem pa bit nekje pred 18o :BUA: in dejmo rečt d nebo kej prekrižalo načrtu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst se pa morem pol tebi zahvalit za povabilo, da sem te lahko zasledoval dol do Opatije :yea2: ! Blo zakon, sam pol mi je blo malo dolgčas k sem se mogu sam peljat domov, a nič zato, so me razveselile moje ride, sem šel kar dvakrat gor pa dol tako je pasalo :OK: pol pa domov. v nedeljo sem se pa malo potepal po Julijskih alpah blo tut fajn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst se pa morem pol tebi zahvalit za povabilo, da sem te lahko zasledoval dol do Opatije :yea2:

ni se treba, dej nehi ga srt :P ...upam d ni šlo prehitro :? ma sej si bil skoz ozadej, tko d prou hudo ni moglo bt :grrr pa še ceste ne poznamo tko d. Ja drugič če bo še kam za it, se zmenmo in gasa :naughty: pa dej odblokirat mašino d bo bol veselo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma mona B) , potem si bil tam točno takrat, kot jaz in fifty!!!! Ste se pripeljali in ste se odločali al ja al ne, ker včeraj niso pekli pic... potem je pa ena punca ( :yea2: ) postavla besedo, da boste točno tam jedli in ste vsi ostali lepo pridno slekli jakne in šli z motorjev :) :D :P

Komanda je komanda..... :rolleyes:

@Jazbec - sem imela oblečeno Motosvet majco in sem levo sprednjo stran, kjer je znak, dobesedno namakala v rižoto z morskimi sadeži, ti pa nič! :afro1:

p.s.

Glede "častiti pijačo" te pa obveščam, da mi jo boš itak moral, ker si mi ( vem, da po pomoti, ker je bila gužva :004 ) računal ta velk bambus, jaz skromno dete pa sem spila malega. :huh: In te nisem hotela potem nadlegovati. :rolleyes:

Septembra pa valda pridemo in ti zasedemo notranje prostore :) B)

Z polnimi želodčki se odpravimo proti domu :yea2:

post-12-1092741504.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni primorci!

Ki ste zdej vsi?? Gorenci, si misleste, gorenci so nas prehiteli po obiskanosti :hmm: pa pravijo da so bolj zapeti glede........

No, malo se hecam .Verjetno ste vsi po dopustih ali v senci vsi utrujeni...... :doze:

Kaj za septemberski izlet se treba prjavit? KOMPAS? ILIRIKA? :D

Pa da iskoristim "eter" in pozdravim TC-ja, ku je vozu v ponedeljek za črno APRILIO in srebrnim BANDITOM skozi ride (popoldne) - no, mislim da je TC, če sem Žanu prav opisal bajk.....

Lep dan! :ph34r:

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj za septemberski izlet se treba prjavit? KOMPAS? ILIRIKA? :D

Mhm. pa na dvanajst obrokov boš lahko plačal. :devil:

Si že prijavljen.

Današnje število 25. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da iskoristim "eter" in pozdravim TC-ja, ku je vozu v ponedeljek za črno APRILIO in srebrnim BANDITOM skozi ride (popoldne) - no, mislim da je TC, če sem Žanu prav opisal bajk.....

Lep dan! :ph34r:

pozdravljam nazaj .) ...lepo smo peljali do postojne...... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljam nazaj .) ...lepo smo peljali do postojne...... :OK:

Ha!

Sedaj pa vsaj na videz se poznamo! Me veseli! :kva2: :kva2:

Ja, res lepo, lahko bi še lepše, ma s frendom sva malo "cvikala", ker smo navajena opreme, v kavbojkah pa je filing bolj tak .) .

Pozdrav! :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mhm. pa na dvanajst obrokov boš lahko plačal. :devil:

Si že prijavljen.

Današnje število 25. :blink:

:o :o :o

Saaaamo 12 obrokov? To je pa res malo gorenjsko! :D Joj, ne smem preveč čez njih govorit, da me ne kje primejo in nabunkajo. O:-)

Sicer hvala! A potrdilo domov dobim? :D Tok da mama vidi kot sine hodi...... :D

Pozdrav primorci! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res lepo, lahko bi še lepše, ma s frendom sva malo "cvikala", ker smo navajena opreme, v kavbojkah pa je filing bolj tak .) .

saj je vedno lepo, tudi, kadar ga ne zarineš do roba :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer hvala! A potrdilo domov dobim? :D Tok da mama vidi kot sine hodi...... :D

to boš dubu od policije nekje u 3PM kukr dobim jst, pol je pa mama vsa zadovoljna :grrr :grrr :lol1:

@manu: Kaj tolk nas je že? :blink: :kva2: lepo :D glej d ne zafušaš pr nalepkah k jst jih rabim najmanj 16 :wacko: (za avto, moped, bundo, hlače, čelado, škorne, bord, kolo, plavutke,........ in še kej bi se najdlo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj je vedno lepo, tudi, kadar ga ne zarineš do roba :P

Ja, malo sem se slabo izrazu. Nism mislu tolk divjanje ampak bolj gladko vožnjo, lepši zavoji....... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu,za nalepke se tudi jaz priporočam :grim Sej sem jo že mel,ma mi jo je en kreten na firmi z lepilnim trakom prelepu,pol je pa dol šla :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to boš dubu od policije nekje u 3PM kukr dobim jst, pol je pa mama vsa zadovoljna :grrr :grrr :lol1:

@manu: Kaj tolk nas je že? :blink: :kva2: lepo :D glej d ne zafušaš pr nalepkah k jst jih rabim najmanj 16 :wacko: (za avto, moped, bundo, hlače, čelado, škorne, bord, kolo, plavutke,........ in še kej bi se najdlo :lol1:

Žan, ja, vem ,policija vedno poskrbi za vljudna vabilca, ki te vabijo na okence banke :BUA:

Ma, z bajkom se nekako trudim, da skozi nasejla vozim relativno .) po pravilih, tako da neke posebne kazni z bajkom še nisem dobil :notworthy:

MANU:Nalepke, dobimo nalepke....... :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: jaz bi tudi, vsaj dve, pa majčko, pa kak obesek........no res, vsaj eno nalepkico......

Aja, mi bomo v treh in sicer jaz, boljša polovica ter Aprilia. :P Može?

Pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, mi bomo v treh in sicer jaz, boljša polovica ter Aprilia. :P Može?

Pozdrav!

absolutno...v troje je lepše.....vem iz izkušen...jaz , moja polovica in yamaha :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma mi jo je en kreten na firmi z lepilnim trakom prelepu,pol je pa dol šla :fight2:

:lol1: :lol1: :lol1: zakaj se mi zdi da vem kdo :xx: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rabiš Motosvet nalepko. Kakšna bi se še našla pri meni.

Alla

a kakšno majico bi se dalo tudi dobit :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm ratu žleht :P edin še taku se kam pride...d si nesramen, grebatorski in žleht. Če si pošten, radodaren te vsi poj***** <_< žalostno kam gre vse to :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!