Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

sej js nism mislu d bo nick žleht, točno to sm hotu kar si ti reku :grim d bo šmeeeešno :lol1: in zgleda d še kar uspeva :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v glavnem primorci......mene drug teden ni :grrr pohajam. Če me boste nujno rabli pošiljajte SMS al pa kličte. Na motosvet.com sm nedejaven :grrr zatorej manu, če bo kej nujnega me pa pokliči. Pa sej itak ti si pridna in si naša primorska BIG mami :004 tko d znaš vse.

Lepo se mejte in ne preveč napisat ta cajt :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, mi bomo v treh in sicer jaz, boljša polovica ter Aprilia. :P Može?

Seveda lahko. :)

Pa še nona naj pride z jadralnim padalom, ta star stric pa z raftom mimo Doblarja. :P

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora, danes pršu domow iz MetalCampa! Blo zakon :yea2: slemali ku norci le vreme je blo v pizdi :BUA: Na poti domov sem se ustavu na ridah srečal primorce Sando7, TC, Nts, Sulico, Shultza, pa še enga (ne spomnim imena, sorry), pa še kup drugih motorjem k jih ne poznam al pa se trenutno ne spomnim imena (sorry)!

Je blo vredu ma edino jest sem bil ku da sem pršu iz nevemkje (vs od blata!) Mal smo podebatirali, ma pol sem pa mogu it. Blo vredu :OK: !

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda lahko. :)

Pa še nona naj pride z jadralnim padalom, ta star stric pa z raftom mimo Doblarja. :P

.)

Ha, ha, ha......nona, ne? bož že vidla, sam ne debelo gledat če bo res stric s zmajem se spustu in teta bo s kombanjem prihrumela..... :xx:

Žan imaš prav, mi dobri in prijazni vedno nastradamo, naz hecajo..... :cry:

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej ne vem kaj nej napišem ma sam tolk da se javim po dolgmu času pa me spet en kratk čas ne bo tu,dopustjuhuhu

slulica tebebompaponagiriti,kje je naša najmlajša bajkerka,hočemo slike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla,najlepša hvala za nalepke :wub: in počohi kosmatinca v mojem imenu :OK:

Alora PRIMORCI,imam nekaj nalepk več,zato navali narode :lol1:

PS:Alla,uni z mano je bil moj prjatu in ne moja bolša polovica :lol1: čist tko de nebi mislila da me vleče v napačno smer :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm....saj si nista zgledala tako blazno blizu, da bi si mislila kaj takega.....pa glede na to, da pri nas še niso uzakonjene istospolne poroke, ti pa si imel na prstu poročni prstan, sem domnevala, da te doma ena čaka. .) :D

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm....saj si nista zgledala tako blazno blizu, da bi si mislila kaj takega.....pa glede na to, da pri nas še niso uzakonjene istospolne poroke, ti pa si imel na prstu poročni prstan, sem domnevala, da te doma ena čaka. .) :D

Alla B)

Hudiča,sem pozabu,da vam ženskam nič ne uteče :P Si ga bom drugič dol dal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bo pa kdo ženi povedal...pol bo pa suša par dni.... :D :rolleyes:

Ti grmeča muca se kar smej,ma kukr jest vem,maš tudi ti prikolico .) In ku rečejo uni na prižnici;Gorje vam grešniki,vam bodo že žene in dkleta pokazale kako se dela pokora :lol1: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo v Primorski sekciji Motosveta. :rolleyes: :)

Nekateri ( tudi resni in zelo natančni motoradirkarji) so :topic:

Ampak, se zgodi. :)

Tudi najboljšim. :)

p.s.

Dan d se bliža (sicer počasi, ampak se).....Jazbec pa že odganja Italijane, da bo več placa za nas. :devil: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm pršu nazaj :kva2: :010 vidim d ste bli pridni in niste dosti napackali (mi ni treba dosti brat).

Ma vi ne veste ku je lepu na Rogli. So ble magar priprave ma useeno. Čez dan je max 22°C :kva2: :yea2: nobenih komarjev :yea2: cesta do tje gor je pa nekako tako ~~~~~~ bi mogli it kdaj tje. Js bom sigurno šuo enkrat z mopedom. 35km u hrib, 87 ovinkov O:-) cesta pa taka ku po krasu (grob asvalt) po večini brez udrtin in flikarije :yea2:

@pek: kaj ti je ostala še kšna MS nalepka? Bi se oglasu kej pr meni na :beer2:

Kaj za jutre ma kdo namen kam it? Grem tud js, sam nevem še kam. Če ima kdo kej zanimivga u planu nej javi. Me pa vleče do Nassfelda nekako :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gizmokak: šik ponudba....ma se je ne morem udeležit.....služba pač......bom šel samo en mali giro po krasu. Drgači pa lepo se vozi in srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm pršu nazaj :kva2: :010 vidim d ste bli pridni in niste dosti napackali (mi ni treba dosti brat).

Ma vi ne veste ku je lepu na Rogli. So ble magar priprave ma useeno. Čez dan je max 22°C :kva2: :yea2: nobenih komarjev :yea2: cesta do tje gor je pa nekako tako ~~~~~~ bi mogli it kdaj tje. Js bom sigurno šuo enkrat z mopedom. 35km u hrib, 87 ovinkov O:-) cesta pa taka ku po krasu (grob asvalt) po večini brez udrtin in flikarije :yea2:

@pek: kaj ti je ostala še kšna MS nalepka? Bi se oglasu kej pr meni na :beer2:

Kaj za jutre ma kdo namen kam it? Grem tud js, sam nevem še kam. Če ima kdo kej zanimivga u planu nej javi. Me pa vleče do Nassfelda nekako :)

Žanko,sej veš da sem mislil na tebe .) Boš dubu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora, danes grem v Nassfeld. Štartam ob 13h izpred Astro bara (pr'metki) u NG. Če če kdo zravn OK, čene grem sam. Slikce bojo naknadno oz. ko pridem nazaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šou pohajat. Mel se smešno fajn. Zakaj smešno poglejte vtisi z dnevnih voženj :lol1: Šou na kokakolo in pa prečekirat sceno h Jazbecu ter ga opozorit na naš prihod. Sm vidu d se tudi psihično pripravlja na tako velik dogodek :naughty: :P Jazbecu hvala za pijačo, še enkrat :notworthy: Drugič bom tudi kej pojedu :P K sm pršu domou vidu olje na vilcah :blink: to levem teleskopu.....majku je prebilo semering. Nimam pojma kaj, niti ni važno. Zamenjat ga bo treba in to čim prej. Upam d bo še ta teden :hmm: pa d ne bo preveč $ k jih nimam lih za proč metat :wacko: pa še zadnje gume mi je ostalo 1mm in še 1500km pa bo servis :wacko: jao jao :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v četrtek al petek skočim do Avstrije pregledat kako deluje scena pr Harleyih...množico delim z.. :? :wacko: npr.1000 in dobim pravilni odgovor kako se pripravim za vas :P ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....sorry če koga ne prepoznam

-če pa ste že bili pr men pa zakaj hudiča mi tega tuki ne omente...

Ja jaz sem bil pri tebi z mojo deklco, sva najprej eno pizzo hotla dol udarit, pol sma se pa kr za eno ribjo plosco odlocla, no vsec so mi bli beli fensi slincki v stilu srajce, no pa Shark je tud bil z nama, samo pridno lezal ob mizi, pa natakarco potolazi, ker se ga je kar malo bala! No pl je pa itak prosla natakarja, da naju je naprej pedenal .) Drugace pa prijeten lokalcek, pa na plosco se prideva, ko bova kej okol vozla .) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preživel testni dan oz. dan varne vožnje na Mobikrogu. Klapa, Audi A8 4.2 quattro je klasa zase kar se tiče varnosti in udobja. Smo jih šponali ku prasci (itak ni tvoj), pa še inštruktor ti reče kar direkt: "Fantje uživajte, teh avtou se ne špara. Ima d se kurijo gume in preveri elektroniko (ABS, ESP). NE ŠPARAT" :blink: OK, najmanši problem. K tiste 4 gume zagrizejo v asvalt z vsemi 335 konjičkami k jih ma u hlevu (pod pokrovom je res za en hlev prostora) :lol1: :kva2: k pohodiš gas, ne d te zaflika na sedež, glavo ti zabije na naslonjač :wacko: :D šopaš u ovink, sam spustiš gas in kubatura poskrbi za žlajfanje, obrneš volan in že čutiš kako elektronika uravna avto d se pelje v ovink ku po tračnicah :yea2: v glavnem nevem kako se kej z motorji vozi po mobikrogu, ma mi (amaterji) smo meli krog 2,1km dolg z A8 blizu 1,50 eden celo malenkost manj (asvalt je bil moker) z gumami k so ble na začetku popolnoma nove (imele še une zobke - 10mm profila) po končanim "ižživljanjem" samo še 1,5mm profila in povsem nasvaljkana po robu in sredini :lol1: naredu 35-36 km skuru 20L benzina in komplet 4h gum dunlop SP 9000 (235/40/18). BTW ena taka guma košta okul 50.000 :wacko: pleh ostal cel, moj izraz na obrazu nekako tako :D usta do uh :D k se usedem nazaj u golfa na poti domu pa <_< dej dej potegni <_< :xx: skratka nepopisljivo, treba probat vozit avto za 25mio SITnih. Pa še A3 3.2 V6 quattro S line :wub: so meli in novega A6 3.7dizel quattro ter A8L 6.0 quattro :blink: dobesedno ŽVAU...... vse na ogled, za vožnjo pa raj ne :grrr za vožnjo je bil edino še novi S4 k ga je vozu inštruktor, nam ga pa ni dal za probat ker je reku d bomo meli nočne more O:-) :devil:

Še zmeri se tresem od navdušenja :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!