Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

aja še to, povprečna poraba k smo jo meli mi je bla od 50-63L/100km :naughty: Na koncu smo enega od inštruktorjev uprašali kaj in kako s temi avti pole nardijo. Naši so meli od 2500 do 3600km (v bisvtvu novi). Je reku d te so testni tudi pogodbeno z dunlopom in po prevoženih 15-20.000km jih zmečkajo in vržejo na kup :blink: :blink: kaj dela klapa z avti vredni 25mio se nam še sanja ne :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preživel testni dan oz. dan varne vožnje na Mobikrogu...

Smo jih šponali ku prasci (itak ni tvoj)...

...v glavnem nevem kako se kej z motorji vozi po mobikrogu, ma mi (amaterji) smo meli krog 2,1km dolg z A8 blizu 1,50 eden celo malenkost manj :

Jah kaj cem ti rect, letimo okoli minute in pet sekund...vcas tud deset, ce se kje mal zajebes :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v Pulo v soboto, a bo kak primorc tud dol picil, pa kako pivo, pa cevap na zob damo...pa kako recemo .)

Jaz bi čevap z veseljem na zob dala in tudi kako pivo po grlu dol spustila - vendar - :cry:

Ne boš verjel - v nedeljo sem v službi! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slulica tebebompaponagiriti,kje je naša najmlajša bajkerka,hočemo slike

Evo še eno novo pridobitev na Primorski Sekciji.

Zdej veste zakaj me ni več tolko po cesti z motorekom.

Sanda7nozdejtipošiljamtobožjoslikopodolgemčasu.

post-12-1094047930.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Sulica ..... eeeee to mi deli :D ...... naj bo zdrava in vesela :notworthy: :)

ČESTITKE .... :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mooo :o sulica, kaj tko veliko glavo maš :blink: :lol1: luškana punčka :wub: kej k bo počakala še 4 olompiske igre nas predstaviš a :naughty:

@pek: nobenga ni treba ubit, nobenga za kravatlc stisnt, sam na pravem mestu ob pravem času morš bit, pa audi na kontante kupt, pa maš dan varne vožnje z hostesami k nevem kje rastejo take :kva2: in instruktorji audi ag deutsch hause k stvar obvladajo v nulo :OK: po vsem tem pogostijo meli itak zastojn, dali nam kapce in dežnike, audi seveda... za jest pa bogataško: hrana je bla pa varianta dve vrste juhe ena z jurčki ena ribja, mesna rolada, žabji kraki, neka reč k nism niti vedu kaj (ma je bla dobra) pa za zelenjavo rukolo in kalčke in spet nekej k nism vedu kaj je, za pit pa svašta...od šampanjca do ZA life :grrr ma mi smo pršli notr k je stric A3 kupu pa še en mehanik iz Avtomagazin Gorica je šou z nami, čene so sami mafiozoti k dol padeš. Ima tip privat 3 avte in vse nad 20mio :o zdej pa nej kdo reče d ni bogatih slovencev :wacko:

P.S. za punčko pa nebo neč k se tud js staram, sm pozabu :doze:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke očiju in mamici ter dobrodošlica mali motoristki :OK: :OK: :OK:

Želim vama da bi bila zdrava, da bi pridno rastla in da bi ponoči čim več spala :P

Čez en par let pa naj se kar pazi našega malega navihančka, ki ji že zdaj pošilja svoj "AGH" :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sulica :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Bemtiš, je lepa.... :wub:

No ja,obe sta lepi, tut čelada. :rolleyes:

Čestitam, mamici tut enga lupčka prlimej! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sulica res je bil že čas da si nam vsaj na sliki pokazal svojo punčko,pa tale s čelado je tud dobra primerjava :OK: ,lušna je ni kaj le da bo zdrava in vesela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alora primorci, kaj bomo sam klepetali al bomo tudi kam šli. Js mam nedeljo frai, pa me ima d bi nrdu mal več km-jčkou. Pa ostali? Dejmo se mal pretegnt k zima zima bela vrh gore se dela pa tako je bela da nam bo motorje uzela :yea2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo se mal pretegnt k zima zima bela vrh gore se dela pa tako je bela da nam bo motorje uzela :yea2: :lol1:

Ma kaj ti žviš v unem hladilniku spodaj al si šel totalno u k****?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr se bom probala izognt motorju,če mi bo ratalo.v nedeljo pa upam da bom že tolk bolš z zdravjem da bo padla kaka furca,čeprov me pošteno mika da bi šla jutr dopoldne vršt en uč v grosuplje popoldne pa druzga v bistrco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!