Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

@sanda7: za nedeljo te pa js pokličem O:-) :naughty:

@manu: ne nism joklca je prou....in ne me žalit k bom vse tatu povedu, k je moj bol močn ku tvoj. Zdej se pa itak ne igram več s tabo <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Sanda:jutri zjutraj te bom poklicu in mi boš povedla, če si na voji ali ne, oki?

upam da ne bom spala tako kot danes do 12h,vpliv nočne,kaj morem če sem pa filme zijala do 4h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Sanda7: jutri bova šla z žanom (+morda še kdo) en giro po dolenjski, če boš jutri kaj na voji, se nam pridruži. Danes si bla nedosegljiva, ko sm te ob 10.36 klicu :hmm: . Gotovo si :zzz: . Kaj pa tiste čudne filme gledaš in pol ne moreš spat, ker se bojiš baubava. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa,zgodilo se je nemogoče :huh: Policaji so mi najdli moj pred enim letom ukraden motor :OK: Baje je OK sam klučavnica je zlomljena,drugač,pa da je cel :yea2: jutri ga grem izkat :grim pol bomo pa vidli.Zdej bom mel pa kar dva,enga za delovnik in enga za ob Nedeljah :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaaaaaaaaaaa, to je pa novica a? In kaj zdej, kjerga boš prodal :rolleyes: XT kajpa :) Ti je zavarovalnica že povrnla al ne? Ja lepo to slišat ja :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaaaaaaaaaaa, to je pa novica a? In kaj zdej, kjerga boš prodal :rolleyes: XT kajpa :) Ti je zavarovalnica že povrnla al ne? Ja lepo to slišat ja :yea2:

Ma kaki Žanko,sej ga nisem imel kasko zavarovanega :grrr tipo vzel en miljonček pufa za XT :grim ja verjetno ga bom prodal,če poznaš koga,ki bi bil zainteresiran mi povej,to velja tudi za vas motosvetovci :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pek: super novica....danes si gvišno lebdel v zraku wd veselja. Ja nč kot si reku....enga za it delat in enga za h maši :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaki Žanko,sej ga nisem imel kasko zavarovanega

A, js sm pej zmeri mislu d si mel kasko...nevem od kje mi ta ideja :hmm: boooooo, ja ben, še tolk bujš :OK:

btw: u salamonca ga dej, pa boš vidu čudeže :naughty: v enem tednu ga ni več pr hiši

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to sem tudi mislil,sam tko,če bi ga hotu gdo od motosvetovcev,bi dal prednost nšim :yea2: sicer pa se mi ne sanja,kakšne so kej cene za letnik 2003 :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri mi ni uspelo slikic prlimat....sm pršu domu komej ob 22.30 (jah, še ostali postanki :P )

Evo tle en par utrinkou iz učerajšne furce :yea2:

ma kej mislesta še prit unadva al ne :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pero noben medo ni mel voje :hmm: vrjetno se je ustrašu d bo kšna nevihta k je slišu grmenje od enga motorja k baje d ne dela prou :devil: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

postanek n°2: Polnjenje želodčkou :P sm opazu d majo na tistih koncih en čudn patent postrežbe. Že tako prideš lačen, pol te pustijo še 3/4 ure čakat d ja poješ še kej za povrh :BUA: pero je blo dobro :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

postanek n°3: Đelati in sadna kupa u Vrhniki, kjer majo motoriste tako radi d jim celo parkirni uštimajo :yea2: pohvalno :notworthy:

P.S. tisti k si veže čelado je mel še zmeri probleme z motorjem k je grmel :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!