Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

ne tolk klicat hudiča u Kobarid :P k bom res pršu :lol1:

Ja velja velja. Itak d bomo gor grmeli, sam upejmo d nam bo vreme šlo na roko :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom še v to temo napisala čeprav sem že v ride pa ker smo itak sami iz te sekcije bom pa še sem dala ta predlog.A se dobimo jutr nekje med 17 in 17:30h na ridah pa gremo giro do mesta oz 3M,al pa ostanemo na ridah.

p.s yankee tud zate to velja k vidim da si glih gor

Popravljeno . Popravil Sanda7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s yankee tud zate to velja k vidim da si glih gor

Ups.....zdej so me pa dobili :blink:

Se bom potrudu jutri pridet do rid....ce ravno ne bom mel kaksnega dela alpa kej podobnega.....ce ne zarad druzga,ker se nismo ze celo vecnost vidli.... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

viggen v nedeljo si me spraševal o eni hondi z nekimi podaljšanimi lučmi :hmm:

A je to to:

Lp Burnout

Živjo! :D

Ja, Burnout, to sem mislil, :grim glih tako smo srečali, pa nisem vedel kaj je to za en model Hondice, jih je tolko ratal......je CBR.......je pa lepa.......pa še rumena!

:ph34r:

Žan, Tisti model pa poznam! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! :D

Ja, Burnout, to sem mislil, :grim glih tako smo srečali, pa nisem vedel kaj je to za en model Hondice, jih je tolko ratal......je CBR.......je pa lepa.......pa še rumena!

:ph34r:

Žan, Tisti model pa poznam! :OK:

je lepa je :grim CBR 954 RR Fireblade 954ccm 111kW (kataloško) 168kg suha teža :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je lepa je :grim CBR 954 RR Fireblade 954ccm 111kW (kataloško) 168kg suha teža :yea2:

Res je lepa! :grim

Se mi zdi da napram drugim tisočakom jih je kar precej po cesti. Hvala za informacijo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek 20.09.2004 organizira naš klub že tretje leto obisk centra za usposabljanje invalidnih otrok v Vipavi. Seveda jih obiščemo z motorji in jih v spremstvu policije popeljemo po Vipavi. To je dogodek na katerega čakajo celo leto in se ga neizmerno veselijo. Tisti, ki ste tam že bili pa zagotovo veste, kako vas je ta obisk zaznamoval. Če bi se želel kdo imed vas tega udeležiti naj me kontaktira na PM za podrobnejše info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je.....ponedeljek :hmm: žal peljem enga druzga "mulota" u KC po inekcijo anti alergije :( Če ne, bi se z veseljem udeležil, ker kaj takega je res enkratno doživetje. D vidiš veselje otrok v njihovih očeh kako žari :)

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek 20.09.2004 organizira naš klub že tretje leto obisk centra za usposabljanje invalidnih otrok v Vipavi. Seveda jih obiščemo z motorji in jih v spremstvu policije popeljemo po Vipavi. To je dogodek na katerega čakajo celo leto in se ga neizmerno veselijo. Tisti, ki ste tam že bili pa zagotovo veste, kako vas je ta obisk zaznamoval. Če bi se želel kdo imed vas tega udeležiti naj me kontaktira na PM za podrobnejše info.

Zaenkrat ne vem za kake obveznosti,tako da če bo vse prav,in če me rabite sem zraven :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat ne vem za kake obveznosti,tako da če bo vse prav,in če me rabite sem zraven :grim

Če ima kdo občutek, da ga rabimo, ta je v zmoti. Tega ne delamo ali delate za nas. Nekaj je za otroke, nekaj pa tudi zase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorci....

Še eno obvestilo:

To nedeljo, na povabilo radia robin z katerim sodelujemo že vrsto let, bo bo v organizaciji MK Rihemberk in OK Riders izvedena panoramska vožnja po gorici in okolici... Z tem srečanjem motoristov naj bi popestrili dogajanje njihove prireditve in 10 obletnice... Panoramska turca bo startala iz pred astro cafe (Noč in dan) na Vojkovi ob 16 popoldan. Naredili bomo en lep krog in zaključili pred mestno občino, kjer bo organiziran tudi en majhen show, da se popestri zadevo...

(V primeru slabega vremena je vse odpovedano)

Dodatne informacije glede panoramske vožnje (Erik 041 518 176)

PROGRAM DNEVA:

10 let Radia ROBIN (1994 - 2004)

Osrednja prireditev ob 10. obletnici radia Robin bo v nedeljo, 12. septembra 2004, na travniku pred Mestno obcino v Novi Gorici.

Začetek ob 15.00 uri

Nagradne igre,

nastop plesnih in navijaških skupin,

Gojmir Lešnjak Gojc,

srečanje motoristov Severne Primorske.

Čuki,

Rok Kosmač,

Romana Kranjčan,

Platin,

Foxy Teens,

Arena,

Gianni Rijavec,

Atomik harmonik,

Monika Pučelj,

Frenk Nova,

Kalamari,

Miran Rudan,

Polona,

Slavko Ivančič,

Rok’n’band,

Danilo Kocjančič,

Avtomobili,

Dan D,

Zaklonišče prepeva.

Vabljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težko bo izvedljivo,me čaka en piknik v soboto pa še modrostne grem ven dat v petek tako da upam da bo vsaj za pondelk se izšlo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nedeljo bi pa šlo ja. Če nas ne premami kašna druga fura z mal več km :hmm: kaj pravte na to viggen, EoS, Schultz, Burnout :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nedeljo bi pa šlo ja. Če nas ne premami kašna druga fura z mal več km :hmm: kaj pravte na to viggen, EoS, Schultz, Burnout :?

sm mal vremensko gledou in baje bo u nedeljo eno veliko sr***je...dž in dž in dž :cry: ...tako da bomo probali vsaj jz pa viggen če bo kej cajta u soboto te kilometre narest...tako da..se priporočamo za kakšno zanimivo furo u soboto..če bi kdo šou zravn nej pove pa če ma slučajno kakšno zanimivo destinacijo..tudi... :kva2: :kva2:

seveda je pogoj še cajt...katerga si mormo u službi še izborit :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mal vremensko gledou in baje bo u nedeljo eno veliko sr***je...dž in dž in dž :cry: ...tako da bomo probali vsaj jz pa viggen če bo kej cajta u soboto te kilometre narest...tako da..se priporočamo za kakšno zanimivo furo u soboto..če bi kdo šou zravn nej pove pa če ma slučajno kakšno zanimivo destinacijo..tudi... :kva2: :kva2:

seveda je pogoj še cajt...katerga si mormo u službi še izborit :yea2:

može tudi sobota. Ker nam ob sobotah ne vejo še dat termina u telovadnici za treninge, če ne bi tudi sobota bla u telovadnici <_< Tako da sobote bojo frai do oktobra :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo občutek, da ga rabimo, ta je v zmoti. Tega ne delamo ali delate za nas. Nekaj je za otroke, nekaj pa tudi zase.

superblacbird,ne,ne čutim potrebe da moram biti zraven.Imam dva otzroka in hvala Bogu zdrava,sem pa imel priložnost biti v stiku z otrokom,ki je prizadet,tako,da vem kaj jim pomeni tovrstno doživetje <_<

Moj namen je bil samo potrditi sodelovanje,vendar pa glede na tvojo rekcijo domnevam,da ti je samo do tega da poveš,da si zraven pri tej izredno plemeniti akciji.

V kolikor so moje domneve napačne,se ti vnaprej opravičujem :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmOkak: Glede vožnje ne vem bom vidu kako bom s cajtom, sam če boste šli kam mi javte (oziroma bom prebral :) ). Trenutno mi ne pade nobena turca, sam če bo kaj pametnega palo pa javim. Sem pa bolj da opravimo turo v soboto.

@superblackbird: Glede ponedeljka, žal ne morem ker mam ene opravke :(

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP Primorci, v nedeljo grem na grobnik gledat dirke ALPE ADRIJA, če koga zanima se mi lahko pridruži, štartam okrog 7.30. Upam da bo vreme lepo, tako da se pod večer udeležim še zadevice v NG. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!