Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

superblacbird,ne,ne čutim potrebe da moram biti zraven.

Dej prečitaj še en bot. Če bi rad nekej naredu za te otroku, pridi. Si kdaj rešu človeka v stiski al še kaj slabšega?? Če si potem verjetno veš kako fino si se takrat počutu. Ne bi pa rad, da bi nekateri čutili neke obveznosti do tega. Prisotni bodo bajki in trajki z vseh koncev in zakaj ne bi bli tudi nekateri domačini, sam to bojsi. Ne delat nekega cirkusa zdej iz tega kdo ma cajt in obveznosti in kdo ne. In ja Pek, opraviči se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nedeljo bi pa šlo ja. Če nas ne premami kašna druga fura z mal več km :hmm: kaj pravte na to viggen, EoS, Schultz, Burnout :?

:D

Evo, na položaju!

Danes z Eos-om greva k vraču da pričara v nedeljo lepo vremce in rezultat bo lepa turca..... :devil:

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mal vremensko gledou in baje bo u nedeljo eno veliko sr***je...dž in dž in dž  :cry: ...tako da bomo probali vsaj jz pa viggen če bo kej cajta u soboto te kilometre narest...tako da..se priporočamo za kakšno zanimivo furo u soboto..če bi kdo šou zravn nej pove pa če ma slučajno kakšno zanimivo destinacijo..tudi... :kva2:  :kva2:

seveda je pogoj še cajt...katerga si mormo u službi še izborit  :yea2:

Eos, ne kliči dežja prosim te! :lol1:

Še ta uboga nedelja, ki mi (nama) ostane in jo izrabim za uživanje z motorjem, mi jo hočeš uničiti :fight2:

V nedeljo bo sonce in pika! Eos, Žan, in ostala banda pa pripravite se in z idejami na plan. :grim

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo bo sonce in pika! Eos, Žan, in ostala banda pa pripravite se in z idejami na plan. :grim

nevem res kaj bo EoS spackal pr čarovnicah :wacko: ma če bo vreme bi nekako švignu di hribou. Tja do Nassfelda in Selle Nevee me vleče. Joj kašne ceste :wub: Na morje pa- ne hvala <_< nevem, to je moj predlog. Zdej pa še vaši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 20.09-27.09 sem v Gornji Radgoni(služba pač). Žal ne morem.

več kdaj je kumej tu :huh: js še na koledar ne pogledam tako daleč, kaj d bi mislu tolk vnaprej :lol1: Ja kaj, gremo pa v soboto.

TC: kaj pa ti, se nč ne voziš? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC: kaj pa ti, se nč ne voziš? :?

vozim vozim.....

včeraj po dooolgemu cajtu naredili s sando7 in mojo en izlet do močvirja.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ja Pek, opraviči se.

Sem se ti že v prejšnem postu,pa se ti še enkrat "sorry!"

PS:ma vse eno veš, ljudi ne smeš napadati za besede,bolje se je prej prepričati kaj ljudje sploh hočejo povedati. <_< pravijo da narobe razumljena beseda naredi več gorja kot sto nesreč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nedeljo bi pa šlo ja. Če nas ne premami kašna druga fura z mal več km :hmm: kaj pravte na to viggen, EoS, Schultz, Burnout :?

ja kaj pol sprašuješ TCja če se nič ne vozi povabi ga pa bo mogoče šel :P al ste se odločili da se boste kar sami furali :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je primorca a bomo tuki gor visel al gremo furat,no jaz se odpravljam v vrhniko na hamburger potem pa en giro in na ride

pek,schulc :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velja še prej skočim v vrhniko na hamburger,mogoč tud TC pol pa se vidmo lahko da kakšno minutko zamudimo čeprav je točnost moja vrlima tako da mislim ne bo panike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je primorca a bomo tuki gor visel al gremo furat,no jaz se odpravljam v vrhniko na hamburger potem pa en giro in na ride

pek,schulc :naughty:

Žal ne bo šlo,ma hčerka rojstnodnevno zabavo,pa moram krotit celo kredelo pubertetnic :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oki doki zdej pa gas na motor,aja še to dršte zame jutr okrog 11h pesti da bom čim bolje odnesla izpod noža zobarjev in da se vam bom lahko pridružila čim prej upam vsaj do 18ga pr jazbecu,se vam javi ko bo možno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo držali punje :) za ride pa ni nč, k sm zdej kumej domou prromal tako d kdaj drugič :( sej bo še cajt

@superblackbird: za 20. september sm pa frai-> za LJ je ta ponedeljek :wacko: zmeda... Tako da se dobimo kje kdaj kako. Mal več napiši prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SANDA7, TC! :D

Me veseli da smo se končno spoznali, sicer je trajalo le par minutk ampak vseeno! Z veseljem bi se malo več ustavili in podebatirali, ma žal smo bili že pozni...........

Lep dan! :ph34r:

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no problemos spljoh...pa drugič B) ...upam da ste pozdravli klemena....sploh nisem zastopih h komu greste na obisk drugače bi vam naročil, da ga pozdravite še v mojem imenu.... .)

kdaj ste se pa kaj vračali...ker do 20.24 vas še ni blo čez ride..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no problemos spljoh...pa drugič B) ...upam da ste pozdravli klemena....sploh nisem zastopih h komu greste na obisk drugače bi vam naročil, da ga pozdravite še v mojem imenu.... .)

kdaj ste se pa kaj vračali...ker do 20.24 vas še ni blo čez ride..... :)

se pridružujem postu viggena kar se spoznanja tiče...drgač pa čim prek kakšno furo skupej

vračali smo se pa lih nekje okrog 8.30 al tm nekje..lohk je bla že 9...mrbit smo se falili lih za par minut

je blo pa tako mrz..vsaj do senožeč..pol sm se počasi začel tajat :lol1:

se bomo pa naslednjič za kej več cajta ustavli da se še kej pomenmo :yea2:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej, se gremo jutre kam peljat al ne? Al gremo u nedeljo? Ma js u nedeljo ne bi šou k pole silista z nami še una dva krašouca....kaj sta že...EoS in viggen :hmm: al neki tazga :devil:

P.S. D nebo kdo mislu resno :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kako ostali berete forum... ma nipišem še sm. Naš Bojč je mel nesrečo: V Ilirski bistrici ga je zbil pijan voznik (1,64 primila) v desnem ovinku. Bojč ma zlomjeno levo podlaht, levo zapestje ter tri prste na levi roki. Poleg tega d je nosu čelado še zvito hrbtenico v vratnem predelu. vir: Primorske novice. Trenutno je Bojč u KC na travmi. :cry:

Nam bo Manu kej več povedala... Takoj ko bo možno pa, seveda ob njegovem dovoljenju, ga gremo obiskat d mu mal skrajšamo čas. Ste za to?

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!