Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

ma on tud nima sreče...že drugič letos...valjda da ga gremo obiskat sam pozanimat se je treba kdaj lahko....če pa ga kdo prej vidi mu zaželite lepo okrevanje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej, se gremo jutre kam peljat al ne? Al gremo u nedeljo? Ma js u nedeljo ne bi šou k pole silista z nami še una dva krašouca....kaj sta že...EoS in viggen :hmm: al neki tazga :devil:

P.S. D nebo kdo mislu resno :grrr

Glejga, gleja, je peruti dobil! :naughty:

Jaz se bolj zavzemam za nedeljo, no, vsekakor se pa slišmo, velja?! :doze:

Lep dan! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem...ne klič hudiča, ker sam pride(kako zelo drži ta pregovor)...pojte v soboto kam pa v nedeljo še enkrat pa bo rešeno..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

viggen...dns si pa hitro s tvojga "službenga potovanja" :afro1:

gizmo kr se pa krašewcu tiče me pa nisi lih prow uvrstu...jz sm bl navezan na brkinske "češpe" torej sm brkinc :yea2:

in viggen ja....u nedeljo bo dž...pr vseh mojih čarovnijah nism mogu prepričat unih oblakow da ne bojo scali u nedelo... :ph34r:

pa sej...baje da lahk tudi u džju lahko moped vozmo pa celo pojemo :lol1:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo kr se pa krašewcu tiče me pa nisi lih prow uvrstu...jz sm bl navezan na brkinske "češpe" torej sm brkinc  :yea2:

ben ja Kozina no...nej ti bo si brkinc. Ma to je še na primorskem :huh: :hmm:

Ja js grem jutre nekam. V hribe sigurno. Lahko d tudi na jezersko v AUT na Nassfeld u IT in po IT domou. Neki tzga mislim nardit. Grem pa po kosilu od doma, pa lahko se dvakrat umes ustavim d natankam sebe in miško, drgač se pa mislim vozit :yea2:

P.S. če pa grem slučajno do selle nevee in pole čez predil domou, se pa obvezno pr Jazbecu zadržim kšno minutko, če ne bo preksno :hmm:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evome :naughty: bla na dveh stolih v dveh ordinacijah pa ga ni blo junaka da bi mi dal ven vsaj en hudičev zob tako da sem na kirurgijo naročena šele 26.januarja.to ne moreš verjet kam vodi naše zdravstvo za en kurčev zob čakat 6 mescev.full sem jezna saj bom mogla spet tablete pred spanjem jest,ma bo že sej sem že vajena trpet.

no edina dobra stvar tega pa je da bom vsaj na motorju lahko uživala še te lepe dneve.

Kaj pol jutr kam se gre jaz sem zraven,če nima noben ideje lahko predlagam da gremo giro do kočevja ker je tam ravno prvi zbor medvedov se udeležimo krožne vožnje,kej piknemo,spijemo ,...

Glede JAZBECA pa sem tud zraven če bo le vreme fajno :D

EJ TC zdej pa me komot lahko kličeš in se lahko meniva kolk časa hočeš .)

Eos in Viggen,sem zelo vesela da smo se srečali,upam da naslednjič za dlje časa.

Bojč tebi pa želim čim hitrejše okrevanje ravno tako tudi LorduSmithu in pa seveda našmu članu tistmu ko sta ga učeri obiskala Eos in viggen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pol jutr kam se gre jaz sem zraven,če nima noben ideje lahko predlagam...

Js sm povedu kam grem :) Za jazbeca ni problem. Te dodamo seznamu...

Zdravstvo pa lahko rečemo d ni neč novga <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne sej k jazbecu bom šla pol drug vikend 18ga tako da mam jutri v planu vožnjo ki bo trajala nekje od cca-15h pa tja do 19h najraje bi šla pogledat na prej omenjen moto zbor.

če bo gdo ki bi šel zraven pa naj me pokliče jutri po 11h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bo z Bojčem vse uredu. Ga bo treba it pogledat takoj ko bo dovolil!

Kaj je pol zdej za jutri??

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr ob 15h je baje v kočevju na zboru vožnja,če je še gdo za akcijo naj me pokliče pa se nekje dobimo magari v PO al pa na rakeku tam nekje ob 14h pa še brnauta lahko poberemo na bloški polici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo...eno prow fejst turo si začrtow...si reku da greš po kosilu...to je pol nekje po 12ih..jz morm zjutrej še nekej u službo in če bo zadeva do 12ih rešljiva ti sporočim...sicer bo zelo zelo teško obstaja pa možnost...ampak bl ne računi ko ja...za viggena bi pa reku da jutr cel dan dela tako da sploh ne bi mogu..vsaj tako sm ga razumu...bomo vidli...do 12ih u soboto je še dolga :yea2:

uglavnem če bo kej ti sporočimo...drgač pa uživej u turi...pa se kej "če bo vreme dalo" vidmo u nedelo... :afro1:

sanda7..unga člana smo pa pozdravli...je že skor ku nov :yea2:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alora bojni plan: Če se kdo pridruži... Ob 13h 15minut sm na veliki pumpi u Ajdušni. Pole krenem dalje čez Col in po začrtini poti. Stil bo meni podoben :D ST-LS Odvisno od udeležencev, se stil vožnje lahko tudi spremeni :P

Slikce kako sm/smo se meli bojo objavlene :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srečno vsem, ki boste danes na poti..počasi se daleč pride...če bo kdo kaj na hrvaško hodu se pa morebiti kaj srečamo..... :) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srečno vsem, ki boste danes na poti..počasi se daleč pride...če bo kdo kaj na hrvaško hodu se pa morebiti kaj srečamo..... :) :yea2:

Kam pa ti letiš na hrvaško??

Vsi ostali lapo vožnjo pa pazte se!!!!

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmokak:alora ta velika pumpa v wajdušni ob 13.15 Fura mi kar paše samo čez učjo pa glih ne bi šel. Mam zelo slabe spomine(vožnja po žgočem soncu(34 stopinj) in max hitrost30km/h), za domov z dolomitov. Sva se kr namatrala jst pa duhec :lol1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zan, Sanda7, hvala za povabila. Danes vsaj dopoldne še delam, drugače bi pa takoj šel en giro, bolj mi diši Žanova smer. :naughty:

Lepo se imejte in uživajte v vsaki minutki, če vas prime dolgčas, pomislite na nas, ki smo na delu ter se nam cedijo slinice po furci....... :cry:

Srečno! :ph34r:

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmokak:alora ta velika pumpa v wajdušni ob 13.15 Fura mi kar paše samo čez učjo pa glih ne bi šel. Mam zelo slabe spomine(vožnja po žgočem soncu(34 stopinj) in max hitrost30km/h), za domov z dolomitov. Sva se kr namatrala jst pa duhec :lol1: .

ja pa stokom spremenimo furo :grim js nism še nikoli šou tm, zato sm tko planiru. Če pa pravič d ni :grrr pole že obrnemo

OK, Schultz se vidmo.

Viggen in EoS: sožalje, pa drugič :grim huh, sm se že ustrašu d bosta tudi ta dva lezla z nami :devil: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj juri bo šel kdo kam? Sam tko mal sprašujem, ker kakor zgleda vreme ne bo glih najlepše.

Jst sem še u dvomih če se bom sploh kam odpravil.

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!