Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Alora. S Shultz-em sva nazaj. Mela sva se SUUUUUUUUUPEEEEEEEEER :kva2:

Šla sva iz pumpe u postojni do logatca-vrhnika-Horjul-Gorenja vas-Škofja Loka-Kranj-Jesenice-Kranjska Gora-Trbiž-Laghi di fusine-Predil-Log po Mangartom-Kobarid (se ustavla pr JAZBECU na pohanem siru in štruklih, kokakolo sva "prešvercala"...jazbec se kar uspešno psihično prpravlja za 18.9. :naughty: )-Šoška cesta-Gorica-domou.

Mela sva se, kukr sm napisu super, motoristov oooooooogromno, do Karavank pa gužva za ponoret :wacko: po AC

Evo še par slikic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je. Kot je že gizmokak povedu sva se mela super. In danes ni blo prilike za enduro vožnje kot zadnjič :P .

ha...vidiš zatu jz nism šou z vami :hmm: ..moj suzuki kr hrepeni po makadami :ph34r:

očitno je bla tura zanimiva...bo dal gizmo napotke in risbe in vetrovne pogoje in zemljepisne širine in dolžine poti...da gremo še mi po vajinih stopinjah :yea2:

:OK:

mi smo se pa drgač tako sam tako lepo meli na delu :cry:

lp

Popravljeno . Popravil EoS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@maxxi: to je tudi ena od poklicnih deformacij.....najprej se zrihta hrana in pijača in pole še prevozno sredstvo.....nazadnje se lohko menmo za turo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva s sulico in še z enim kolegom nardila eno od najdaljših tur doslej:

Dutovlje(randevu)-Sežana(kofetek)-Lokev-Divača-Sežana-Dutovlje.

Res ful dolga tura....vsega skupi cca 40 km. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kaj več ve kako je Bojč.... :(

Ja.. jest vem... Bojč jo je kar fajn fasal, vendar je že "pri sebi"... Je na travmatološkem oddelku - 6 zlomov na levi roki (komolec, podlahtnica, zapestje, trije prsti...) udarnine, notranje popškodbe, poškodovano vratno vreteno in seveda pretres možganov....

Pravilno je pripeljal po svoji strani, v ovinek, z normalno hitrostjo, nasproti pa v avtu gospodje ( bolje, da ne povem kdo - zelo znani Bistrčani), s preveliko hitrostjo v ovinek, čez polno črto in direkt v Bojča. Voznik avtomobila je po pripovedovanju še potem, ko je Bojč ležal na tleh, pred prihodom rešilca, vpil nanj in ga zmerjal, kasneje pa je napihal 1.64...

Tako. Bojč je optimist, kot vedno, jutri grem k njemu in vam povem kaj več, tudi, če je že možnost in ob kateri uri, če bi ga kdo od vas, primorci, ki ste se zbiral na ridah, želel in pogledat.

O njegovem motorju se pa itak sploh ne splača niti govort ..

Aja, pa še to.... Bojč faca sklepa, da se srečanja primorske motosvet sekcije v soboto verjetno ne bo mogel udeležiti... humor ga ni zapustil, torej je na dobri poti... :)

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi dan ko bo vreme bi šel do njega če mu obiski niso odveč...manuela malo ga vprašaj...če mu je to odveč je brezveze da hodimo...če pa mu ni bi pa z veseljem šel na obisk...lahko gre še kdo drug....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js ga grem sigurno obiskat :) TC se zmenmo d gremo skupej... čeprou vreme ni lih najlepše napovedano <_< Upejmo na kanc sonca d švignemo do ljubljane obiskat našga mučenika. Verjetno d srečanja se res ne bo udeležil :cry: ma za slikce mu poskrbim pa jst, d bo vidu kako je blo. GARANTIRANO :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem tut za obisk, se mormo kaj zmenit....

Pa v Lj sem tako ali tako v sredo in v petek (mam izpite). Pa bi šli lahko kašen dan izmed teh dveh?

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa ne sredo ne petek ne morem :( mam treninge. Edino dopoldne, kar je po moje neprimerno. Sej bo dž. Sicer pa sm jutre u LJ in to prou u KC popoudne. Če gre kdo jutre gor nej me pokliče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst žal druge dni ne morem it (sejetrebaučit press). Sam če se pa ne bo dalo it ta teden bom šel pa drugi. Ker verjetno bo Bojč en cajt tam :cry: Ma mu želim da se čimprej pozdravi, pa da ga ni več tam ko se jest oglasim :) Drži se Bojč!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schultz, Gizmokak!

Zelo lepa turca! Lepo sta izkoristila lepo vreme. V nedeljo smo po kosilu z Eosom in KLMN-jem hoteli skočiti do Istre, pa je začelo deževati.... :cry:

Mislim da ima precej krivde za to TC, ki je stalo omenjal dež. Kot vidim, spet to počne :xx: :D

Led dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

THC in ostali "primorci" ;

Bojč je še malce "utrujen" in ima za danes še en par "žlahtnikov" napovedanih, zato prosi,da vaše, sicer zelo zaželjene obiske, nekak razporedite od srede dalje....

Stara travma, oddelek g, soba 113 :friend1:

( od 12h dalje, do 19h.....pribl.. čeprav pravi, da mu je najbolj dolgčas ponoči :naughty: .......)

Vse lepo pozdravlja, punčkam pa pošilja :004 :004 :004 .....

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorska MS sekcija , tisti, ki ste se prijavili za soboto, za srečanje .....

JAZBEC se je domislil naslova srečanja : .)

"JOTA S KLOBASO (PEČENICA) ali KRAČA ZA DVA S PRILOGO" ...

cena : 1000 SIT po osebi.....

Jazbec ČASTI sladico (KOBARIŠKI ŠTRUKELJ)......

....kar se tiče sob - , če bi koga karkoli :naughty: zadržalo v Kobaridu, ni problema - kdor nuca sobo jo dobi po znatno nižji cen, ki že tako ni visoka!!

In Jazbec zaključuje : " in še to - zarad mene lahko pridejo tud drugi - ne samo primorci - pa lahko nardimo eno žurko v kleti - placa je dost, cajt jemam, parkirišče je veliko - vi povejte......se ga vidmo..če ne pa sem dosegljiv vsepovsod....čao"

Dragi ljudje, mal mam gužvo, zato mi oprostite, ker slabo nabijam, pa še moj (in seveda tudi vaš) prjatu leži tam, kjer mu ni najbolj fajn.... :004

Zanima me samo, če bi se lahko vsi tisti, ki ste se prijavili za soboto, opredelili glede krač in klobas ( seveda, če kdo ne je tega, lahko kaj drugega, vendar potem ne več po izredni ceni ;) ) pa če bi še kdo naknadno prišel, naj sporoči meni al pa gizmotu ( Žankotu).... Jazbec mora mal vedet, kok prašičkov spravt ob krače....

Ahja... v primeru slabega vremena NE ODPADE, ker lahko se spravmo z avti do tja... sicer to ni več to, ampak... če bomo prestavljali v nedogled se mi zdi, da se bomo leta 2009 prvič vsi zagledali...... pa še ostale sekcije MSja se nam bodo smejale, češ, da sam gobezdamo, nardimo pa nič ne.... :naughty: :devil: :afro1:

No, to je moje mnenje, vi pa navalite... :004 B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!