Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Bojč je še malce "utrujen" in ima za danes še en par "žlahtnikov" napovedanih, zato prosi,da vaše, sicer zelo zaželjene obiske, nekak razporedite od srede dalje

bojča potmetakem lepo pozdravi za obisk pa se potem po sredi zmenimo enkrat.... :)

Zanima me samo, če bi se lahko vsi tisti, ki ste se prijavili za soboto, opredelili glede krač in klobas

jst sem že zdaj lačen... sounds nice..... :OK:

kar se tiče sob - , če bi koga karkoli  zadržalo v Kobaridu, ni problema - kdor nuca sobo jo dobi po znatno nižji cen, ki že tako ni visoka!!

se zna zgodit...po kosilu vedno prileže malo....spanja :naughty:

v primeru slabega vremena NE ODPADE, ker lahko se spravmo z avti do tja

se strinjam...če je dž prideva z avtom...placa imava še za dva... štart iz postojne.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi THC - iz tvojga posta sklepam, da naročaš za oba oboje : 2x kračo za dve osebi in 2x zelje s klobaso... A tvoja tut tolk poje? :? :hmm:

;) ;)

Pošlji mi pm, please, tako kot je to vestno ŽE storil pek :004 ....

Glede ure - a še vedno velja ob 14.00 - nekako bi se reklo FENSI POZNO KOSILO... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno jaz toliko pojem, neuradno pa.... :P

Thc že ve,da so malo bolj podložene boljše od prekl,vsaj ne dobiš žuljev :lol1:

Nts,ma smo se hecali :004 :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam...če je dž prideva z avtom...placa imava še za dva... štart iz postojne.... :)

Alora se bi zraven prštulil, če bo še placa. Se vidmo v soboto, če ne še prej.

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede jazbeca;verjetno grem sam hrana pa ni glih po mojmu okusu tako da me za hrano ne štet

Popravljeno . Popravil Sanda7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi THC - iz tvojga posta sklepam, da naročaš za oba oboje : 2x kračo za dve osebi in 2x zelje s klobaso... A tvoja tut tolk poje? :? :hmm:

iz česa kaj sklepaš...napisal sem sam da sem že zdaj lačen in da so meniji v redu....nič nisem še naročil...ko pa bom dobiš pm....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dejmo se zment iz kje bomo štartali pa gdaj in en spisek vn gdo vse gre,upam da ne bomo hodili k jazbecu kot"primorci" :lol1:seveda v primeru lepega vreme z avtom pa rajš da ne delamo kolone bojo mislili da se gdo ženi .)

k prjatlu Bojču bi šla pa tud jaz,lahko tudi ponoči .) ima da me obvestite ko se bo šlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa nts greva v vsakem primeru..če bo dž z avtom...najboljš da se na ridah dobimo tisti, ki grejo skozi postojno pa tisti, ki pridete s čufarije :P se tud tam ustavite...pol pa gasa gor....ura pa ne vem...če gremo z avtom pol ure prej kot če gremo z motorini.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz česa kaj sklepaš...napisal sem sam da sem že zdaj lačen in da so meniji v redu....nič nisem še naročil...ko pa bom dobiš pm....

:doze:

Ne bit užaljen takoj...... hecala sem se....:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na VASE VESELJE in veselje vasih zelodckov me v soboto ne bo zraven. Ne boste verjeli ma DELAM!!! :lol1:

Iscem dobrotnika, ki mi bo eno kracko spravu u serveto in prinesu v Kp, HVALA!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol predlagam da je zbor v soboto na nam znanem zbirališču RIDE,za uro pa se še zmenmo

Predlagam da vsak spravi en kos v servet in potem odnesemo v koper našemu jedcu SAXU,on pa nam v zameno nardi na TV koper eno reklamo "motoristi nahranili lačnega saxa" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma veš kaj ti pa res nisi zadovoljen z velikim potem hočeš še malo,kurac ti bom prinesla pa bo če ga boš zrajcov bo velik če ne pa majhn se pravi po želji in volji .)

folk ne zamirt za take besede sem dobre volje pa me nekaj daje in ravno je posvetil še sonce tako da je zakon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam :OK: Bo spet moj Kawič brenčal po ovinkih proti Jazbecu :P !!

Alora se treba zment sam še za cajt kdaj gremo.

P.S. Še te dva izpita k mam ta teden ruknem in sem vesel za celo leto :xx: (ponovno v prvem letniku) Ma sej bom naredu nekak .... upam :xx: :lol1:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burnout: Ej, ej, glede faksa kar pogumno! Kar se pa tiče sobote se tud jaz že veselim! :grim

Bi blo kul da se skupi dobimo, torej dogovorimo za urco in vruuuuuum! :kva2:

Schultz: Burja! V tem primeru sem jo vesel. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se jaz kaj zastopim v tole sliko,kaže da bo sunce :OK: matr sem jaz vesela,ker če bi bil dež pole res nebi rinla s piksno dol.

Ja res dejmo se zment za kraj in čas odhoda jaz predlagam RIDE, TC in NTS sta tud sigurn za to pa Schulc in Brnaut po moje ravno tako pa Žan verjetno tud al se motim sam še za uro se zmenmo no in seveda za kraj do ne boste rekli da vam nekaj usiljujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!