Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Hja Manu pravi da naj bi bilo kosilo okili 14.00 :hmm: če jo pičimo po keltikibi rabli it kako uro pa pol prej it iz rid,tko za počas,pa da če kdo zamudi da nas dohiti :P se pravi tam okoli 12.30 če vam bi ustrezalo :hmm:

ŽANKO KJE SI :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne pozabt na Viggna pa Eosa pa KLMN-ja bom provu prepričt! Banda Krašovska!

Kraj Ride torej?! Ha,ha! No, nism niti podvomu da kje drugje. :grim

Urca? Poldne? poldne tridst?

Se vidmo! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽANKO KJE SI :?

evo mene.....ni cajta ni cajta. Skoz po LJ divjam in rihtam, kukr d bi bil že na faxu :wacko: kaj šele bo :kva2:

Alora, kračka sound nice, bom kar sam eno za dveh zmazu, pole pa upam d pride kdo z goldwing d me zapelje do doma k nevem če bo zneslo se sklonit do balance :lol1:

Če bo kosilo ob 14h pole js štartam od doma nekje 13:45 :hmm: nja dovol bo :lol1: Ne, ne... Kaj banda z rid misli nardit turo preko logatca in Idrije al pride na Ajdušno pa mimo moje bajte in NG pa po soški gor... Če mislte it po soški do jazbeca pole je 12:30 prepozno za prit ob 14h tje...razn če mislte it kukr js in viggen in EoS pa še sulica zravn :naughty: sam ne jokat pole k nam boste gledali sam v luknje od auspuhou :ph34r: :lol1: Resno, če greste preko Ajdušne pole štatrtejte ob 12h z rid, nekje ob 13:10 (umirjen tempo) ste v NG pri astrocafe-ju kjer se vam pridruži še ostala delegacija PMS.

Za nas Novogoričane on bližnje, lahko tudi krašouce (odvisno kje mislte it) se zberemo ob 13h na placu pred Astrocafe u NG (pri noč in dan, če slučajno kdo ne ve kje je metka :blink: :D ), kar se zberemo bo lih še 10-15 minut in jo odrinemo dalje :yea2:

DRŽI :hmm: če je neostik, pol DRŽI :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo..pa sej nismo taku hudi... :ph34r: ..bomo zatlačli eno cunjo u auspuh in bo šla zadeva lih prow :lol1:

sanda7...sam ma viggen prow...kaku si lahku pozabla na kraško-brkinsko navezo :yea2:

drgač pa štart z rid...sam rečte uro..pot bomo pa že tm določli oziroma če vam rata jo lahko že tukej...sam mislim da bo teška :ph34r:

...sej ne bo valda jazbec zapru oštarije če bomo 10 min zamudili :kva2: :kva2:

lp

ps...

šulc...kam si šibow dns nekje ob 13 sm te srečou kakšn kilometr pred gorico...sej sm nekej mahou sam očitno nisi jmu očal pr sebi :kva2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...razn če mislte it kukr js in viggen in EoS pa še sulica zravn :naughty: sam ne jokat pole k nam boste gledali sam v luknje od auspuhou :ph34r: :lol1:

Ma kdu ti bo gledal auspuhe :hmm: Kukr se jst spumnem ste mi ti, EoS in viggen gledali moj auspuh od Vrhnike do rid :lol1: :lol1: :lol1: Se me ni upal noben prehitet a :naughty: Prehiter a :naughty: :lol1: :lol1: :lol1:

Zdej pa resno!

Ja sej do sobote je še daleč. Se bomo zmenli še, sam mene tut zanima po kateri poti bi šli :hmm: Nekako me bolj vabi pot čez Idrijo. Kaj pa vi pravte?

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsekakor je lepša pot Kalce-idrija :wub: pa še našo manu se pobere tam nekje :hmm: ja mislim d stopotjo...če boste preveč s temi ridami tle palamudli se še js in pek prkidava tje gor :naughty: ...a pek? Bi blo fajn nrdit kšno turco naokul a? Ker se mi zdi d bomo po kosilu pristali vsi nekje pod zemljo...u kleti mislim :ph34r: :afro1:

Sam d bo vreme pol bo vse O:-)

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jsp pa mam eno žalostno novico :cry: ....

Verjetno se ne bom mogu udeležit ali v najboljši varianti bom zamudu kaki 2uri in pol(pr Jazbecu bom okoli 16.30). Je pršlo neki vmes. :angry: :angry: .

Prov v soboto pride vsa banda ministriška k nam in se čejo vozit z ladjo. In naši so jim to ustregli. :rtfm: :rtfm: . Bom provu kašno navezo zrihtat...za bojše cestne ograje :naughty: .) . Sej sm reku šefu, da soboto mam že splanirano....ma je reku, da bo provu kaj zrihtat(ma kukr on rihta...bo sobota delavna) <_< .

Drugače pa ni panike bom pa malo zamudu....sej mi ne boste ušli, plliiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzz.

@EoS: ma sm šou u Kromberk se pozanimat za gume avon azzaro ST.....mi jih nardi (komplet prva, zadnja) z montažo in centriranjem za 54.000 sit. Morm malo še preštudirat.

Popravljeno . Popravil Brrrm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem za to da nas gre čim več skupaj...lahko se dobimo severna primorska naveza na ridah ob 12. pol pa uletimo do nG oz. tja dol da poberemo še žana in kompanijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kam ti pej čemo ujt? Sej če gremo na drug krej slovenije si u dveh urah pr nas :lol1: :lol1: Dejmo rečt d bo šefe kej urihtu a B) Pej če je morje razburkano? Kej greste useeno :huh: dej pliiiiiiiiiiiz skipej kšnga našga lončekdrža u wodo :lol1: d bo pole kej gledat po TV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem za to da nas gre čim več skupaj...lahko se dobimo severna primorska naveza na ridah ob 12. pol pa uletimo do nG oz. tja dol da poberemo še žana in kompanijo....

sm za to, če pa ni nobenmu od naših odveč se lahko tudi z rid odpravmo vsi hkrati :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsekakor je lepša pot Kalce-idrija :wub: pa še našo manu se pobere tam nekje :hmm: ja mislim d stopotjo...če boste preveč s temi ridami tle palamudli se še js in pek prkidava tje gor :naughty: ...a pek? Bi blo fajn nrdit kšno turco naokul a? Ker se mi zdi d bomo po kosilu pristali vsi nekje pod zemljo...u kleti mislim :ph34r: :afro1:

Sam d bo vreme pol bo vse O:-)

Tko nekako sem tud jest mislu :yea2: ma mi je vseeno ku rečete,lahko se z Žanom gor prikidava,al pa vas tuki doli počakava :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vas bom počakal kar v Gorici pri Metki, kar se pa hrane tiče bom navijal kar za kračo in vse dodatke :OK: :OK: :OK:

Aja, lahko da bom rudi jaz v družbi moje drage, no bomo še vidli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je odvisno od vzhodne naveze :) Js bi rajš vidu d gremo do rid, pol pa vsi skupej čez Idrsko dalje. Sam d ne pustimo našga ray bankota samga tle, k ga bo strah po soški med skalami peljat :ph34r: :D ma sej kje je še...gremo še trikrat spančkat O:-)

@ray ban: če gra še tvoja pupa z nami povej zadwosti zgwdej d jo dodamo seznamu in d ti bo pomagala pojest kračo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo..pa sej nismo taku hudi... :ph34r: ..bomo zatlačli eno cunjo u auspuh in bo šla zadeva lih prow :lol1:

sanda7...sam ma viggen prow...kaku si lahku pozabla na kraško-brkinsko navezo :yea2:

drgač pa štart z rid...sam rečte uro..pot bomo pa že tm določli oziroma če vam rata jo lahko že tukej...sam mislim da bo teška :ph34r:

...sej ne bo valda jazbec zapru oštarije če bomo 10 min zamudili :kva2: :kva2:

lp

ps...

šulc...kam si šibow dns nekje ob 13 sm te srečou kakšn kilometr pred gorico...sej sm nekej mahou sam očitno nisi jmu očal pr sebi :kva2: :OK:

nč nisem pozabla sam nisem pa garantirala da se vam bo štart iz rid dopadel in sem vesela da se vam valda da boste šli upam tud na KLMnja starga borca..

Žan možnost je da prepričam mojga goldwingaša da gre zraven :D

Schulc uporabi rešilni jopič in jim daj boga svojga :wacko:

drgač pa sem za to da iz rid štartamo čez idrijo mogoč se spotoma pobere še manu,za nazaj pa gremo na gorico ko bo topleje.

kaj pa doktore max a gre al ne,pa naša ustanoviteljica vale se nič ne javi,kaj se pravi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vale ni več sploh vidt na ms-ju...mogoče je kam odpotovala....čeprav je rekla da bo šla, ker jo ta vikend kao ni blo, pa je zato naslednji teden bil v redu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdu ti bo gledal auspuhe :hmm: Kukr se jst spumnem ste mi ti, EoS in viggen gledali moj auspuh od Vrhnike do rid :lol1: :lol1: :lol1: Se me ni upal noben prehitet a :naughty: Prehiter a :naughty: :lol1: :lol1: :lol1:

Zdej pa resno!

Ja sej do sobote je še daleč. Se bomo zmenli še, sam mene tut zanima po kateri poti bi šli :hmm: Nekako me bolj vabi pot čez Idrijo. Kaj pa vi pravte?

LP Burnout

ŽAN, ma si ti vidu to predrznost? :naughty:

Človk ga pohvali, ga pusti spredaj pol pa vse to izrabi in nas lepo potunka :grrr dobro, dobro!

Upam da do petka se zedinimo glede lokacije, da se ne bomo pobirali po vsej sloveniji..... :hmm:

Schultz: Vpraši za gume VULKANIZERSTVO T&P CARS, v Materiji, reči da ti je Gorup dal št., mogoče dobiš še kak popustek........ :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kokr tuki zasledim je krača s prilogico prevladala....zgleda da b jota preveč dol vlekla :P ....O.K.....zadeva glede hrane je jasna,glede vremena tud,kolk cajta in po kateri potki boste gledali gizm0kak - u v rore se boste pa že do sobote zmenil-edin približn kok bo takih k bo v te rore bulilo bi blo za mojo šefico kuhinje dobr vedet (brusinoženočindan ):D .......se ga vidmo....pa po pamet...

Popravljeno . Popravil JAZBEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....aja...ideja...zakaj pa ne povabite še tele strašne moderatorje k skrbijo za vse to da tuki laufa....pa naj vam prnesejo kake nalepke , majčke al pa kakšno bolj konkretno zadevico :rolleyes: .......

lepabesedalepomestonajde .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ja maš prov. :hmm: ..naj nam..zmeri preveč skrbim za druge-na sebe pa pozabim-hvala MOTOVILC da me spomniš na sebe.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@žan, manu ..... a mene pa mojo dvonožno lubiko ste dali dol iz seznama?

kaj pol tebe ne bo? OK, črtam

@viggen: sam do avtoceste ga spravmo, pol pa bo tiho :xx: :lol1:

@jazbec: kolk zgodej rabiš seznam :? neki se kjuka skupej in zaenkrat je nekje 50:50 krača:jota :blink: sm pa mislu d so kralji živali bo dobri.

Zdej je nekako tako:

Krača (pišem v paru):

Yankee+Yankeelady

TC+gizmo

Marjetka+EoS

Jota s klobaso:

Fifty

Schultz

Nts

Burnout

Pek

Dejmo se javt še ostali d dopolnemo seznam d ne bo jazbec ostal brez materjala :kva2: :D Pa javte se kar meni prosim k Manu ima dela vrh glave :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!