Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Povabimo še motoratorje? Če ste za to, urihtamo zadevo :)

Ma, in mene? Kaj bom brez jote? :fight2:

Ja,ja modertorčke tut, meni so temo zaklenili....... :xx:.....tako da bo :fight2:

:OK:

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa doktore max a gre al ne

Max-a ne bo :cry: ...... Mam rahle težave, čeprav sem vseeno mislu pridet sam ne bo šlo .... Drugič ziher!!!

Dejte ga žažurat še zame in hočem foto reportažo!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..jst mam cajt do sobote zjutraj - pol je pa treba te kračice v pečko vržt - in to je to - pa moderatorje le lepo proste - k so tko pridni .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tud ne pridem se grem izpisat iz šole in drugam vpisat,pridem pa mogoče v četrtek če bo vreme al pa petek ko baje neki sonce napovedujejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeem

eno vprašanje...kaj na tem "našem" srečanju se bo dalo dobit kej materiala tipo majce al nalepke al... :afro1: lih tolko da se bom lahk čez 100 let hvalu vnukom kje sm bil 18.sept. daljnega 2004 :lol1:

lp

šulc...žou ne bo nč..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽAN, ma si ti vidu to predrznost? :naughty:

Človk ga pohvali, ga pusti spredaj pol pa vse to izrabi in nas lepo potunka :grrr dobro, dobro!

Ma ben smo se hecaaaalii :grim :grim Kaj čm če mi je blo pa tako lepo pol k vas ni blo treba več lovit in ste vi lepo vozili za mano :D

Alora se pol vidmo v soboto. Sej takrat vas bom mogu pa jst gledat v rore :D

P.S. Danes zaril en izpit do daske :BUA:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeem

eno vprašanje...kaj na tem "našem" srečanju se bo dalo dobit kej materiala tipo majce al nalepke al... :afro1: lih tolko da se bom lahk čez 100 let hvalu vnukom kje sm bil 18.sept. daljnega 2004 :lol1:

lp

šulc...žou ne bo nč..

Neki jih bom jast prnesu-nalepk namreč.pol pa kdor prej pride prej melje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majčk in hlačk pa tangic in rutk, pa kaj js vem še kaj ne bo. Edino če bo pršu naš Nois in ne bo na Sardiniji takrat ter nam kej materjala prnesu. Čene pa bomo dobili ob drugi priliki :D Se bomo vsaj še kdaj vidli :lol1: k boste vsi po majce hiteli :kva2: :lol1:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pek...ha...glede na to da se midva še ne poznama te bom verjetno spoznou k bojo vsi okrog tebe skakali :lol1:

sej če ne pa ob drugi priliki :ph34r:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bo mel kaj cajta v petek popoldan. Alora situacija je taka...stoji pa tako: s Sando sva se menla, da bi šla obiskat Bojča v klinični. A bi bil še kašen interesent? Dobili bi se na ridah ob 14.30 in pole bi počasi odpeketali v LJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Interesent sem jst!! Sam mam ob desetih izpit tako da bi vas kje v LJ počakal. Al pa bi se kr na ridah oglasil.

Treba it Bojča pogledat!!!

p.s. Jutri ne morem.

@gizmOkak: kaj pa v petek dopoldan do kdaj maš cajt (jst mam izpit od 10:00 do 11:45 približno)

LP Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja trening začnem ob 16:30 tako da nekje do 15h bi še bil u LJ :hmm: zjutraj pa kdr ustanem :P

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lahko se kje dobijeva okrog 12:00 če ti paša pa greva pogledat Bojča. Sam reci kje se dobijeva.

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pek...ha...glede na to da se midva še ne poznama te bom verjetno spoznou k bojo vsi okrog tebe skakali :lol1:

sej če ne pa ob drugi priliki :ph34r:

lp

sej me ni teško spoznat rdeča zr7s na njej pa neko čudno bitje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!