Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

sej me ni teško spoznat rdeča zr7s na njej pa neko čudno bitje :lol1:

:kva2: AHA! Moj si! Od nalepke snjam že noč in dan! Žan je priča! Eos se je komaj sedaj zmislu. Tako da imam jaz prednost.........plis :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bo mel kaj cajta v petek popoldan. Alora situacija je taka...stoji pa tako: s Sando sva se menla, da bi šla obiskat Bojča v klinični. A bi bil še kašen interesent? Dobili bi se na ridah ob 14.30 in pole bi počasi odpeketali v LJ.

Bojč je že "kar vredu" . Najbolj kritična je roka, čaka na operacijo.

Če mu jo ne bodo sestavljali prav kmalu ( verjetno še izdelujejo posebne ploščice :xx: ) potem si je fant zamislil, da bi si izprosil za čez vikend it mal domov pogledat.... in v nedeljo zvečer spet not. :(

Tako da vam predlagam, da prej preverite, da ne bo v petek popoldne slučajno že doma na kavču gledal v zrak ( kar, mimogrede, zadnje cajte najraje počne, je rekel včeraj :) ) Sicer pa, tudi če ga bodo spustili ven, ga ne bodo pred večerom, zato kar navalite. :yea2:

Žejen ni preveč :xx: ( je še na antibiotikih), lačen tudi ne (je reku, da hujša :xx: ), se mu je pa neki v glavi obrnilo ( :hmm: ) in je še najbolj vesel, če mu kdo prinese kak strip (Miki Muster rules :yea2: )....

Pa vse prav lepo pozdravlja.... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro banda primorska!! :D :D

kaj je tudi vam ta moto sezona nekam hitro šla mimo :wacko: :( .. dobro no, še se da...ok.... sam.....hmmm

..v soboto bo treba verjetno termoske z sabo vzet he he :P :D

:hmm: organizatorji sobotnega srečanja.. dejte počasi spisek ljudi ki pridejo, sm gor!!!!??

sam tako informativno prosim...

see you.....

PS: Bojč, tiste ploščice ti bodo vzeli čez en cajt ven...ti jih spravi, ker pol jih gremo tistmu pijanmu kretenu porinit u ....... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

organizatorji sobotnega srečanja.. dejte počasi spisek ljudi ki pridejo, sm gor!!!!??

sam tako informativno prosim...

rabiš seznam :) evo ga:

Schultz

Nts

TC

Burnout

Pek

Viggen

Katarina

Eos

Brrrm

Yankee+lady

Motovilc+lady

Ray ban+lady (menda)

klmn+lady

Sanda7

Fifty

Gizmokak :D

---------------

zdej pa še tisti k niso povedali kaj bojo jedli in se ne ve al pridejo al ne:

sulica

superblackbird

duhec

možno da nas obišče Nois Data :grim

In seveda še naš JAZBEC :yea2: ta bo pojedu vse kar ostane :xx: :OK:

DEJTE SE ČIMPREJ JAVIT ŠE OSTALI PROSIM D DOPOLNEMO SEZNAM !!!!!

LP od mene :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro banda primorska!! :D  :D

Klementoni prjatu .... pa kje za boga si ti????

Hehe .... pustmo to sezono nekam .) bo druga bl nam u prid! Termovke pa spravi zame ker veš da se največ vozim od decembra pa do februarja :D

Popravljeno . Popravil Dr. _MAXXI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Sanda7, Schultz: Kaj se pol dobijemo v Lj al na ridah. Ne vem še kako bom v Lj Al avto al motor. Sej če bo slednje bom prletu na ride. Vreme nekam čudno kaže.

Če bom ostal v Lj vaju pokličem kje se dobijemo.

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabiš seznam :) evo ga:

Schultz

Nts

TC

Burnout

Pek

Viggen

Katarina

Eos

Brrrm

Yankee+lady

Motovilc+lady

Ray ban+lady (menda)

klmn+lady

Sanda7

Fifty

Gizmokak :D

---------------

zdej pa še tisti k niso povedali kaj bojo jedli in se ne ve al pridejo al ne:

sulica

superblackbird

duhec

možno da nas obišče Nois Data :grim

In seveda še naš JAZBEC :yea2: ta bo pojedu vse kar ostane :xx: :OK:

DEJTE SE ČIMPREJ JAVIT ŠE OSTALI PROSIM D DOPOLNEMO SEZNAM !!!!!

LP od mene :P

Gizmo, kaj Marjetko boš dal na seznam al ne? Ah, mladina, pa zanesi se nanjo..... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo, kaj Marjetko boš dal na seznam al ne? Ah, mladina, pa zanesi se nanjo..... :?

Marjetka :yea2: se opravičujem za lapsus :lol1: mal pred pisanjem seznama sm mel pogovor po telefonu s KATARINO (prjatlco) k je na seznamu namesto tebe/nje in avtomatsko si/je MARJETKA ratala kar Katarina :hmm: :lol1: :lol1: Svašta :lol1:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj šulc pol za jutr nič se nisi oglasu

tako je jaz sem v nočni pa si bom uro navila za ob 14h,pol pa me poklič pa se zmenva al greva al ne,drgač pa vsaj na ride ob 15h če bo vreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@yankee: pr jazbecu ob 14.00

@sanda7: danes z LJ ne bo nič.....neki morm nardit

Kar se pa tiče jutri jst sm mislu prej nardit eno turco in pole pridet lačen k Jazbecu.

Tura: Štart(sežana ali NG)-Bovec(nardili benzino)-Predil-passo sella nevea-Tolmezzo-passo della Croce-Mauthen-Tropolach-Naßfeld paß(passo pramolo)-Pontebba-Tarvisio- Predil-Idrsko(pr Jazbeci)

Štart......je pa odvisno od kraja...NG ob 08.30......če pa sežana 08.00

Neki sm se že menu z EoS-om in je bil takoj za to. Zdej če je še kdo za to naj mi sporoči(viggen, klmn, gizmokak,.....bilo kdo, ki ma vojo pred kosilom nardit en par lepih km-jev)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schultz živjo!

Ideja je super, samo jaz ti bom lahko dal odgovor šele popoldne, zvečer, ker se je v službi nekaj pojavlo, pa ne vem al se bo realiziralo danes al v soboto. :grim

Bomo v kontaktu! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi js ti povem pole bol. Se morem še z duhcem zmenit kako bo on frai, k bo moja prikolica jutre :grim Me pa mika ja :hmm: bomo vidli...je reku ta slep ta gluhmu :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

turca od Schulca je kr fajn sam men se ne bo dalo tako zgodaj vstat ker predvidevam da bom zaspala nekje ob 3h zutrej,tako da do 7h je premal spanca za motor.

k JAZBECU štartamo iz RID OB 1H

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom šel na uno turco, ki sem jo prej omenil.....če ne bo drugih, bom šel pa sam. In pole se bomo vidli kar na kosilu.

šulc...jz sm 99%...za uni procent ti sporočim zvečer...sam načeloma ne bi smel bit problem...se čujemo

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!