Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

....alora če prov zastopm je treba jutr okol 14h -15h mizco pogrnt....vreme je in vreme bo :D ...se ga vidmo....gizm0kak je pa že sporoču kdo bo kolk lačen... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šulc...jz sm 99%...za uni procent ti sporočim zvečer...sam načeloma ne bi smel bit problem...se čujemo

lp

no pole smo glih :xx: upejmo d se bo tisti procent zvrnu na 100 in ne na 98 :hmm:

Mi pa ta turca diši prou tako močno d nevem niti d mam puhn nos šmrkade :yea2: :lol1: Še tiste 0,3mm gume k jo je ostalo skurmo jutre in bo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šulc in gizmo....pr meni je zadeva prevehnla na 100% tako da se lahk kr zmenmo ki se dobimo in gasa :yea2:

z ostalmi se pa srečamo pr jazbecu... :ph34r: ..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Eos: midva se dobiva v Dutovljah(center) ob 07.50 in jo pole odpeketava v NG

@gizmokak:ti pa pridi kar v NG(pred astro kafe...sej veš ki je)...in štart z NG 08.30

Dovoljena max akademska 15 minutna zamuda.....več ne bom čakal...bom še kar naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovoljena max akademska 15 minutna zamuda.....več ne bom čakal...bom še kar naprej.

me ni treba čakat :doze: greva z duhcem in pekom pa še enim prjatlm na ride, pole pa od tm z ostalo primorsko bando :yea2:

TC, kaj pole ob 12:15 na ridah, ob 12:30 start od tam

Viggen in klmn: se dobimo na Razdrtem 10-15 minut pred 12. k mormo prit u 20minutah na ride :yea2: lej d ne bosta zamudila :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej vas bomo pačakali tud če mal zamudite,na voljo mam še 5nalepke ena je rezervirana za žankota ostale 4 pa dobijo,tisti ki se prvi javjo,TC tebe ne štejem ko si blizu tako da dobiš drugo rundo.

danes pa ste zahinavli na ridah,tako da vas je lahko sram :P če pride fant iz velenja in grosupla,se lahko mal zamislite :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal se vam jutri ne bom mogel pridružit :cry: :cry: , ker mam neke probleme s faxom :angry: :BUA: pa še nekaj je treba doma uštimat. :angry:

Mejte se fajn, uživajte še namesto mene :OK: !! Pa še namesto mene kakšno rečte. Se vidmo pa drugič!

@gizmOkak: se priporočam sa slikovno gradivo.

P.S. Če bo ostala kakšna nalepka al pa kakšna majčka se priporočam.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je taka:

Ker se ni noben dobrotnik nasu, ki bi mi prinesu kracko do sluzbe :cry: , vam zelim, da bi na poti od Jazbeca vsak v svoj kraj, dobili DRISKO!

Tako, drugic boste bli bolj pridni!!! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

driska ki tako močno prtiska :wacko:

jaz pa ti želim da bi TV KOPER zgorela,da bi šel lahko z nami jutri

p.s-bom najela frančka piromančka da podtakne požar,gdaj že nehaš delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo nazaj...nekateri :grim

Blo je superfinofajn, klapa...za nobeno stvar vas ne zamenjam :grrr :OK: JAZBEC; CAR SI, VSA ZAHVALA TEBI :OK: :OK: :yea2:

Poročilo bo sledilo jutri....pa nej še kdo kej napiše, d nebom sam js nabivu ku ponavadi :xx:

Slikica :kva2: :OK: PRIMORSKA MOTOSVET SEKCIJA :OK:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so pa še zanimive fotke iz aparata od duhca :yea2: bomo lih kšno malenkost servirali za pokušino :grim naj namignem, ima zelo dober smisel za postavitev scene pri slikanju :OK:

Eni smo po kosilu priplezali celo na Passo del Varsichio :yea2: pol pa še cela dogodivčina dalje.

P.S. BTW js sm dns napravu 420km :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem bil pa domaaaaa :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Je*emti vse po spisku doma in v njegovi bližini ter fax in kar je z njim povezano!

Tako lepo vreme jst pa doma pa motor v garži!! Kaj bi dal da sem bil z vami! :cry:

Alora nč kaj čm bo pa drugo leto! Upam! Vidim da ste se mel fajn! Sam tako naprej!

@gizmOkak: Kaj mi boš lahko pol posnel na CD slike (+ še od zadnjič). Pa k se vidmo si izmenjamo cd-je.

LP Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmOkak: Kaj mi boš lahko pol posnel na CD slike (+ še od zadnjič). Pa k se vidmo si izmenjamo cd-je.

bom, pa tudi filemčke mamo :kva2: ma sej sva se z Noisom menla d mu slikice pošljem in bo on napravu glerijo na MS (tko kukr motosvet brda. pustovanje itd. ) ma bom ti posnel, bom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo me jaz tudi že doma,zdej grem pa kr v krevet da se mal segrejem in naberem moči za jutri.

skratka fajn je blo in upam da bomo to ponovili čim prej :OK:

pa dejte hitr sliko krače gor da delamo SAXu lušte .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi mi smo se lih kr domov prvlekli...in sledili bomo zgledu nekaterim...direktno u pojstlo da se kosti mal pogrejejo :yea2:

torej...meli smo se fajn..vsaj jz :ph34r: ..tako da treba vse skupej ponovit...

jazbec..tebi pa hvala za tak sprejem in zdej bo pr tebi redna postaja ko bomo u tistih koncih...hvala

eh...sej bomo jutr razglablali :yea2:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cuj ti gizmOdrekec, da bi ti pocla leca na aparatu in crknu racunalnik ko take slikce lepis gor!!! :devil:

:lol1: :lol1: :lol1: drugič še :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko s to slikco krače nisem zadovoljna se ne vidi skorjice in kakšne ščetine k je že načeta,tako da nej da negdo gor sliko ko je krača še nedotaknjena in ko so samo še kosti te fotke pa ma motovilc,pa seveda tud joto in klobaso pa sladico :rolleyes: kaj sem zahtevna ampak mormo saxsu vsaj slike pokazat če mu nismo že dostavli kak kos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa že kar en lep čas doma tako da sem že segret in mi ni treba še tako hitro v posteljo, vsaj ne zaradi utrujenosti :P , saj se hecam!

Tud jaz sem se imel prav lepo pri Jazbecu, žal nisem mogu naprej z vami, upam da ste se imeli lepo še naprej!

Jazbec ČESTITKE za vse še posebej za družbo in seveda za kračo ENKRATNA :yea2:

PS. upam da se vidimo v ponedeljek v Podnanosu, al pa v Vipavi!!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!