Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

...Ne samo že prvi dan rečt...ojej js pa takrat ne bom mogu...

Se mi zdi, da se vas je ogromno širokoustlo in dogovarjalo, kdo vse in kateri dan boste šli Bojča obiskat na staro travmo..... :hmm: Pa potem tut nobeden ni mogu... <_<

Samo medklic... pa me ni treba resno jemat, ker se sama tut ne... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v petek v stari tavmi. Bojča ni blo, bil že doma :yea2: !! Prišel pa sem ob 12:20.

Ta teden pa ne vem če bo zneslo, bomo vidli. Pozdravte ga če boste pred menoj pri njemu!!

Aja vidu da je v isti sobi k sem bil jst (na nasprotni postelji). Upam da bo čimprej OK

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da se vas je ogromno širokoustlo in dogovarjalo, kdo vse in kateri dan boste šli Bojča obiskat na staro travmo..... :hmm: Pa potem tut nobeden ni mogu... <_<

Samo medklic... pa me ni treba resno jemat, ker se sama tut ne... :doze:

no no kr tih bod,ke pa si bla v soboto 18ga fifty prav da te je v klet zapru sam mi te nismo nikjer vidli pa čeprav smo bli v kleti :P

glede bojča pa je tako tud midva s šulcom sva bla zmenena za petek da štartava pol pa sva zvedla da je že doma,no hvala bogu da so ga spustili vem sam ne vem al sam za vikend al za skoz bržej za vikend.no ta tedn pa itak nimam časa k delam od 6h do 20h tako da mam čist v ku... tedn no ma se tolažim da bojo pa ure za poleti in je vse oki doki,joj nakladam.

BOJČU pa želim čimhitrejšo vrnitev na cesto,med stare borce in borke :OK:

Ja pa še ena ideja se mi je porodila ravno 18ga ko sem prišla od jazbeca domov,kaj če bi šli v nedeljo ko je blo fajn vreme na golico,valda sem se spomnla prekasno,tako da bi šli lahko ta vikend če bo vreme okej se zapeljat na GOLICO,jaz sem za a je še gdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...valda sem se spomnla prekasno,tako da bi šli lahko ta vikend če bo vreme okej se zapeljat na GOLICO,jaz sem za a je še gdo?

ja sandica sandica :grrr :004 sej smo pa na Vršič priplezali dej...

Ja js grem... Je treba probat novo gumo :yea2: Jutre pride kdo na ride, če nebo džja sm jst okul 17 gor, pa prnesem še kšn CD s slikcami in filmčki če kdo rabi :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Ma kaj si dobil slikce od mene po e-pošti :wacko:

np :grrr na cd-ju so slice od mene pa duhca, od srečanja pr jazbecu, pohajanje po dolenski in koroški, k sva šla s Schultzem po Gorenjski in malo italije, pa še neki se mi zdi :hmm: aja, na ridah enkrat k smo bli...takrat k je bil zbor u Rihemberku :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa...sej ni peder...... :P ;)

je pa motor :grim in je LEP :P

Kje si bil ti njoko? do 17:50 smo bli situirani na ovinku pr policajih, k smo enga pobirali z grabna, pole smo pa šli domu, proti PO, na OMW se še ustavli in pičli domu preko krasa, pa nikjer zasledili plave FZS :grrr

Pa drugič...

KDOR RABI CD, NASLEDNIČ NA RIDAH (kdaj bo to nevem, bom

e javu :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si bil ti njoko?

ja nova grafična je doma pol pa ni cajta za ostalo :rolleyes: ....pa še mraz je bil <_< ...pa neki čudno vreme.....sej mi je žal ker nisem pršu...lohk bi me poklicu da ste na ridah...sem sklepal da vas ni ker je blo čudno vreme proti nanosu...no pa drugič.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes sem šou obiskat Bojča. Je že štuf poležavanja. Nobene fejst šjore nima v sobi, same stare tipe,ki še ko spijo prdijo!!! :wacko:

Vas vse lepo pozdravlja. Pa od petka do nedelje mu dajo fraj, da se lahko zapija v domačem kraju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no kr tih bod,ke pa si bla v soboto 18ga fifty prav da te je v klet zapru

Fifty me ne zapru. Niti odpru. Delala sem.

p.s.

Bojč je bil pa samo dve noči mal doma, ga je čist uničlo, ker ni blo nobenga, da bi mu injekcije prot bolečinam dajal, zdaj pa spet že cel teden leži na stari travmi in pravi, da mu ni več do tega, da bi brezveze domu letal.. no, itak, da si bo verjetno spet premislil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K ZDEJ pa tko,mogoče me ne preveč resno :wacko: jemat.Neki me daje kriza ko se bliža oktober pa še dns k je tok kurčevo vreme in je na hitr full ohladilo,sem se ustrašla da ne bo kej dost vožnje z motorjem in s tem pač pride tud do tega da ne bomo več kej dost na ridah posedaval in se na kakšno turco odpravl,zato sem prišla do ideje(no ni to kakšna ideja :hmm: al odkritje)da bi se lahko v tem času enkrat mesečno dobivali v kakšni gostilni,k nočem bit celo zimo brez vas,sej je res da smo tuki gor skupi sam fajn bi blo če bi se tud vidli kej, spili mogoče kej piknli ane sax in kakšno pametno ugotovili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!