Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Sanda7 :notworthy: pametna ideja. Tudi js te bom pogrešal :grim

Tle se tut jst prpišem!

@gizmOkak: mi se bomo itak videval v Lj :)

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za čestitke in komplimente in lepe želje in... kaj? kaj da? aha. tudi VTR se vam zahvaljuje za komplimente :wub:

Situacija je taka:

21.9. - kupu motor

22.9. - registriru motor

23.9. - šou na prestige điro

24.9. - jesen (če ne kar zima) potrkala na vrata

Huh, lih u cajti. :grim

Oj duhec a je bla že tvoja u petek 17. parkirana u kromberku pred avto triglavom (pri pralnici). Lepo scefrane gume :ph34r: Srečno!

Neč ti ne uteče! ;) Moja je bla ja. Je bil tip prejsnji vikend na Grobniku. Nič bat, mam priče, da je lepo ravnal z njo. :notworthy:

<2 min bolj ksno> :xx: Sm zdej vidu, da si napisu, da si jo vidu 17.9. Ne, takrat se ni bla moja, prou po pravici, nism se niti vedu, da je naprodaj. :mellow:

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej, spili mogoče kej piknli

Joj Sanda, odkje pa tebi take konkretne ideje :hmm:

A mogoče zato, kar piše na prvi strani foruma spodaj levo???

VSE NAJBOLJŠE!!! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

banda, kaj se gremo še kam kdaj peljat :hmm: Dokler je sonce še kolkrtolko pod kotom več ku 30° :lol1: Sobota bo vreme (nevem kašno, ma bo) traktorčki se bojo tudi počasi spokali, mi pa na cestoooo :010

aja, pa u torek :hmm: ja torek :P če ne bo dežja in mrazu grem malo obiskat firestartarse pa nekej rogličkou jim pojest, če bojo, se kdo pridruži :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr se grem zihr pelat verjetn tud na ride pridem,in verjetno ne bom s svojim bajkom tko da se nč ustrašt,če bo neki cestnga pod mano .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@duhec: vtr-ka je lepa

@EoS: slike so v redu

Sm prišu pred eno uro z Gornje Radgone. Lepo se je spet po enem tednu priklopit na letriko :lol1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schultzi :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004

Pojma nimaš kko sm te pogrešu :friend2: še dobro d sva z Duhcem preživela pester prejšni teden :naughty:

Kam gremo pohajat :D

Mam novo gumo, Bridgestone Batlax BT012SS, po prevoženih natanko 100km :grim vtis tak :kva2: :OK: gre do roba O:-) drsi nič, niente, nada, nothing, null, 0, kljub ne več toplemu asfaltu, na kačkah po krasu tudi nč :yea2: Pojma nimam kaj so mešali d so dobili tako gumo :) Cena: v SLO (za SS model, ne R) je okroglih 48.750SIT, v IT sem dal zanjo 160EUR, kar znese 38.600+neki drobiža :OK: Jih je vredna.

P.S. D ne bo kdo mislu d sva s šulčijem kej več kukr prjatla :huh: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej banda, kaj zdej, je mraz malo stisnu ne? :grim

Da se malo pohvalim, batman in robin...aaa....ne.... viggen+lady in Eos pa še ostali člani smo bili za tri dni na Veliki planini. Motorje sicer niso pustili dati v gondolo ma dobro, je bilo zakon. Bo Eos kako slikico nalimal. :D

Gizmo, torej je Brigistonka zakon....... :hmm: .......sm vedu! :grim

Lep pozdav in kako zeeelo lepo je videti koooooliko nebrzdane ljubezni med nekaterimi člani. :kva2:

:ph34r:

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm....gizmo...kaj bo od zdej naprej treba za tabo vozit....da ne bo kakšnga presenečenja :lol1:

eeem...viggen..ne vem če bi jz lih slikce gor limow od tega našga "izleta"...lih ki so na slikah sam kravce pa štalce pa ovce :ph34r:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D no pa da si še jaz nabijem en post :D

dej no Ejos dej nooooo............... :P

ps: pa še z mojim novim avatarjem da se považim :D :D Kawa+bejba z "kawa zeleno" frizurco mmmmmmmmm :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eos, maš občutek da se eden zajebava iz naju?

Eden z kaoswakijem? :lol1:

A ga na fernetičih počakava pa :fight2: Fantina jih išče....... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eos, maš občutek da se eden zajebava iz naju?

Eden z kaoswakijem? :lol1:

A ga na fernetičih počakava pa :fight2: Fantina jih išče....... :afro1:

eeeemm moj 19 čut pravi da bo nekej na tem....tako da jz se kamufliram u kanto za smeti ti se dej u drog od elektrike in ku pride klmn na fernetiče ga neopazno napademo....ti ga zmečkaš s tvojim skritim udarcem in pol jz ga "pospravim" :lol1: :lol1:

viggen

sporočilo se uniči po 15 dneh...tako da ga klmn ne bo vidu :ph34r:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmokak:tisti ti veš kaj.... me ne navdušujejo(prav tako Schultzi). Od zdaj naprej bom vozu zadnji, da se izognem nepotrebnim presenečenjem.

@EoS:......ma ja res.......dej slikce wd kravc gor...in ovčk tudi ne pozabit, dej no pllliiiiiiiiiiiizzz.

@banda: ta teden ne vem kako bo z bajkom.....sm preveč zaposlen.....morda naslednji teden bom šel tisti passo della chiesa nardit in pika. Ma zdej si bom nataknu podlogo, da ne bom šklepetal z zobmi.

p.s.: gizmokak.....lupčke pošiljaj punčkam ne fantkom, da te ne bojo meli za unga dell'altra sponda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šulc...s kravco ne bo nč...k ni blo štalce zravn....

drgač pa kr se une ture tiče..če bi bla kšna nedelja al kej podobnega pa če bo kej vremena me kr vleče...tako da se sproti kej čujemo kaj in kako...

lp :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlog:

Lahko bi nardili eno zaključno turco ob prihajajočem zaključku sezone(za nekatere). Nardimo eno turo wd cca. 600 km. Za relacijo kje, kako, zakaj, kdo.... se bomo še zmenli.

@EoS: bom provu pazit, da bo nedelja......ma če bo vreme boljše v soboto....jebi ga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlog:

Lahko bi nardili eno zaključno turco ob prihajajočem zaključku sezone(za nekatere). Nardimo eno turo wd cca. 600 km. Za relacijo kje, kako, zakaj, kdo.... se bomo še zmenli.

@EoS: bom provu pazit, da bo nedelja......ma če bo vreme boljše v soboto....jebi ga

jah...če bo sobota bo pač sobota..tudi to se dogaja :ph34r:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he banda, ne bo treba za mano vozit ne :kva2: :grrr ne pikam :huh: :lol1: :lol1:

@viggen: guma lima lima lima, sm zadovolen, zmeri bol :OK:

@Schultz: lupčke bom pošilju pupam od zdej naprej :grim

@EoS: klmn je prou fajn fantina, d ne bo pršu na fernetiče z okrepitvami :ph34r: :yea2:

In ja furo bi lahko nardili in to kej hmali. Čeprou mam zmeri majn cajta :BUA: pa še to, s klmn-om sva lih pršla iz LJ in danes je bil kar topel dan, samo mene je vseeno mal zeblo. Tako da, nevem kako bo s 600km-i :hmm: kar mal hitri bi mogli bit, k ob 18.30 ni lih toplo več, pa še neki podobno senci se nardi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi nardili eno zaključno turco ob prihajajočem zaključku sezone(za nekatere). Nardimo eno turo wd cca. 600 km. Za relacijo kje, kako, zakaj, kdo.... se bomo še zmenli.

zaključna tura celega motosveta naj bi bila v brda...nekaj se govori...sam daleč od tega da bi bilo 600 km v namenu....lahko se jih pol prej naredi pol pa potem....se pa strinjam, da je kr že mraz za take podvige, ki časovno vzamejo veliko časa.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!