Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Glede na to da smo PRIMORSKA ne, pa da ni vsako leto isto ne, bi predlagal obalco al ne? :naughty: Pa še temperatura bo vsekakor višja, da ne bo žankota zeblo :lol1:

Aja, ŽankO, nič ne brani klmn-ja! To so kras-brkine obračuni. :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, ne bom branu, kar obračunejte :lol: B) pridem pospravt za vami :lol1:

Ja obala je tudi mikavna, sam d ne zebe :naughty: :lol1: Si bom mogu kšn suport zrihtat d me bo u hrbet grela :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brda... pridem!! lani smo bli tam okoli 10 oktobra ne!? fino je blo!!!

primorci gremo skupi!!!! :yea2:

gremo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno če ne bom šla s teyo v gerovo.

tista tura od 600km pa upam da ne bo v nedeljo k morem spet delat na volitvah

a gdo ve kaj se neki bo dogajalo v nedeljo v sestiani,neki mi je pršlo na uha da bo neka panoramska vožnja ki naj bi trajala dve uri pa neka kosila,skratka neko druženje ki ne bo podobno moto zboru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vas ne vem, ma če ne bo druzga predloga (bujšga) bom jst u nedeljo piču to furo: pa Brnout bo za kafe me liftu :D

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti kr takoj povem da odpiši pot od Babnega Polja do Ilirske, ker to je pot četz gozd in še makadam je in to 25 km do Mašuna (od babnega polja), pol je pa nekaj km dober asfalt pol si pa v ilirski.

Ti predlagam da greš proti Reki in pol na Ilirsko!

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa v nedeljo bom šel v Ljubljano pa ne vem kdaj popoldne bom točno šel, tako da je dobro da prideš zgodaj popoldne ne pa pozno popoldne.

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj zdej primorski heroji. Vceraj sem bil od 17 do 18 na Ridah pa ni blo nobenga na spregled! :angry:

Thundercat Objavljeno: 30 Sep 2004 @ 01:35

Legenda

Skupina: Člani

Objav: 6.782

Član št.: 291

Član od: 14.11.2001

zmrznjena jajca so spet aktualna ...danes ko sem prišel domov ob 20 uri sem tekel v dnevno po fen, da sem si jih malo pogrel :kva2: ....bo treba res kakšen časopis tlačit za hlače....

:D sej so se sam hecali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ku je vreme v qrcu vsi na ride...včeraj sonce pa nikjer nobenga :wacko: ....banda primorska...ste preveč na primorsko vreme navajeni.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.....za nedeljo sm še malce neodločen. Jutri sem spet dežuren, tko da me ni. V nedeljo se pa bom kam odpravu....baje bo taaaakoooo lepo vreme(vsaj tako napovedujejo). Za relacijo bom še kaj sporoču v soboto zvečer. Ma mene mika tista relacija, ki je nismo nardili 18.09.2004 in ki je bla planirana, samo časovnica nas je prehitela.

Skratka....bomo vidli je reku ta slep.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom niti gledu več kaj pišete, pol mi je sam hudo. Sem prehlajen ku satan in ne morem si privoščiti girota.......... :cry:

Kamorkoli greste, mejte se leeepooo in sreeečnooo! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kratko vprašanje, na katerega se da odgovorit v 10 besedah: kje ob obali se zbirate (like.. ehm.. jutri.. (p)opoldne)...

jutri planiram izlet na morje, pa da vidimo, če bomo koga zalotili ob kavi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!