Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

kje ob obali se zbirate (like.. ehm.. jutri.. (p)opoldne)...

1. Snack bar, Zusterna

2. Raketa, Simonov zaliv

3. Bon caffe, TPC Lucija

Evo, TOCNO 10 besed! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sax :OK:

mogoče se pa kaj vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, drugi opravki <_< pa zdej me boste tudi malo brali in vidli :yea2: js vas pa tudi bom bol malo brau in vidu :cry: Grem namreč "študirat" in bom doma sam vikende :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žan ma sej se mi prov smiliš,kaJ motor boš sabo pelal v mesto al te bo doma čakov,drgač se lahko jaz mal z njim vozim da mu ne bo dolgčas :D

no pa fajn študirij,če že jaz nisem

drug tedn kaže da bo fajn vreme,kaj čmo skočit en dan do Sulice mal pogledat da vidmo njegov sad ljubezni,pa še grozdje je neki oblublov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr kaže vreme bo bl težko kej od visenja,no če te pa res zanese v naš konc pa me poklič pa greva magar na kufe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih k sva bla s premzo na drinku je še mal sijal,ampak res mal,no pa ceste so še zdej mokre in sem šla glih tolk z motorjem ven da je spet usran.

ja pa premzič vas pusti vse pozdravt še posebi ex sovojaka saxa

Popravljeno . Popravil Sanda7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola banda primorska.....jutri bom pa šel en mali giro....moja boga kawa ni vidla svetlega že ceeeeeeeliiiiiiih štirinajst dni....se mi kar smili, ki sameva sama v garaži.

A se mi bo kašen pridružu? Lohko bi šli mal do Idrije pogledat rally.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Schultz: Ja jutre grem, če bo vreme, a čmo jt do Idrije? js bi jo kam dlje udaru :yea2:

@sanda7: Hvala za vzpodbudo :P motor bo pa kar doma čakou na toplo pomlad verjetno :? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po hribih in notranjskem kažejo dž....gremo pogledat do Idrije in pole udarmo na eno kafe do Poreča.

Če ne pa veš kaj.....se bomo zmenli jutri po gsm-ju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo in schultz...ce boste lih na voji dejte javit...kdaj in kako pa ce ne bo nos puscov na veliko grem zravn...

ajd :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr se bo dogajalo v sestiani,moj krene od doma ob 8h do NG kjer je zbor goriških motoristov nato pa krenejo proti italiji,tam bo neka moto vožnja ki naj bi trajala dve uri organizirano bo tudi kosilo kolk E ne vem,nato pa fajr,škoda k morem delat,vi se pa fajn furejte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schultz, EoS :notworthy: legende sta :OK: Tko doro ku je blo dans, malo kdaj. Nevem zakaj je blo tko posebno še sam ne vem, ma mi je blo SUPER. Hvala za kompanijo

Še slike protagonistou giro d'Primorska :yea2:

n°1 Leteči Schultz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

n°7 ena super fajn punčka :naughty: prašte Schultza :wub: zarad nje smo nardili današnjo furo, nje Eos?? :xx: d jih nebom fasu O:-) aja, Tamara (je ena pesem od Novkoviča: Tamara, pole za domu sm si jo mrmrau :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!