Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

@gizmokak: slikce so fuul dobre...še posebno Al Capone varianta.

Po 14 dnevih sm se mel fuuuuuuullllllllllllllll dobro. Še najbolj mi je pašal zaključni del.....se pravi od Idrije-Most na Soče-NG-in naprej. :OK:

@EoS: upam, da si se tudi ti imel fajn.....ma 100% si se mel fajn, ker če ne bi nas poslu u tri ***** m****** že eno murje cajta nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tku, to je bla današnja nedelja :yea2: n mjojem šteuci je obrnlo 230km

p.s. EoS je pej tku zmatran d je šou kar spat :lol1: :zzz:

eeeeeeeeejjjjjj, wake up man :kva2: :010 :music3: :music1: :music2: :music4: :grupni: :wacko:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da bo treba posnet slo-verzijo........vsi nori na Mary(Tamara), kajne gizmokak? :naughty:

ah, mal morem hecat :naughty: je pa zanimiv njen poklic :OK: take rabmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EoS je pej tku zmatran d je šou kar spat

Alpa je na wc-ju in opravlja ročna dela ob misli tutti pazzi per mary :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeem.....spat...je blo treba vse tiste "uboge" roje muhic z vizirja spravt...smo si mogli skorej s paromatom pomagat :yea2:

gizmo...slike so...ha...zanimive .)

o ja..tura je bla pa glede kukr je zjutrej z vremenom kazalo zelo zelo dobra...se posebej tisti del kjer se nismo skoz vinorodne okolise pelali :lol1:

schultz..jah kaj cmo spet se mormo navigatorju zahvaljevat :ph34r:

tamara...ker vem da bos to prebirala...dej se lepo prjavi pa vsake tolko kej napisi...a prow .)

in viggen....drugic zatlacit robce u nos i na motor :afro1:

torej...pozdrav vsem udelezencem in tudi tistim ki dns niso bli z nami in lep pozdrav

aja....pa twixa ne pozabte jest..k je baje hranljiv ku dva odojka :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eos, lepo da si se spomnu name :D .......so mi solze celo nedeljo tekle po licih, ma sem bil preveč prehlajen in ponedeljek preveč pomemben (služba) da bi riskiral..........

......upam, da bo boljše ta vikend........ :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....so mi solze celo nedeljo tekle po licih, ma sem bil preveč prehlajen in ponedeljek preveč pomemben (služba) da bi riskiral..........

......upam, da bo boljše ta vikend........ :yea2:

Jst pa delu cel vikend! :angry: Dns bi rad kej nadoknadu ma sm zaspan za umret... kej nrdim?

@viggen: ozdravi da greva vsaj midva kam... zamudnika ;)

@gizmo: kej ti si ze student ratu? :rolleyes: to pomeni da od zdej naprej voznja z motorjem samo se sob in ned? :cry:

LP iz sluzbe :mellow:

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žijo duhec!

Eto, saj eden da se spomni name! :naughty:

Sedaj sva nekako povezana, saj med nogami nama bijeta dvovaljnika! :kva2:

Medtem ko bo Žanko študiral, bova vse nadoknadla! :devil: , ne skrbri! Sedaj grem po kašeto limon da se utrdim, da bo za vikend pelo.......vrrrrrrm!

Pridno delaj! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, sm pozabu, verjetno bo trgatev, ja Krašucm je bugec dal zeljo in tabulše vino.......TERAN :devil:

Uh, vedno kaj, no, bomo vidli....... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste se skrivali v soboto? :unsure:

Pridem vas mal pogledat, pa nikjer nobenga. :?

Menda se ja niste tistih par kapljic ustrašili? :blink:

Saj sem sonce s seboj prnesu. B)

Še dobro da imate Sando, ki mi je v "lokalni" oštariji pomagala lovit sončne žarke! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja škoda k je mogla jit pol sanda7 na sestank,drgač bi jo s tabo ucvrla vsaj del poti če že ne kr do satana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom tle odgovoru, ker se mi zdi da bolj sem paše (če sploh kam paše :hmm: )

premza nič ne nakladej,da si me ti poklicov,kokr vem sem te jaz,po tvojem prejetem SMS

OK, OK, bolj natančno...

Do Logatca sonce seka na polno, pol kar naenkrat vse mokro, malo pred Planino ena bela (mislim da Astra) na strehi, zraven ena suta rdeča petka, trikotnik sred ceste 5m od nesreče (cesta pa prava drsalnica), sem se nekak ustavil in srečno obšel razbitine, nadaljeval proti ridam, sprobal par rajd bolj na hitro (večina je bla še mokra), raje nehal, se ustavil, gledal v nebo, sonce mi je ves čas sledilo, tuhtal al naj se kar naprej odpeljem, pol sem se spomnu na Sando, ji poslal SMS (da je ne budim, če slučajno še spi), trenutek počakal, zazvonu telefon, se zmenu za kufe, našu oštarijo, se nastavljal soncu, čakal Sando, Sanda prišla, me takoj prepoznala (bil sem edini v oštariji), pol sva mal čvekala, skoraj rešila svet, pa je prišel čas, da se v Trbovlje do SATANA odpravim, idejo da bi šel prek Kočevja pokopal ob pogledu na grozeče oblake, pa sem šel nazaj po isti poti, v Logatcu naletel na tablo Rakek (Sanda lahko bi mi povedala za bližnjico, da mi ne bi bilo treba glih nazaj do Planine se po tistem blatu vozit), prispel do SATANA natančno ob 18:00 (ves čas vozu po soncu), mel namen ostat kake 10min, se je zavleklo, ob 23:00 sem že precej pisano gledu,... ampak to je že druga zgodba, za drugo temo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola! Tam sem vas pustu na miru, ma tu vas bom skurcal vse tri. Uno pupco bom pestu na miru, ki ni nic kriva. :blink:

Ben kaj vas NI SRAM, se potebno tebe drekec, da se ustavis pr mujega motorja ino nnka ne pogledas nsokuli in pozdravis starejse od tebe??? :devil:

Naslednji bot ti bom dau CUKER U REZERVAR, pa bos jmu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sax: ja ma imaš prov. Ma so nekateri nesramni...niti ne ustavjo in pozdravijo poznanih ljudi. Ne vem kje jim kultura. Za miklavža jim bo treba kupit eno knjigo wd bontona, da se bojo naučili malo kulture. :P

@viggen: ti se kaj pocajti.....ne samo limonc cuzat, ampak spij ene 4 jegre in pejdi se prekuhat v pojslo in bo vredi.

@duhec:enkrat si ti govoru, da ko bo vtr-ka doma, boš prišu na kras se malo považit :hmm: (tipo gvarda sto števc, pa kamin, pa gvarda rwba bicilindrica,....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@schultz: eee ti dam razwn. Vcera sm sou na giro pero me je fuul mikala soska prej ku kras. skoda ne. verjetno si bil okrog 17h ze doma. ko grem kej po krasi se sigurno ustavim pr tebe :OK:

@nts: ma ja.. vs ku je. preblizu :mellow: :? se hecam ;) morm pogledat ce delam... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(mi ni pustilo popravit prejsnjo objavo)

Sedaj sva nekako povezana, saj nama med nogami bijeta dvovaljnika!

@viggen: You're DAMN right!!! :naughty: Kumi cakam da greva kej na giro... upam, da ne sibas lih prevec ker ga nism se navajen + zadnja guma je slaba. Je sicer v menjavi... Kaka je ze tvoja lokacija? :?

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

banda primorska, smo zrihtali računalnik in ADSL u hiši, tko d sm conectan non-stop :kva2:

To je prou tuga, ne vem kako upajo keri žvet tle :doze: šola brez veze, doro, šola ne-urnik,mamo 3-4 ure predavanj pole ceu dan frai in se ni kam zgubit, pole pa še ob 18h opet na fax po eno uro teženja :fight2: :SS Edina pametna, d mam petek verjetno frai in bom že u četrtek piču domu :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmokak: stari....to je faks...boš vidu kašna štala je šele na izpitih....kr že zdej dej živčke u škrinjo, da ti med izpiti ne bojo zakuhali :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

banda primorska, smo zrihtali računalnik in ADSL u hiši, tko d sm conectan non-stop :kva2:

To je prou tuga, ne vem kako upajo keri žvet tle :doze: šola brez veze, doro, šola ne-urnik,mamo 3-4 ure predavanj pole ceu dan frai in se ni kam zgubit, pole pa še ob 18h opet na fax po eno uro teženja :fight2: :SS Edina pametna, d mam petek verjetno frai in bom že u četrtek piču domu :yea2:

ne se bat še prekmalu boš mel dela čez glavo :yea2: sploh če bojo slabe ocene padle :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duhec živjo!

Destinacija in hitrost po izbiri, tako da sploh ni panike. Pol pa vse poslikava, kako se usedeva na potor, kako jeva in nalimava....da vidijo Eos in ta banda! :OK:

Žanko je študeeeeent! Kaj jočeš! Imaš obilico prostega časa, iskoristi ga zase, Ljubljana je čudovita, ogledi, knjižnice, predstave, kino ter seveda nočno življenje. Ko se boš redno zaposlil, ko časa ne bo, da ti ne bo žal.......in že v četrtek domov, dej no, kot pridne punčke :zzz: ......pravi gredo domov v petek popoldne......pa srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mislila da se boste za kakšno furo zmenil pa nič :angry: od vas,kaj štrajkate kot novinarji,hvala bogu so danes baje nehali.

ej nej mi gdo pove za kakšno fajn turco tja po krasu,kar poznam sem že sto krat obvozila,čerprov je vsakič lepo.zdej bom šla mal pogledat za kostanj baje ga je pr vas kr neki vsaj za vrabče vem,grozdje ste verjetno že itak potrgali.

premza:ej še pomislila nisem na drugo pot,no te bom pa naslednjič peljala po njej sam je full čez gozd :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!