Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Ja sanda ma prov. Tu so sami siskoti....samo neki obljubljajo neke fure in na koncu nč od nča...se pravi dvakrat nč.(dabibiljstkajbolšipress) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne gizmo......niti ti ne morš delat čudežev. Lenoritis je huda stvar :D . In vreme za vikend, ga še podkrepi. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ma res dej. Ne vem kako je po sloveniji samo na goriskem je en tak ČFJČ (kolko vas ve kej to pomeni? :lol: ) že cel teden in ga mam že pulhn k. Danes recimo sm prsu brez motorja v NG ker naj bi bil dez in fajn oblecen v puli. Blo pa 23°C in vlaga 99% (ku že cel teden). Ma prou -> :SS

Upam, da falijo se za vikend kej. :rolleyes:

@gizmostudent: povej nam malo ku ti je sou prvi teden v studentski dzungli! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmostudent: povej nam malo ku ti je sou prvi teden v studentski dzungli!  :naughty:

nekako tako :SS klapa sploh ne govori slovensko tm gor :hmm: :lol1: nč jih ne razumem :wacko: drgači pej sej je še nekako no...cajt mi gre full hitro, se usedem za knigo, vuf takoj 3ure mimo, znam pa še man ku prej :D :grrr

Je pa vreme bujš kukr tle u Sloveniji. Sam za vikend bo katastrofa vreme...pole bo bujš, s pndelka na tork :doze: kej mi pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj kej delate jutri? Neki kaže, da bo jutri vreme še zdržalo in sem mislu it en giro. A bi se kdo pridružu.....relacijo se zmenmo naknadno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri mislimo (3-je nas) it do Kobarida, ce bo vreme zdrzalo. Jst, ena RSV1000 in ena Bimota Mantra - kar lušn motor, ga je že kdo vidu? Skratka, trije motorji, šest cilindrov. :grim Schultz, glede na to da si v manjsini :devil: bi se nam pridruzu?

Problem je samo ta ker uni z Mantro je ful SS varjanta in se bojim, da ga ne bom mogu lovit niti jst niti ti Schultz. :ph34r:

Ne vem no, je prevec ČE-jev. Mormo videt kako bo vreme cez 6 ur ko pokuka ven soncek. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duhec, ma kaj tisti z mantro je mogoče iz Ozeljana, mantra je rumena?

Če je ta tisti je moj sosed in je pravi pilot LEPO VOŽNJO ! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mraza ni sam kaj k je vreme čist v piz... al pa v kur..,ma sem full jezna k je vse mokro,da ne morem jit en krog do morja,še bl me pa žre k je včeri blo vreme pa sem cel dan letala od mehanikov do tehničnega za piksno registrirat,sem srečna da je šlo vsaj skoz čeprav je spet denarnco oskublo.kr neki

kaj pol banda,greste kej na forumskega al vas bom mogla prost.

držim pesti da bo vreme še nekaj časa v redu da napravno še kak kilometrček in prišparamo na kurilnem olju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js bom pršu na forumsko, lih pogledat malo, se ne mislim zadržat gor nevem kolk cajta, k ga ni...fax <_< je pa veliko uprašanje vremena, ker je napovedano deset dnevno deževje :SS :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duhec, ma kaj tisti z mantro je mogoče iz Ozeljana, mantra je rumena?

Če je ta tisti je moj sosed in je pravi pilot LEPO VOŽNJO ! :hmm:

Ja. Ja. Prou JA. Hvala! Žal smo ostali doma. Razlog vsem znan. :BUA:

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa sm naredu en skromen giro tle po krasi. Enih švoh 120 km. :) Jutre sm dežurac in me boli k****. Itak bo dž, tako bom vsaj umirjeno preživel naslednjih 24 ur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sulc...ne taku jznu no..pa itak da bo jutr...mmm...dns sunce taku da..ti pridemo kej pomahat dol ko bos dezuru na uni nasi letalonosilki :kva2:

lp

Popravljeno . Popravil EoS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eos ti pa si optimist :OK: sam škoda k ni nič od tega sonca,pa glih dans ga ni k je smotana nedelja in zoprno je k pada dež da še gob ne morem jit nabirat pa tuki pr nas je full ohladilo celih 10 stopin kaže,blagor goričanam baje da jih je dol 22,kaj ste šli pogledat kej v GO baje da je blo neko tekmovanje v spretnostni vožnji ob 9h trening in ob 12h tekmovanje,sem še neki študirala da bi se mogoč prjavla v klaso lady cup,pa je šlo itak vse k vragu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanda...dns me je pa res izdal "optimizem"..je pa res tudi pr ns kr hladno ratalo vse skupej...pa pada in pada in pada..sej ne mors verjet.. :cry:

..bo treba dolge gate z omare povlect...ce se bomo teli se kej pelat.. :kva2: :kva2:

vsem skupi eno fejst nedelo pred tv-jem razen seveda sulcu ki nas varuje pred sovrazniki ki prihajajo z morja .) :kva2: :ph34r:

lp

Popravljeno . Popravil EoS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js bom pršu na forumsko, lih pogledat malo, se ne mislim zadržat gor nevem kolk cajta, k ga ni...fax <_<

zadnjič ko sem na urnik od faksa pogledal v soboto še ni bilo predavanj...al študiraš izredno... :hmm:

dej nehi ga srat :angry: ....v soboto nimaš kej za faks delat, sploh ne naslednjo soboto ko je srečanje....če boš tako zagret študent kot si sedaj boš pokvaril povprečje število le,t ki ga slovenski študentje porabimo za dokončanje študija...sej veš kolk znaša...... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....če boš tako zagret študent kot si sedaj boš pokvaril povprečje število le,t ki ga slovenski študentje porabimo za dokončanje študija...sej veš kolk znaša...... :)

Ja ja, pridruzi se nam pavzerjem!! :kva2: :lol1: :lol1:

Ne me resno vzet!!

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O trgatev je končana, sem vesel da je vreme vzdražalo še v soboto - vsaj na krasu - tako da je vse pod streho......letina je bila nadpovprečno dobra, hm, ne vem če kaj vpliva to, da ima nona hišo zraven cerkve :hmm:

Ko bo vinčko pripravljeno.......pa se slišimo, za en kozarček, ne? Al niste od vina?

Kaj srečanje bo? Kot Eos sem tudi jaz optimist, sedaj se je spadalo, tako da vikend bo lep.......

POZDRAV. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja...optimisti stršni. Za soboto bom znal povedat kaj jutri. Baje da bom mel cel vikend fraj, faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak :D . Danes pa me že mal srbijo prsti za it en giro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, nic ne bo v soboto .) ........sluzba, sestanek, itd......skoda. Pa v nedeljo, ku boste vsi utrujeni od sobote, se bom jaz vozuuuuuuuu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj klapa,kaj se kej zmenimo,da se kje v Soboto dobimo.Al se mislite kar vsak po svoje speštat v Solkan :? Lani smo se najdli v Divači in pole naredil en lep skupni điro do Brd :OK:

Žanko,Duhec & company,alora??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm pršu z gira po krasi in vipavskem. Zdej sem ku prerojen. Naredu lepih, prepihanih sto kilometrčkov. Prvi mrazki so se pokazali in odgnali nadležen mrčes. Ni več packarije po šipci. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schultz, te je prov pomladilo vse skupi no. Te bomo prepoznali? :grim

Ma ti je blo lepu se vozt al tu da ni mušic???? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!