Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

@pek: count me in! oziroma po domace: stej me noter :blink: Vedi(te) samo da jst koncam ob 15.15h, to pomeni na motorju ob 16h. Lahko kej prej, ma ne dosti.

@schultz: ze ker mam vikend nimam fraj bo verjetno lepo. eh.. bomo vidli!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm pršu z gira po krasi in vipavskem.  Zdej sem ku prerojen. Naredu lepih, prepihanih sto kilometrčkov. Prvi mrazki so se pokazali in odgnali nadležen mrčes. Ni več packarije po šipci. :yea2:

No če ne bo več packarije po šipci potem bodo naši ljubljenčki bolj podobni temu........

post-1274-1097652702_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil sulica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: sulica SEKAJ, bi mogu kšn LC4 za naslednji moped nabavt :blink: :OK:

Kaj pole sobota? Kje kdaj? Pomoje ne bo sile k bo dš. Če rabi kdo prevoz z avtom, lahko prisede :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima če je kak od vas tle k je u OK ridersih, lih tako, ker vas je že 106 :wacko: bo potrebno kak zbor napravit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sulica: ma nisi reku, da imaš neko finceno delo v pisarni......al delaš na gradbišču po novem (tipo sct, kraški,...)? :lol1:

Za soboto bo vreme bolj blesavo, za nedeljo pa bomo še vidli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sulica: ma nisi reku, da imaš neko finceno delo v pisarni......al delaš na gradbišču po novem (tipo sct, kraški,...)? :lol1:

Ja nekateri hodijo v sluzbo na pocitnice---- :grrr

Kar se tice sobote pa se lahko dobimo in naredimo en giro do brd in se naprej...pa se kaksnega spotoma poberemo ce se bo kdo javu......zadnje case so vsi neke prpe :BUA:

Pa eno sliko iz lanskega potepanja po brdih z Motosvetovci

post-1274-1097702837_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

vse poste za nazaj je pobralo :blink: ben ja, vsaj dela...

Dans sm šou sam en giret do ooooobale. Sončke je lepo grelo, zeblo ni :OK: sem in tje me je mal odneslo na ovinkih k je kje še prou lepo mokro :angry: ma neč hujšga, vse v mejah obvladljivosti. Za nazaj sm na pumpi u Kozini sreču Gregsa, Suzukita, Teyo in Bladzota, skupej smo nadaljevali do Postojne, nato so oni pičli v megleno in mrzlo LJ js pa u toplo sončno Gorico :naughty: Dan je bil super, naredu 240km, ed tega skorej sigurno 1km počez :kva2: zadnja guma drži kukr d bi blo poletje, sprednja pa :BUA: (kaj češ dunlopka... ) Blo je lepo uglavnem :grim

Lahko vam je žou :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko vam je žou :P

Nam ni......sva sla z frendom do Senja.....srecali najmanj 50 motorjev, pa ceprav je v Reki kazalo 10 stopinj in pred Senjem pihalo tako, da je blo ze kar malo nevarno........

Ma se je vseeno splacalo.......nabralo pa se je nekaj cez 300km B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav primorci! Ni kaj, postojnci in ostali, ki nam zavidajo prelepo podnebje, so nam poslali zimo....... :devil:

Sanda, kakšen je bil film? Anankonda je bila sita predvidevam....... :blink: Mi smo se narežali.........kako majhen je svet, motosvetovci povsod :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmokak: včeraj si se pa lepo imel,a? Vidim, da bi blo najbolje, da bi bi jst celo zimo non-stop dežuren in bi se vsi ostali lepo furali. Ker ko je lepo vreme....schultz dežuren, ki preklinja ku matast na barki, ker sliši po koprski obvoznici....wwwuuuoooommmmm, beh vsake tolko kašna 125-ka z miiijjawww :P ....ma je zajeban ta lajf :D .

Sem opazu glede objav....so tudi mene degradirali. Ma upam, da bojo pršle nazaj, en dan. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da bi blo najbolje, da bi bi jst celo zimo non-stop dežuren in bi se vsi ostali lepo furali. Ker ko je lepo vreme....schultz dežuren, ki preklinja ku matast...

Same here! Vse vikende sm delu al zvecer al zjutro, vcera k je blo vreme ultra lepo + sonce pa delam popudan in pole gizmo "dej dej gremo do obale!!" <_< Ma kake obale, jst morm futrat blagajne s soudi tm po tisti igralnici di mmmeee.... rda :)

Sicer je pa dns lepo vremcke. :grim Skoda k treba v solo. Heh, vceri sm se vozu domov od dela z motorinom pri 7°C v kavbojkah :huh: (duga storija). To je blo 12km takega trpljenja da prou.. :wacko: .

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav primorci! Ni kaj, postojnci in ostali, ki nam zavidajo prelepo podnebje, so nam poslali zimo....... :devil:

Nismo mi poslali zimo!! Zima je prišla, zato ker ste se stalno hvalili, kako lepo podnebje je pri vas.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, kakšen je bil film? Anankonda je bila sita predvidevam....... :blink: Mi smo se narežali.........kako majhen je svet, motosvetovci povsod :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kaj vmes neki strani manjka čudno mi je da bi ble objave 13oktobra zadnje pol pa do 7novembra nič. :hmm: pa chat tud ne dela zgleda se se je MS mal sfuzlalo od mraza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kaj vmes neki strani manjka čudno mi je da bi ble objave 13oktobra zadnje pol pa do 7novembra nič.

Ma to se samo tebi zdi! Nam nic ni zbrisalo, hahaha :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda gospod sax,pa chat tud dela ,verjetno sam jaz ne morem gor,ker dolgcajt pa tolk bi se mela za poment po dolgmu času,ti baje bomo kmal 11ga,sej veš martinovanje :naughty: gos pa mlad vinček,hama hama

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js že brusim robnike od borda :grim še malo bo snegec, to u LJ že pošteno zebe u uha :kva2:

Nedelja je bla lepa ja. Verjetno tudi zadnja (upam d ne, ma verjetno d ja (malo po matematično zakomplicirano :P) )

Zimsko srečanje primorske motosvet sekcije na Krvavcu.... bi blo a :huh: :naughty: izvedljivo? zakaj pa ne :)

Dejmo mal premislt okul smučarije, lahko bo šli kdaj skupej a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@thundercat: ti... ce danes zapade kej snega na postonjskem sporoci ne.. sej ves ku je... mormo prist testirat.. ahem, letne gume :huh: na..khm... parkiriscu :ph34r: :grim O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo mal premislt okul smučarije, lahko bo šli kdaj skupej a?

pridem s sankami.... :)

@thundercat: ti... ce danes zapade kej snega na postonjskem sporoci ne.. sej ves ku je... mormo prist testirat.. ahem, letne gume  :huh: na..khm... parkiriscu  :ph34r:  :grim  O:-)

zapadu je sneg..... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ma jaz sem ravno včeraj ob taki uri že pridno kidala dvorišče,prov adrenalin .)

zimska na krvavcu,ah po moje nebi blo fajn bi blo preveč smeha,itak pa bi se sam iskali po smučišču,sploh pa še vinjen ne smeš smučat,bolš bi blo če bi šli pol na kakšno nočno sankanje mislim da ga na mangartu organizirajo,najprej bi šli magari k jazbecu pol pa da grejo dobrote ven pa zajahat sanke in gas.

no ja sploh pa počakmo da pride kakšna taprava pošiljka z neba.konc koncev pa bi lahko se tud kepali in postavljali snežake :hmm:

ej ma kaj sam men chat ne dela al tud vam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede da je to primorska sekcija in da na primorskem rasejo najbolše trte in iz njih dobimo najbolše vino ter se v primorskih pršutarnah sušijo najbolši pršuti fantje in dekleta vam vsem zaželim vikend polhen pršuta in najbolšega vina :notworthy:

lep pozdrav :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eos, moram te malo popravt, mi srce ne dovoli takega pisanja.......kraški teran je najboljši in kraški pršuti so najboljši!

Kras je mala oaza dobrih ljudi in odlične hrane sredi primorske......ker vem da si brkinc, ti ne zamerim...... :OK:

In ja, spijte ta vikend kakšno dobro kapljo, na našo sekcijo! :grim

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!