Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Eos, moram te malo popravt, mi srce ne dovoli takega pisanja.......kraški teran je najboljši in kraški pršuti so najboljši!

Ja viggen, kar popravi ga, da ne bo ta mulo šmrkavi govoru monad po svetu :lol1: .

@vsi:jutri ne bo nič, ker sem v portorožu na veslašli regati......v nedeljo pa zajaham motor in gas in douge luči. Če se mi bo kdo pridružu je v redu....drugače pa tudi. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se mi bo kdo pridružu je v redu....drugače pa tudi. :P

Mikavno mikavno. Kašno bo pej kej vreme. Js nevem neč, sm prou out. Mam kolokvi u četrtek, vidim sam še številke integrale :rolleyes: :kva2: :wacko: :wacko: Bi se prleglo mal zdivjanja. Sporoči če kam greš, pa magar na GSM, na motosvetu sm bl malo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh danes sem sklestla mal goske,mlincov in rdečega zelja,sam vinčka pa res nisem.

ma men se že kr mal trga tok ga pogrešam,komaj čakam novo sezono in nove dogodivščine

kaj primorci na 4.novoletno forumsko gremo kej al ne

CHAT dela jupi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj primorci na 4.novoletno forumsko gremo kej al ne

Tudi jst :grrr .

Sicer pa sm danes sou na giro s prijateljem (opet RSV :doze: ) do mosta na soci, tolmin pa nazaj v NG in je blo kr fajn. :OK: Tudi mraza ni blo. :huh: Zdej je se dobro se vozit tudi ce je mraz ker vsaj peska ni po cestah. <_< Spomladi ko bo ratavalo toplo pej bo za :SS peska.

Jutri baje bo pihalo za wse soude in samo 10°C. :ph34r: Eni ste rekli da boste sli na giro jutre. Kej vam cem rect, bejzte pocasi in nagnte se zmeri v smeri burje! :blink: :lol1:

LN (lahko noč)

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ze pece!!!

<_< Kaj tu diši???????????

:kva2: Sax, ti si moj najboljši prijatelj, vse najboljše, pošlji kračo ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jst vse naj naj...dosti sexa in malo otrok .)

šulci ... jst ma eno pitanje zate tko mal za hec .... ti vsakemu zaželiš dost sexa pa mal ostrok .... pa se mi je porajalo vprašanje če ti to navajaš iz želja al iz izkušenj :) :P

Mislim hočem rečt .... a si ti mal sexal pa velik otrok mel? :grim :grim

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim hočem rečt .... a si ti mal sexal pa velik otrok mel? :grim  :grim   

maxxi: jih imam polno...eden je na kitajskem, drugi v ameriki tretji v vietnamu, četrti v Argentini in peti na japonskem......ja jih imam pet pa še priživnine sem oproščen :lol1:

Ma maxxi kot da ne bi ti vedel...ma je un modo di dire per la voščilnica di rojstni dan bi rekel Franco Mercatori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maxxi: jih imam polno...eden je na kitajskem, drugi v ameriki tretji v vietnamu, četrti v Argentini in peti na japonskem......ja jih imam pet pa še priživnine sem oproščen :lol1:

Ma maxxi kot da ne bi ti vedel...ma je un modo di dire per la voščilnica di rojstni dan bi rekel Franco Mercatori.

Kaj se samo hvalste.

:lol1: HOČEMO DOKAZE :OK:

Popravljeno . Popravil sulica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma se morem mal pohvalt da mi boste folš pa da se boste po glavi tepli he he

ma sem šla danes en giro do črnga kala matr je blo :OK: fajn res da je blo cca 10 stopin ampak je sedlo,za nekaj časa bo zadostilo ma prov za dolgo pa ne.

celo dva motorja sem srečala,skor nisem mogla verjet .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma se morem mal pohvalt da mi boste folš pa da se boste po glavi tepli he he

ma sem šla danes en giro do črnga kala matr je blo  :OK: fajn res da je blo cca 10 stopin ampak je sedlo,za nekaj časa bo zadostilo ma prov za dolgo pa ne.

celo dva motorja sem srečala,skor nisem mogla verjet .)

Pa glih včeri sem reku šulci da pejmo do PO pa da naj te pokliče da se dobimo na kfetu.Reku pa je da zebe tam,tako da sva šla do GO pa še naprej proti bovcu enih 30km. Pa prav nič nas ni zeblo. :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!