Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Fantje ne se hecat! :nono:

Ce greste kej na giro, dejte spregovorit prej. Vsaj lepo bi blo.. :doze: Ze tko nimam s kom kam it in sam se mi ne da.. mi je mres in sm zalostn.. :huh: ne se hecam. :lol1:

Skratka, samo to sm hotu rect. :mellow:

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, fantje ku se šika! Pravi borci!  :D

fantje,a punce smo pa spet zapostavljene :hmm: tititi to te bo pa stalo kofeta ob prvi priliki .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa glih včeri sem reku šulci da pejmo do PO pa da naj te pokliče da se dobimo na kfetu.Reku pa je da zebe tam,tako da sva šla do GO pa še naprej proti bovcu enih 30km. Pa prav nič nas ni zeblo. :yea2:  :OK:

ma kaj poslušaš tega šulca,sej veš da ne ve kaj se pravi mraz .)

ma sem tud jaz mislila na vas,oziroma sem mislila uletet v vaš konc in poklicat za na kufe,pa sem v postojni na pumpi ugotovila da mam v denarnici sam dva jurja šesto tko da sem pol za dva natankala pa še ene čike uzela tko da sem bla čist suha,in kartica ostala doma v drugi denarnici,ma sem bla prov jezna.

zdej sem pa še bolj,k bi lahko skup odpelal par kmjev.

ja ma res kadar se pokaže lepo vreme bi žihr napisali kam se gre gdo furat,in se magari poklicali,jaz pridem skor vedno iz šihta direkt gor pogledat če se gdo fura al pa da koga prek cheta nahecam,nazadnje si me prav ti serđo odpeljal na krasno furo ki jo prav kmalu ponovim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, hm, se opravičujem, ne niste zapostavljene, ravno nasprotno, občudovane........tako da se popravljam.....dekleta in fantje, pravi borci!

In mislm da za eno kofe bi kak krašuc ja najdu.........

Mejte se! :OK:

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sulica ma kej pole smo se srečali učeri na rotondi u Rožni dolini :blink: ti si vozu spredi Šulc pa z modro kavo odzadi :hmm:

Jo dobro si vidu, ti pa si bil szi kawo zr7 s rdečo če se ne motim. Če poznaš Šulca pa nas bi pa lahko tudi ustavu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne se hecat! :nono:

Ce greste kej na giro, dejte spregovorit prej. Vsaj lepo bi blo..  :doze: Ze tko nimam s kom kam it in sam se mi ne da.. mi je mres in sm zalostn..  :huh: ne se hecam.  :lol1:

Skratka, samo to sm hotu rect. :mellow:

LP

duhec

:devil: Zadnjič ku smo se zmenli s tabo si nas pršu čakat szi avtom ne pa z motorjem kakor si reku. Mi kadar se zmenimo to tudi držimo ,pa tudi če prihajajo čudni oblaki-dež---Sej obstajajo dežni kombinezoni.Pravi motoristi se vozijo tudi v dežju.

:OK: Še Sanda se ni ustrašla čeprav je ženska. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo dobro si vidu, ti pa si bil szi kawo zr7 s rdečo če se ne motim. Če poznaš Šulca pa nas bi pa lahko tudi ustavu :OK:

sej sem vas hotu,ma nisem bil gvišen če ste tapravi :( sem enkrat to že naredu ma sem falu in pole sem se počutu ku mona :blink: se pa naslednič dobimo na :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: Zadnjič ku smo se zmenli s tabo si nas pršu čakat szi avtom ne pa z motorjem kakor si reku. Mi kadar se zmenimo to tudi držimo ,pa tudi če prihajajo čudni oblaki-dež---Sej obstajajo dežni kombinezoni.Pravi motoristi se vozijo tudi v dežju.

:OK: Še Sanda se ni ustrašla čeprav je ženska. :notworthy:

:doze: Ne. Ni blo tko. Ce mislis uni dan k ste sli v Gradez potem sigurno ne. Tisti dan sm prsu z motorjem, ma sm caku neki cajta, pol sm mislu da ste mi ze usli in sm sou naprej. Dokaz sledi.

waiting.JPG

Odzadi so res bli neki cudni oblaki.. temni predvsem. Drgace je pa to slikano zevestekje. Vrtojbenski blok. (-> za neuke: blok = mejni prehod) :ph34r:

Sicer pa :devil: ! Tisti dan je blo 3/4 moje poti v dezju in mokroti itd. Celo par fotk sm naredu. Wanna see? :grim

vipava_wet.JPG

Tolko o tem.

Naprej.

Jutri bo sicer lepo vreme ma numalo previc mres za motor smi zdi meni. Kej pravte? Boste kej sli? :unsure:

Sulica... brez zamere. :OK:

LP

duhec

Popravljeno . Popravil duhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: Ne. Ni blo tko. Ce mislis uni dan k ste sli v Gradez potem sigurno ne. Tisti dan sm prsu z motorjem, ma sm caku neki cajta, pol sm mislu da ste mi ze usli in sm sou naprej. Dokaz sledi.

Tolko o tem.

Naprej.

Jutri bo sicer lepo vreme ma numalo previc mres za motor smi zdi meni. Kej pravte? Boste kej sli?  :unsure:

Sulica... brez zamere. :OK:

LP

duhec

Alora ti moram dat kapo dol, ker se sem zmotil.

:OK: KAJ DANES POPOLDAN GREMO AL NE ENO FURO!!!

OB 13:00 SE BOM POVEZU NA CHAT DA SE ZMENIMO O.K..--- :OK:

Popravljeno . Popravil sulica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAAAAAAAAAA js bi tudi........ Povejte kdaj kje :kva2: :010

Grem z vami lih d sklepe kolenske sklepe pretegnem :D

Duhec, kej ti greš tudi, se slišmo kej!!!

Lejte kaj je ukul LJ blo prejšni teden, mi pa z motorji okul :grrr :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pa sem bla pridna sem celo slivnico osvojila res da je sam 1114m ampak štejem to kot lep uspeh.

zdej pa brž na motor se vidmo kje plan je obala,če le ne bo sprememb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa brž na motor se vidmo kje

Pa smo se vidli :010

Lep sončen dan se je meni povleku še u temo k sm pršu domou. Prste na rokah niti ne vem kje sm jih mel, sploh nism čutu. Tje mimo branika nism niti vedu al sm stisnu dovol sklopko al niti ne :grrr to je znak d.....ne ne d je mrez (kdo je na to pomislu :o )....d bo treba nove rokavice kupt :lol: :lol1: Drgač je blo pa lepo, ceste suhe, gume držale, klapa ku zmeri odlična. Sam en par "ta glavnih" sm pogrešu. Kaj ste vsi odjavli motorje al kaj :fight2: Po cesti kar neki motoristou, k zevajo za zadnjimi sončnimi žarki kukr martinčki :P

Prisotni: MS: Sulica (organizator fure :D ) Duhec, Sanda7, jst.

Prisotni: ne MS: Sandi, Štok (če sm prou zapomnu) in Sebo (po tablci sodeč :huh: )

Sanda7: Fantu pa pohvale za vožnjo. GW še nism vidu tko pelat. S sulico sva mela kar nekej dela vas lovit ozadi :wacko: :notworthy:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ma brez slikc pa ne gre! :grrr Dobro da hodi duhec zmeri s fotopreparatom pod pazduho okoli.. ne kdr vozim se razume.. :huh:

Sam en par "ta glavnih" sm pogrešu.

Ja schultz, kje si bil? :o Cuval slovenske teritorialne vode verjetno.. :doze: Sej si reku ja da kdr bo lepo vreme da bos verjetno delu... :P

Sanda7: Fantu pa pohvale za vožnjo. GW še nism vidu tko pelat. S sulico sva mela kar nekej dela vas lovit ozadi

Jst, zaradi moje sluzbe, morm vse taglavno zamudit seveda. <_<

-----------------------------------------------

OK, zdej pa slike. Ready? Steady? Go!

1.) Priprave pri sulici. Cak, blo nas je pet tko da tle (ne)vidmo 2 motorja. Suz bandit 1200 in sulicevo.. sulico? :huh: VFR! ;)

giro_lucija_2004-11-20_05.jpg

2.) Tle smo se ostali trije borci. "Tazelenga" smo pobrali po poti. ;) :lol:

giro_lucija_2004-11-20_08.jpg

3.) Kukr je napisala sanda7 v temi >Vreme<: "u kakšen dan :OK: " Pogled na Izolo.

giro_lucija_2004-11-20_10.jpg

4.) Tale pticek nam je pa prsu delat druzbo kadar smo bli na pijacki v luciji. :)

giro_lucija_2004-11-20_22.jpg

5.) To je pej squadra al completo pred... pismu se ne morem spomnit bara. Uni je Latino in sosedn je...? :? Tle bi lahko face prlepu ma kej k ne vem ce komu magari ne pase bit objavljen... :unsure: Ce receste lahko tudi objavim, ni nc tazga samo nikol ne ves. :ph34r: Aja, je blo zadosti jurja? Za 5 verjetno premalo... :ph34r:

giro_lucija_2004-11-20_24.jpg

6.) Za nazaj sm se mogu prou ustavt k nad Trstom se je delu tak lep zahod... :wub:

giro_lucija_2004-11-20_29.jpg

Vglavnem, blo ultra doro ku ponavadi. :OK: Sam diobono, pozimi mors ful pazit na timing ker ce te ulovi tema niso lepe. :grrr Ti gizmo se najbolj ves... :naughty:

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, neki ku ponavadi morm pozabit.

Ce kdo hoce vse slike (1024x768) si jih lahko pobere TUKAJ! .)

(ce povezava slucajno ne dela je: a) ugasnjen PC B) se zamenjal IP -> try again in 10 min) :ph34r:

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok klapa!!! Po treh dneh sem spet na forumu.

@pek: sej tudi jst sm študiru, če si al nisi.....pol pa ku sm reku sulici....pa te ni blo že več za nami

@duhec:včeraj sem mel druge opravke...ma sem jih opravil vseeno z motorjem, tako da danes lohko gremo en giro

@sulica: ma 13.00 je ksno gremo že ob 12.00

@vsi: Danes zajahamo konje in se odpravimo na ježo!!

Sprejemamo prijave do 11.59 , vendar pazite......število mest je neomejeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... piz....de .)

Sulica ... prvo kličeš in pol vas ni .. jst in klemen vas pa čakali do 16,30 na fornačah.

.... pa nič če vam je blo težko še una 2 km narest ... :BUA:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizdarijaaaaaaaa! :SS :SS Vi se vsi lepo fjakate okoli jst pa na šihtu tle v Ljubljani. Jst bom čist popizdu. Sploh nič več ne vidim svojega motorja :wub: k sem tle v LJ. Lepo vas prosim uživajte še malo namesto mene!!!! :P Sej bom vse nadoknadil poleti, k bom zrihtal fax in to B) ampak zdej me čist razganja (zunaj pa tako lepo vreme :grim ).

P.S. Aja, drugače pa lep pozdrav po daljšem času moje neprisotnosti v Primorski sekciji.

LP Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok klapa!!! Po treh dneh sem spet na forumu.

@pek: sej tudi jst sm študiru, če si al nisi.....pol pa ku sm reku sulici....pa te ni blo že več za nami

@duhec:včeraj sem mel druge opravke...ma sem jih opravil vseeno z motorjem, tako da danes lohko gremo en giro

@sulica: ma 13.00 je ksno gremo že ob 12.00

@vsi: Danes zajahamo konje in se odpravimo na ježo!!

Sprejemamo prijave do 11.59 , vendar pazite......število mest je neomejeno.

MA KAJ TEBE JEBAJO MALO DATUMI. :kva2: :kva2: :kva2:

Fura je bla včeri na dns

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... piz....de  .)

Sulica ... prvo kličeš in pol vas ni .. jst in klemen vas pa čakali do 16,30 na fornačah.

.... pa nič če vam je blo težko še una 2 km narest ...  :BUA:

:P

:fight2: Kdo je bil prej p...a ,še dobro da sem polical klmnja ker smo ga vsi čakali pr meni doma on pa lepo po obali z maxijem. :devil:

Ja nismo vsi p... ampak samo jst. :notworthy: Po pravici povedano sem pozabu , ker vsem se je mudilo domov, sej pa sem poli takoj poklical klmnja ku smo se ustavli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: ....... nič ne rabim, nič ne dam. Sem prišel samo gledat kakšno vreme imate.

Pol pa vidim, da se vozite :huh: .... Na katerem kontinentu pa ste ?????

lp DTW :)

p.s.: Pa kar pridno naprej slikce limajte...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure:  ....... nič ne rabim, nič ne dam. Sem prišel samo gledat kakšno vreme imate.

Pol pa vidim, da se vozite :huh: .... Na katerem kontinentu pa ste ?????

Dobro, ne? ;) :grim

--------------------------------

Še neki: neki vas je probalo dat dol une slikce pa ni delalo. Probite zdej še 1x tukej.

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!