Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

@gizmokak: bom vidu, ko bom s cajtom. Morda popoldan..tam po 16 uri bi se dalo kej zment. Treba bo tudi videt....kolko bo voje....ker bo after party fiaka. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V teh koncih se je izgubilo simpatično bitje,ki sliši na ime Vale.....poštenega najditelja prosimo,da jo za prav obilno nagrado vrne v temo....Vale,Manu...........

Že v naprej hvala lepa!!!!!

Vaš vdani ljubitelj obmorskih in Primorskih krajev.....Klimbra L.r. :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro sekcija! :P Kako gre?

Vglavnem, smo bli vcera v Bologni in slikce so >online<. :naughty:

Sm si kupu tudi ene zimske rokavice (50 ojro) tko da pricakujte kej vec zimskih girotov. :blink: :D

Speaking of which... zdej bo dva dni soncno in zadosti toplo za motor. Bo kdo kej na volji? :unsure:

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Speaking of which... zdej bo dva dni soncno in zadosti toplo za motor. Bo kdo kej na volji?

Ne :grrr Js sm tudi kupu rokavice :grim bo treba it kej probat, sam prej se morem pozdravit, me je uluvila neka gripa pa gre vse z mene, od ospredi in ozadi :SS :cry: Bo že bujši, pole pa lahko gremo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko je glede na to da mate dol od postojne (sibirije)naprej sonce in baje okol 14stopin,tuki pa okol 1 in2,je padla tema na chatu da se sanda7 in sax jutr dobita v kozini ob 11h,tko da če je še gdo za akcijo naj mi javi na gsm.

drgač pa bodte folš,zdej pa šopam na kufe s sulico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sanda: če mi uspe ustat, in če mi uspe se prkopat do motorja in če, če, če... se slišmo :) ti šaljem poruku :mellow:

@schultz: jst sm šou lani na sejem tko ku misliš it ti, t.j. tadrugi vikend in ni blo žive duše dol. :huh: vse je sicer delalo, ma ful malo ljudi.. mogoce k je bla nedelja :unsure:

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za en giro...hm ja jutre imam cajt med 10.00 in 13.00, ker pole mam neke oprevke. Če bo kdo zainteresiran naj me pokliče na gsm, drugače bom šel pa sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutre žagamo drva :afro1: :OK: d nam bo toplo po zimi, tko d bom drugje bencin kuru... :) Drugi vikend kej če bo še toplo... ma za letos sm verjetno kar končau jst :hmm: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ma za letos sm verjetno kar končau jst :hmm:  :BUA:

še dobr da je še enih 19 dvajst dni do druzga leta :OK:

ma danes je full mamlivo za en giro sam kaj k je pr nas še vse belo od slane,no ja bomo vidli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prisli pred pol ure iz enga gira po krasu in je blo super.....sonce in suhe ceste brez posipanja....tko da kar korajzno dokler je se toplo...... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veste kak podvig je meni uspel danes? :P Se spomnete enga gizmota? To je tisti ki je reku da...

za letos sm verjetno kar končau jst :hmm:  :BUA:

No, danes mi ga je uspelo spravit na motor :OK: in sva naredila lepih.. kolko? 70km? Vglavnem odlicen dan, toplo (14°C JE toplo!) vse dokler ni sonce zaslo, pol pa kar -5°C :blink: :wacko:

Prilagam se slikco. Mmmm ku je blo fajn! :grim

view.jpg

:naughty:

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!