Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Jap, res je blu fajn, nč ni zeblu. Kakav je bil dober, hvala Filipo :OK: K sm pršu domou je biu lih nono in nona pr nas in sliši ti izjavo od nonota: " Ste ku martinčki (kuščarji), kukr je 5 minut sonca via na cesto!" :P Zdej je pa že pošteno mrez zunej. Še naštimam cunje in romam u LJ. Se vidimo spet kej drug teden :unsure: upejmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sem brala vreme da je na obali danes 14 stopin,se mi kr trže tuki pa je blo še par ur nazaj -7,sem tok jezna k nisem te dni doma na morju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mogoče koga zanima obisk BIKE EXPO v Padovi, namreč organiziramo avtobus za obisk sejma, seveda če bo dovolj interesetov.

Obisk bo v soboto 15.januarja 2005.

Prijave v ASTRO baru N.G , ali na tel 041 844 457 po 17.uri!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ray Ban .... zanima že zelo. Sam napiši še ceno prevoza pa uro odhoda iz NG.

nas je sam z moje strani cca. 4-5 kom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bi blo pa res jit mal za pogledat po parih letih,sam sem pozabla a se da kupit dol tud kako opremo od dainese al pa bl takih firmah vem da sem dol kupila lajblc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je odvisna od tega koliko nas bo prijavljenih. Zaenkrat je okvirna cena 2700 SIT. Prijave in denar pobiramo najkasneje do 5. januarja 2005. Če bomo dobili skupinski popust bomo na avtobusu pobirali še po 10 EUR za vstopnino ... drugače pa je vstopnina na sejem 12 EUR.

Zborno mesto je ob 5:45 na HIT-ovem parkirišču za HIT-ovo poslovno stavbo (pred čokoladno šolo - TŠC). Predviden štart je ob 6:15.

Interesenti se mi lahko oglasite tudi na PS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

midva bova tud šla sam še ne vem s kom nekaj sem zasledila da tud fejststrici organizirajo prevoz tko da morem najprej pokontaktirat z motovilcem če majo še kej placa frej,drgač pa pride goriška varijanta tud v poštev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mogoče koga zanima obisk BIKE EXPO v Padovi, namreč organiziramo avtobus  za obisk sejma, seveda če bo dovolj interesetov.

Obisk bo v soboto 15.januarja 2005.

Prijave v ASTRO baru N.G , ali na tel 041 844 457 po 17.uri!

dej računej še mene in mojga,čist tko okvirno za zihr bom pa sporočila v parih dneh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se morem mal pohvalt da mi je danes ratalo narest 52kilometrčkov,kaj to paše :OK:

ob enem pa bi vam zaželela vesele praznike in srečno 2005

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Sanda: doro da te mamo k ce ne ne pise noben sm notr. :P sicer pa :notworthy: jst pr 7°C se ne upam it nikamor (niti pes :ph34r: ) ti pa z motorjem. To!! :yea2:

@pek: ma kej ti se po temi in mrazu slucajno vozis skozi Gorico??? :blink: Se mi zdi da sm te vidu danes.. je morlo bit okrog 18h. Si bil ti? :unsure:

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Sanda: doro da te mamo k ce ne ne pise noben sm notr. :P sicer pa :notworthy: jst pr 7°C se ne upam it nikamor (niti pes :ph34r: ) ti pa z motorjem. To!! :yea2:

uh če bi jih blo 7* bi jih nardila kej več k sam 52 pr nas jih je blo 2 v postojni jih je kazalo 4 sam je kr zeblo od burje zgleda.Morem še letos nabavt goratex hlače k to moje usnje ni nič od nič razn za po zborah valat

Čakam da mi še šulc sporoči če je kej za cene zvedu pol pa v akcijo da jih še letos stestiram

EJ folk a vi kej drsate,na cerkniškem je že led sem danes previrla tud neki folka je že blo tko da jaz grem jutr na slivnico al pa drsat.Če je kak kandidat tud za drug tedn naj me kar pokliče,če se ne bo prej stopilo :OK: ,k bi se vsaj da se gremo še mal furat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko bi napisal samo služba priganja zato skromno ampak iz srca: VESEL BOŽIČ VSEM!

No, malo bolj tistim na Aprilijah :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Sanda: doro da te mamo k ce ne ne pise noben sm notr. :P sicer pa  :notworthy: jst pr 7°C se ne upam it nikamor (niti pes  :ph34r: ) ti pa z motorjem. To!!  :yea2:

@pek: ma kej ti se po temi in mrazu slucajno vozis skozi Gorico???  :blink: Se mi zdi da sm te vidu danes.. je morlo bit okrog 18h. Si bil ti?  :unsure:

LP

duhec

Ma tipo je ceplen inu se vozi vsaki dan :lol1: najbol mraz do zdej je blo -5 :BUA: ma me je pa res malo zeblo :)

VSEM SKUPI PA ŽELIM ZDRAVO IN PREDVSEM VARNO MOTORISTIČNO LETO 2005

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tipo je ceplen inu se vozi vsaki dan  :lol1: najbol mraz do zdej je blo -5  :BUA: ma me je pa res malo zeblo :)

Caki caki, ne ne ne, dejmo se malo ustavt tle. :lol: Jst bi se tud vozu, ce ne druzga na delo (kot ti verjetno :unsure: ) alpa po kakih opravkih (spet zaradi parkedzota <_< ) in dej mi povej. A se ful obleces, vse debelo itd al mas bolj kratke razdalje in ti ni treba se pretirano oblacit? :?

---------------------------

Vesel bozic in lepe praznike celi primorski sekciji!

---------------------------

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mogoče koga zanima obisk BIKE EXPO v Padovi, namreč organiziramo avtobus  za obisk sejma, seveda če bo dovolj interesetov.

Obisk bo v soboto 15.januarja 2005.

Prijave v ASTRO baru N.G , ali na tel 041 844 457 po 17.uri!

sem že prijavljena sam ne vem kje, vem pa da greva z goricjani tko da je mogoče glih to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na riti imam podložene kavbojke,obuto imam gumjaste nadgležnarje ki imajo mucko znotri(sem jih dobu u Lidlu za poke šolde)flanelasta srajca,topla felpa in gor bunda in seveda rokavice.V kofanu stalno prisoten deževni kombinezon :OK: Zadostuje za radijus tam do 20-30 Km

Ja se vozim na delo in to ne glede na vreme :P ustavu bi me verjetno samo sneg,tega pa v Gorici tako ni :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pek :notworthy:

najbrz bo avto sou od hise tko da se bom moru privadit tudi jst nekako na zimsko motocikliziranje :ph34r: sej mene nikoli ne zebe v prsni kos al kamrkoli drgam O:-) razn v roke in noge, drugo je vse spica.

booo. bom porocal kako mi gre. :rolleyes:

lp

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pek  :notworthy:

najbrz bo avto sou od hise tko da se bom moru privadit tudi jst nekako na zimsko motocikliziranje  :ph34r: sej mene nikoli ne zebe v prsni kos al kamrkoli drgam  O:-) razn v roke in noge, drugo je vse spica.

booo. bom porocal kako mi gre.  :rolleyes:

lp

duhec

Ma kej te trese al kaj. Avto od hiše in lih nove gume si dau gor :lol1: Kaj boš pa pole nabavu?

Klapa: VESELE PRAZNIKE (kolkr jih je še odtalo...nč verjetno) in SREČNO 2005. Pa sej se hmal vidmo :naughty:

Duhec: kdaj bo zazvonu telefon in greva bordat OK :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kej te trese al kaj. Avto od hiše in lih nove gume si dau gor :lol1:  Kaj boš pa pole nabavu?

Duhec: kdaj bo zazvonu telefon in greva bordat OK :OK:

Ma prvo ku prvo "nove gume" pr nas pomeni gume druge roke z vsaj 5-6mm profila in strošek do 5000 SIT :lol: :rolleyes:

Drugo: upam da rata, sam morm prej kupit "portasci" za VTR. :huh: ironija.gif Morm skocit kej do pignolke pogledat kake so kej cene... :lol: :lol1:

lp

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!