Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Žan dej praši pignolko za dainese hlače model galveston ali helsinki(gora tex)kolk šoldi s popustom pa mi javi po smsju,ker mam namen jiti v torek v trst mal v nabavo,pa še za škornje če ma od oxtarja model matrix št 43

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem ukup en srecen konec starga in zacetek novga.......glede bozica pa je ze mimo tko da vam lahko zelim samo, da se niste prevec obredili... :rolleyes: :lol:

aja...pa se to...a ma mogoce kdo od vas veze tm gor in mi zna povedat, kdaj bo kaj vremena? nisem zakurblau motorja ze 14 DNI !!!! :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja...pa se to...a ma mogoce kdo od vas veze tm gor in mi zna povedat, kdaj bo kaj vremena?  nisem zakurblau motorja ze 14 DNI  !!!! :cry:  :cry:

Vreme bo konc tedna. Prej nč :angry:

Duhec. Ti kar poglej za prtapak. pa še uno trugo za smučke k je za na streho glej d nabaviš d nas lahko gre več pole :lol1:

Sanda: Bom prašu, pa ti sporočim koj k zvem. Jutre vrjetno. Če bojo moje hlače zašite. čene pa ko bo to opravljeno, kdaj ne vem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem skupaj želim veselo in srečno novo leto 2005, ogromno lepih in varnih kilometrow, pa da bo dost dnarja pri bajti, in še in še...

:OK: :OK: :P :P :kva2: :kva2: :notworthy: :notworthy: :yea1: :yea1: :yea2: :yea2:

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to ski link al kaj? S KLMN-jem sva pred kratkim skori ceu kras dala skozi! Z motorji ne, da ne bo pomote! :naughty:

Asfalt je bil do pred kratkim še neposut in nesoljen ter suh, tako da se kar da............sva prava, ne? :yea2: Hvala!

Ta vikend pa upam, da bo sneg, ker gremo na Pohorje! :devil:

Srečno vsem in upam da v letu 2005 naredimo skupaj čim več kilometrov! :friend2:

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK folk...kašna je situacija za prihajajoči vikend.....

Jutri sm dežuren in imam poln penzion paket zrihtan na barki. V soboto, ki bo po dolgem cajtu lepo vreme, gremo lahko en giro......bolj po italiji, ker pr nas bojo zdej prve dva mesca meli policaji mlade.(v ita pa za praznike malo počivajo, ker se za 31-ega preveč najejo panetona :lol1: )

Sej verjetno kot ste že zasledilije zadnjih 14 dni vladalo neko zatišje....nikjer nobenga...po novem letu bo pa BBUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUMMMMMMMMM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar je taka stoji pa tako: se pravi jutri smo zadnjega v tem letu zato bom nardila še zadnji giro za letos.

Ker pa se mi zdi da je vreme za soboto še kar fajn napovedano predvsem suho predlagam da začnemo novo sezono skupaj in sicer

1.1.2005 natanko ob 12h se dobimo v Postojni na petrolovi bencinski črpalki in skupaj zapeljemo v leto 2005

svojo prisotnost sporočite tukaj gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem odpeljala 55kilometrčkov in s sulico sva se dobila v avia pubu na kofetu

glede jutri če je gdo zainteresiran pa naj me zvrcne tja po 10uri,da ne bom sama čakala na petrolu.

nč dost bo pisanja za letos tuki gor,zdej pa gremo ga žurat do jutra

se vidimo drugo leto.

danes sem še zadnjič letos peljala čez ride in jutri skor100%peljem čez ride prvič v novi sezoni

fajn se mejte :OK: dobr ga žurite jutr pa pametno in predvsem previdno na cesti.

grem pa stavit da bom jutri prva med nami ki bom pihala v frulico kolk bom napihala pa zveste drugo leto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... banda "primorska" ... :OK: :OK: :OK:

V letu 2005 vam želim vso zdravje, čimveč veselja na mopiju in drugje, vse varne kilometre ter čimveč miru :kva2: :friend2: :grim :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav tudi iz Rakeka.In če bomo imeli to leto tako vreme kot je danes se nam obeta prava sezona :OK: seveda še kakšnih 20stopin gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SREČNO, POLNO SEXA IN KILOMETROV! ostalo bo že prišlo.....

Jaz sem letos prvič z motorjem v službi :kva2: .......eni pač moremo delat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko na koncu leta pogledam 365 porabljenih kondomov, se nasmejim..nato jih pretopim, iz njih naredim gume za avto in nanje napišem "goodYear" :))))))))

srečno banda primorska!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko na koncu leta pogledam 365 porabljenih kondomov, se nasmejim..nato jih pretopim, iz njih naredim gume za avto in nanje napišem "goodYear" :))))))))

srečno banda primorska!!!!!!!!

a celo en dan ti je ratalo brez sexa al kondoma letos je bilo namreč prestopno leto .)

sezono sem odprla nardila giro do obale uspešno :OK: pasala mimo dva radarja prevozila enkratnik 150kilometrov.vam ki se pa niste vozila pa vam je lahko pošteno žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je v avtu (na senci) pisalo 12°C!!!!! :kva2: ...in jst sm moru it delat. 10ur na nogah in poslusat italijane. :angry:

@sanda: ooo posteno zal! :( zdej se bom resno zacel vozit z motorjem v solo/na delo k ce ne na giro ne grem nikoli :ph34r: mimo dveh radarjev? kolko hitro? :rolleyes: edit: nevermind, sm ze dubu drugje informacije! ;)

@sax: nisi edini! :nono: a te smem prasat kolko km imas pa ti do delovnega mesta? :rolleyes: rokavice? O:-) aja ne sej ti mas segrevane rocke, pa retrovisorje spred.. roke ne trpijo verjetno...? :unsure:

@gizmo: jutre kej motorja? :xx:

LP

duhec

Popravljeno . Popravil duhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!