Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

@gizmo: jutre kej motorja?  :xx:

LP

duhec

Žijo banda :D

SREČEN rojstni dan vsem in vse najbuše za novo leto, pa vesele prihajajoče vahte ter ultra delovni 1. maj :OK:

Duhec: ne nč na mopiju jst, k mam kombinezon pri pinjolouki k se šiva :cry: čene bi pa sigurno lofidru okul :grim Bomo že nadoknadli ne se bat...

Sanda: V soboto grem oz. verjetno greva (a PUNKs) do pinjolouke, pa bom prašu še za vetroustavljača :blink: :lol: :lol1: (aka windstoper) če nisi že nabavla :?

Schultz: Ste streljali kej z barke za pounoč :ph34r: tje mal čez mejo pr sečoulah :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žan hlače in rokavice že 3x stestirane in prevozile že 370kilometrov :OK: ,tko da vseno hvala

ja folk tud danes mi ni dalo mira tako da sem se še danes zapeljala do Lucije na sok sicer res da na fotelju(gw) sam je vsen pasalo,spet se jih je nabralo 170 kar pomeni da jih je letos že 320

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj ste primorci čist izumrli al ste na zimskem spanju,nobene aktivnosti ni od vas.

Tundercat,Nts,Eos,Viggen,Motovilc,Pek,Brnaut,..pa kje ste vi ljudi :grrr

pa kaj ste čist brez energije,v glavnem mene razganja 100na uro,jutr mam popoldne frej se zna zgodi če bo vreme kolker tolk pa če zgineju uni kosi soli iz asvalta da nardim spet kak krogec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijavljenim za Bike expo Show v Padovi sporočam, da bo odhod 15. 1. 2005 ob 6:15 iz parkirišča za Hitovo poslovno stavbo (pred TŠC-jem - lesno šolo).

Zbrali naj bi se vsaj 15 minut prej ... se pravi ob 6:00.

Se vidimo!

Pozdrav, Ray Ban

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi da mam tud jaz in moj dragi glih na tem busu rezerviran zic,bomo vidli.

yenki kje se pa ti skrivaš,a vino pretakaš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj ste primorci čist izumrli al ste na zimskem spanju,nobene aktivnosti ni od vas.

Tundercat,Nts,Eos,Viggen,Motovilc,Pek,Brnaut,..pa kje ste vi ljudi :grrr

pa kaj ste čist brez energije,v glavnem mene razganja 100na uro,jutr mam popoldne frej se zna zgodi če bo vreme kolker tolk pa če zgineju uni kosi soli iz asvalta da nardim spet kak krogec

:OK: Lahko prideš kaj mimo mene se zna zgodt da bom šou tdi jst eno kratko turco,če ne pa bomo šli na kfe.---- :wub: Psti yenkija u miru ker je zatopljen do pasa in še nižje v ljubezenske romance :wub: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jutr mam popoldne frej se zna zgodi če bo vreme kolker tolk pa če zgineju uni kosi soli iz asvalta da nardim spet kak krogec

Sm se hotu "prijavit" se jst za voznjo, pa mi premaknejo zacetek dela iz 18h na 15.30h!! :angry2: :angry2: It can't be!!! :slap:

Kdaj ste pa mislili it? Tolk da vem ce sploh obstaja moznost za karkoli... :blush:

Sicer sm pa danes nrdu 10-20km (lih po stari gorici) tolko da sprobam nove rokavice sam morm naredit eno daljso turco da naredim thorough test. ;) Feeling je odlicen, samo se bojim da to pomeni da ne bodo tolko tople... :unsure:

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj ste primorci čist izumrli al ste na zimskem spanju,nobene aktivnosti ni od vas.

Tundercat,Nts,Eos,Viggen,Motovilc,Pek,Brnaut,..pa kje ste vi ljudi :grrr

pa kaj ste čist brez energije,v glavnem mene razganja 100na uro,jutr mam popoldne frej se zna zgodi če bo vreme kolker tolk pa če zgineju uni kosi soli iz asvalta da nardim spet kak krogec

Kakšno zimsko spanje....ko ga bi vsaj lahko imela......jaz osebno imam veliko dela s šolo, v decembru pa sem postala še teta (sestra rodila fantka) - pri meni se veliko dogaja!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saaaaaaaaaaaandaaaaaaaaaaa! Živjo! Kako lepo da se kdo spomni name! :blush:

Ma kako izumrtje??? Je vse pod kontrolo, tudi furce padejo, samo zaradi omejitve glede časa in nepredvidljivosti le teh teško rečem kdaj in kam, kaj šele da bi objavu na netu oz. koga povabu, tako da ponavadi poberem Klmn-ja oz. PUNk-a in greva.....

Kaj se bomo dobili na kšnem čaju al kaj?

Lep pozdrav! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanda :kva2:

zadnje cajte sam še opazujem...motor u garaži grejem...drgač pa sej veš...medvedi in zimsko spanje :zzz: :zzz:

takoj ko se sneg kej stopi in pridemo kej z brloga....se bomo kej bl konkretno zmenli za kakšne fure....

:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ eos: jebo te brlog!!! :D .) kaj pa snowboarding?????????????

...moj zelenc pa še zmeri rad vžge in skupi nardiva kašno krajšo furco..tako za dušo!!! :D ... pa tud aprilia od vigna gre rada zdraven!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooooooooo pomlad, kje si pomlad in lepih 20-25°C d se bo dalo kam jt brez d si mokr pod kombinezonm :afro1:

Kaj zdej, gremo bordat kam, videm d je dosti sneženih možou tole :kva2: mene še mal boli rit od prejšnega tedna ma ni panike. (sm bol po riti ku na dski :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej, gremo bordat kam, videm d je dosti sneženih možou tole

neki že bli letos! lahko pa bi se primorski "bajkerji" :D dobili tudi na snegu enkrat skupi???? kaj praviste????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej, gremo bordat kam, videm d je dosti sneženih možou tole

neki že bli letos! lahko pa bi se primorski "bajkerji" :D  dobili tudi na snegu enkrat skupi???? kaj praviste????

ja lepo bi blo d testiramo še smučišča, ne sam ceste. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lepo bi blo d testiramo še smučišča, ne sam ceste. :yea2:

ne reče se smučišča!!! :angry: :glare: reče se snežni poligoni!!!! :) .) ... gizmo saj si vendar border!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punk, gizmo, eos-medo, frajerni veliki - bordat ne? Kaj pa mi smučarji? Lahko bi šli skupaj ne!? :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej, gremo bordat kam, videm d je dosti sneženih možou tole

neki že bli letos! lahko pa bi se primorski "bajkerji" :D  dobili tudi na snegu enkrat skupi???? kaj praviste????

@ viggen: prosim te da se malo bolj koncentriraš pri branju postov!!! .) :D

...omenjeni so primorski"bajkerji" seveda tako moški kot ženske! :P

nismo se pa opredeljevali na borderje in smučkarje!!! tako da se je treba samo zmenit pa gasss!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorski uživači na snegu evo. Tko pa smo zajeti bordarji in smučkarji, pa sankači vse u enem :P Ja kej se bo treba zment pa akcija. Kaj pride bol u poštev nedelja al sobota :? Meni bol nedelja, sam ni važno bi se dalo tudi soboto kej, sam d ni sobota 22. januar pa je vse OK :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PUNk: Ok, bom popil kozarec magnezija da bodo možgančki bolj lavfali. :OK:

Ja, gizmo, pa tudi punK, vidva ku bolj obvladata, bi skočili do Italije za en dan? A? Glede sobote al nedelje pa težko rečen za vnaprej, no,nedelja ziher, paša pa bolj sobota, samo če je delavna,je sranje...... :hmm:

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam jok..sam jok... :slap:

dejte se rajš kej zmenit....da pridem še jz zravn pa da vam mal pokažem...kako se sneg topi :fredy:

klmn....dej ti pošli meni na mail uno k greste veš ti kam in veš ti kdo....k se mi dviga interes..pa bi mogoče ratalo kej jt...ker če ne.... :whistle:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne reče se smučišča!!! :angry:  :glare:  reče se snežni poligoni!!!! :)  .) ... gizmo saj si vendar border!!!!! :OK:

..

..

..

pa nismo vsi borderji za na snežne poligone...eni tud smučarje preganjamo :D

post-2263-1104931363_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tele dejavnosti na snegu me kar zanimajo,sam se ne upam jit z vami,ker je problem v tem da že smučam bolj slabo,bordat pa sem se šele lani učila k sem bord zadela tko da še ne znam niti na vlečnico no na sedežnico bi se že spokala sam sidro pa krogec pa ni šans.Tako da me je sram jit zraven k bom pol :grrr tarča posmeha.Se bom probala letos kej bolj navadit pa se vam bom priklučla raj kako kasnejšo sezono.

sicer pa nismo vsi za vse tko da se kej preveč niti ne sekiram,ker sem to kar hočem bit in to sem to kar vsi veste,motorist :OK:

LEPO da ste se pogrešani javli,pa manj delite ker delo krepa človeka.

Sex se pa itak ne šteje kot delo,tko da to pa kr v čim večji meri :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja ker ste se že vsi javili na apel,se morem še jest :P za kakšeno furo se bi lahk zmenili,sam sem trenutno malčk prizemljen :BUA: bližnje srečane asvalta :cry: tko da čakam Severina da mi zadeve poštima

Smučat ne znam,tko da kar se okoli tega tiče vam želim veliko užitkov,če se vam bo končno ratalo kej zmenit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!