Skoči na vsebino

nesreča


firefox f-15

Priporočene objave

Na mojo žalost sem danes prvič v lajfu postal povzročitelj manjšega karambola (upam da nikol več) in sicer na celovški cesti. Sm se zmuvu na prehitevaln pas izza kamjona, pol smo se ustavl in spelal (cela kolona) nakar so sprednji spet ustavl - jes sm pa mal okol gledov, meu premajhno varnostno in pok sm sedel na balanci. Posledice niso katastrofalne, a se mi za mal zdi... Zvite vilce, napokana plastika okol luči in počen blatnik. Tuki pa rabm vs, kako bi jes popravil razpoke?? Je treba prebarvati celo plastiko?? Kako bi spravil plexsi plastiko v nepoškodovano stanje (prozorna temnjena). To je pa vse... za vilce bom šou na servis, pa za plastike naštelat tut. Sej sam tok, zdej mi je pregovor "počasi se daleč pride" postal všeč :D . Sicer pa hitrost ni bla vlka (15-20kmh), sam sm se zabou skor u zid. Ne morm si predstavljat kaj bi blo pri višji speedi... tok v pozor.

Ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morm si predstavljat kaj bi blo pri višji speedi...

To ti lahko pove moj mladec. Še po enem letu se mu naježi koža, ko se spomni hreščanja kovine in (predvsem) plastike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolš da greš k nekomu, da ti plastike ''zašvasa'' pa pobrus... Pol pa še eno fino barvo gor al pa paintbrush pa si največji đek ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že, že sam a je treba celo platiko pol štrihat, še sta dve razpoki gor?? Pa k mi je škoda nalepke dol dajat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo plastike se nena svasajo da to razjasnimo :) Pleksi steklo se ne da popravit tak da to bos moral novo kupit.....Ostale plastike pa tako poravis da jih z notranje starni z poljestrom zalepis,z zunanje starni pokitas pobrusis das spric kit cez,pobarvas zlakiras in je spet ko novo :) :) In to je to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRAVO Roba, to je to!!!!

To lohk use sam popravš, ti nabav poliester, to je kit z strklenimi vlaki, ga daš gor in to drži ko kurba ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem za poliester ja, sm ga itak mislu dat na notranjo stran balance (plastik) - zarad vibracij - da bo bl močna :P . Sej to sm dons iskat šou k sm se zagonu :D . Kako pa to zgleda od znotraj če bi iz poliestram vse napacou?? Js bi ga k avtoličarju pelu pa mal barvo spremenu... to pride na vrsto spomlad :D . Zdej ga bom tok zrihtu (vilce) da bo spet letel :lol: . Kako pa bi popravu plastiko k mi jo je guma dol posnela med vožnjo k sm zaviju??

NRG, un je mev protona 316 :D . Dobu je pa velko lukno v blatnik <_< . Sta furala dva upokojnca - čudn da se je na bremzo ubesu... Jutr grem k mikmekaniku (k fotr časti :P ) da mi zakrivi vilce pa naštela plastike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne rabis k avtolicaru vozit ce so rocno spretn pa likovno nadarjen :) :) (eni mamo tako sreco :) )

Ce lepo naredis z notranje starani zgleda dobro :) pol pa samo cez pobarvas pa je to to da nebojo bela vlakna bla :)

Za ono ko pa ti je guma dol posnelaj pa isto z poljestrom resis samo pac samo z maso brez vlaken ce pa ni veliko pa se da zakitata pa je to to :) :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Corser, ja res je fak. Lih sm ga po svojih željah uštimu, pa po letu in pol sm loh naštev dve praski(ci), ta motorček mam ful rad skos sm ga merko, zdej ma pa skrivlene vilce pa počen je... res si čist na tleh. Kr joku bi se... nek čudn feeling me daje nasploh. Ampak bo bol k bo popravln. Sam vseen nikol nebo tko... k je blo.

ROBA na kero oblikovalsko pa hodš?? Js grem letos v prvi letnik SŠOF. Sam motorja pa nebi sam... raj vidm (fotr predvsem) da se vse nardi prek stroke. Jes bi zihr kej zaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

firefox f-15: pizda mamo zgleda vsi nesreče zadnje čase :((( Jest sm pa svojga skuterja posodu frendu za čist kratek čas pa mi je padel!!!! :( :(

Pol sem pa zvedel, da so plastike za mojega skuta poceni :D in spet sem vesel...

še slikca! TUKI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SŠOF - Srednja Šola za Oblikovanje in Fotografijo

OrkAA, moje sožalje. Maš tut en luštn škode... mene pa bi naprimer sprednje vilice koštale 150k SIT, zato bom stare popravil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, raje popravi :)

Jest sem po padcu mel skrivljeno balanco, ampak jo je foter kr z rokami zakrivil nazaj (je močan) :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej loh pogledaš na www.avtomobilizem.com - FORUM. Tam izberi Photoshop Styling, pol si pa loh pogledaš predelave avtomobilov. Jes sm tam registriran kot SPORTY in sem dozdej objavu tri predelave in sicer:

-pod photoshop styling contest no. 4 =subaru legacy

-pod p. s. c. no. 5 =audi S4 (prvič zmagu :D )

-pa zadnje pod p. s. c. no. 7 = seat leon cupra R

Kako se vam zdi (tisti k ste si pogledal)??

Popravljeno . Popravil firefox f-15
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, če ma kdo kaj izkušenj s padci sem to jaz ne...... :D

Men se je tud to isto zgodlo kot firefoxu, samo da pri malo večji hitrosti tako, da sem kot Petkovšek telovadil na belanci, da me ni prek vrglo. Ampak vilce niso nič doble vstran, ker ma typhoon tisti dolgi nos spedaj in je tisti vse odnesel. Zaleto sem se pa v cliota. Pa tud en penzjonist je vozo pa je bil celi prestrašen :unsure: . Ven je stopo pa me vprašal, če sem celi pol pa je rekel, da se to da spulirat pa je šel :D

Pa kolega mi je tud padno, ko sem mu dal za pelat. Samo je on utrpel več škode kot pa skuter (uničena za tiste čase nova nokia, nike trenirka za 25k.....) :D

Pa 2x sem pado, ker me je spodneslo, zaradi šodra na cesti in neprimerne hitrosti :angry:

Še dobro, da mam poceni avtoličara..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Firefox je že (spet) pri mikmekaniku :D :lol: :D :lol: . Dobim ga konc tedna, za na meeting bo!! Za pleksi šipo se pa ne da nič narest an??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!