Skoči na vsebino

nesreča


firefox f-15

Priporočene objave

Oj, kok je svet majhen :D . Se spomnm tvojih stvaritev ja... kr vredi!! Kakšni se di zdijo moji zvarki?? Za prvega vem da je dolgočasen, kaj pa tale zadnji, Leon??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se mi zdi da sn ze enkrat vprašo, samo vseeno :) , ve kdo kaki link ali pa si lasti kakšen dober tutorial za photoshop :) bi jaz tud malo ustvarjal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj!Jest pa en frend (motosvetu reg kot -spedyman)greva iz mojmu motorjom(runnerco)iz Ljubljane in tm pr grosuplu en dobr ovink jest pa on lepo zalagava zalagava..in kr nenkrat mal peska gor bomm pa sva bla na tleh(motor šarov po levi strani 7-10m) :( :( :( :( :( in sm zbrusu levo stran :angry: :( jest mam nogo pa roko opraskano pa rebra me bolijo k sm dubu balanco u rebra un je pa isto sparaskan sm da je še po hrbtu :unsure: :( .Takoj k sm prusu domov sm se posvetoval z ličarjem in sm razdru motor tko da bom mel zdej motor spet k nov! ;) :D :D pesek na cesti me je že 2 gič izuču tko da res ne bom zalagov na pesku :huh: :P

(aja firefox f-15-to pa je če posodš motor )(mene je tud to izučlo zato nič več ne posojam motorja) :angry: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he! Izgleda da so pesek in naši prijatli "sovražnik št.1 " za naše scooterje. Tudi jest sem enkrat z polnim gasom (in verjetno prazno glavo) zapelu v ovink poln peska pa me je samo spodneslo in sva se oba z scooterjem ustavila v travi. Jaz z odrgninami na komolcih in kolenih on pa z malo praskami in travo v vseh možnih luknah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Runner man, js sm sam furu... Ja pesek je pa tut kriza, alpa v temi če čez cesto leti kaka žvau. Je treba merkat!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he! Izgleda da so pesek in naši prijatli "sovražnik št.1 " za naše scooterje.

Ne samo za nas za vse motoriste je...

runner man jaz pa mam rebre premakjene tak da..... :) :) prvic sem si jih v hajdosah ko sem v ograjo priletel drugic in tudi dokoncno pa v eni drugi nesreci :( :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

firefox, tistga audija si naredu res najbolšga, zato si tud dobu moj glas ;) deleč najboljši od useh.. ta seat zdej pa drgac uredu, samo po mojmu okusu premal v stilu 2fast 2furious :D

jez sm tud nekej poskušov delat, sam mi ni tolk dobr useskp ratal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm probu mal bl clean look narest. Pa tut mal sm se poigral z barvo, da ni tok dolgočasn... bo že!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

audi je meni osebno malo prevec ze:)

tega leoncka pa si zlo lepo nardil.

spredaj se mi luci dopadejo, bolj hudo gledajo:)

edino zadi bi blo dobro, ce bi mali spojlercek pustil!

pa barva je tako tako, je zlo kul, pa obenem ni:>

Drugace pa NICE JOB :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaka a bi v resnici tud znov kej tazga narest?

prid enkrat do mene pa bova našega polota zrihtala :P :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej nevem, dal bi se, če si ga prpravlen reskirat za kašne kikse :D :D ... kupla bi mal baru, folie za na šipe, uno peno v piksni (da jo našprivava po blatnikih, odbijačih pol pa oblikujeva), mrežo, za v luknje, distančnike, feltne, remusa... stari, dal bi se :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa macolo bi tud rabla da mu obliko nardiva v peugota 206 :P :D

pa enega slona.. ;) (za nevedne: reklama na TV :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa macolo bi tud rabla da mu obliko nardiva v peugota 206 :P  :D

pa enega slona.. ;) (za nevedne: reklama na TV :) )

Pol pa rokco vn pa se postavlat pred pičkam ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno, samo z rjavo barvo se bo treba preštrihat (un v reklami mi čefur deluje :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst sm tut dons zaružu s svojo skuto!!!

Na dveh mestih so le powršinske praske, na enem je pa barva čist šla dol tak de mam tm zdej bel flek(5×5cm).

Kak bi te praske odpravil čimbolje? Wem de čist ne bom nikol zrihtu.

Bi pa rad vsaj gladko naredu pa kašn airbrush čez!! Kak bi to zgladu?

Plastik pa ne bom menow ker so vse tri praske na različnih plastikah!!!

Pa nalepk bi se tut izogibaw ker čist nč ne pašejo na tista mesta.

No kašni predlogi!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!