Skoči na vsebino

nesreča


firefox f-15

Priporočene objave

Maš srečo da še ni kaj več :)

Ono za roke zadaj daj dol pa prešmirglaj na gladko pa prešpricaj s kakim sprejem kr iz doze (magari mat črna) ker itak ni velika površina.

Oni košček blatnika pa kr bek :) Bo boljše brez :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blatnik vstran tega ne rabis samo grdo zgleda :doze: Drugace ono za roke pa bo resil gospod poljester in gospod kit.Tisto ko se je not polomilo oz. ven potrgalo z poljestrom nazaj nardis ono drugo pa pokitas in je to to..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blatnik vstran tega ne rabis samo grdo zgleda :doze:  Drugace ono za roke pa bo resil gospod poljester in gospod kit.Tisto ko se je not polomilo oz. ven potrgalo z poljestrom nazaj nardis ono drugo pa pokitas in je to to..

mislim da tule gospod poliester ne more pomagat. ker to ni pokjeno ampak samo odkruseno. bolj lepo bi blo ce bi dal mal poliesterskega kita in potem zbrusu vse lepo, pa sprickit pa barva.

ena varijanta pa je da kr cel spojler zbrusis v tisti liniji. pa še unikaten bi bil :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuu men je tu ngu ušou ko sm se po zadni furu.Pa sm razbiu bok pa spodno plastiko pa Pa auspuh sm porajsu.

Sam fora je bla to ko me je doma na ceti vrgl pa usi sosedi so gledal jst sm se pa pol k sem se pobral Kr smejau namest da bi se joku.Meu sm pa roko porajsano pa hrbet Pa pol ko sm psa vn pelu(da bi se mal umiriu kr so se mi roke ful tresle)sm pa še ugotovil da me ful rebre bolijo.To je biu drug padec prvi pa je bil ko sm kroge risu pa je guma prjela pa me najprej poravnalo pol me je pa kr u luft vrgl (pa ne velik tulk da sm poletu s skutrja)Jst v zrak scooter pa po tleh.

Škode ni blo skor nič.Špegu sm razbiu pa žmiguc pa nalepko na boku sm raztrgu.

Ah sam to je že preteklost tistga motorja ni več zdej je pa runner na sceni. :OK: :OK: :OK:

Upam da se mi ne bo kej podobnga naredl. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!