Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Ima slučajno kdo za prodati pokrov izpuha, ki pride nad izpuh pod sedežem?

2003-FZ6-Fazer-09-exhaust-P_tcm71-219623.jpg

Tega nimam, lahko pa ti prodam zadnje podaljške, da bo tvoja punca predvsem na daljših vožnjah lažje sedela.

post-9142-0-06797700-1289130441_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

za mojo lubico sem včeraj nabavila leo-ta :wub: ... ko bo čas in ga zmontiram, naredim slikico in vam pokažem :whistle:

:OK:

si pa potrpežljiva, da boš namontirala, ko bo čas... :grim jaz sem si "moral" vzet čas še isti večer, ko sem jih pripeljal in ob 23.30 v garaži kurblal motor, da je ropotalo, samo da sem slišal simfonijo :010 :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena uporabna stvar pri športnih izpuhih  CO adjustment. C1 is in the range idle up to 3000 rpm's and C2 is from 3000 and up.

Škoda le, da sem za nastavitev C0 in C1 izvedel šele sedaj, ko je sezone konec - majčkeno sem preizkusil kar v garaži. Predvsem me je pri športnem izpuhu motilo to: če si recimo motor držal nad 5000 obrati in zaprl plin, da je rado "vsekalo" iz izpuha. Sedaj z to nastavitvijo, naj bi do tega ne prihajalo oz bi se naj stanje precej izboljšalo.

Več in bolj podrobno o tem:

http://www.fz6-forum.com/forum/fz6-mods/4809-dyno-tune-co-adjustment-leo-vince.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se pa dere :devil:.

to bom še slišali :music3:

:OK:

si pa potrpežljiva, da boš namontirala, ko bo čas... :grim jaz sem si "moral" vzet čas še isti večer, ko sem jih pripeljal in ob 23.30 v garaži kurblal motor, da je ropotalo, samo da sem slišal simfonijo :010 :grim

ta teden je polno, ampak res polno zaseden. ob 22h pa se mi po celem dnevu res ne da, da bi šla še izpuh montirat. če bo v soboto popoldan čas (ko pridem iz službe), ga grem 100% namontirat, drugače bo moral počakat na nedeljo :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Živjo!

Pri fazerki bi moral vzeti stran rezervar,pa ne vem kako odstraniti glavno cev za bencin.Kar sem do sedaj delal tam okoli sem rezervar samo malo umaknil,sedaj pa bi ga rad dal stran.Spodaj je najprej belo 90stopinjsko plastično koleno,nato pa črn priključek in naprej cev do motorja.Odstranil sem varovalko ki vse skupaj povezuje naprej pa ne upam da kaj ne polomim.Ali bo iztekal bencin če to odstranim?

LP Toni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Pri fazerki bi moral vzeti stran rezervar,pa ne vem kako odstraniti glavno cev za bencin.Kar sem do sedaj delal tam okoli sem rezervar samo malo umaknil,sedaj pa bi ga rad dal stran.Spodaj je najprej belo 90stopinjsko plastično koleno,nato pa črn priključek in naprej cev do motorja.Odstranil sem varovalko ki vse skupaj povezuje naprej pa ne upam da kaj ne polomim.Ali bo iztekal bencin če to odstranim?

LP Toni

a nima na spodnji strani kesl pipco ki jo zapres tam kjer pride cevka...cevka pa tud kuker jst vem ma samo samo objemko katero z klescami razsiris in umaknes ter cevko enostavno dol potegnes, pol pa se konektor odklopis za nivo goriva pol pa bi mogo it kesl dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da imajo po letnikih drugače.Moja ja 2005 in ima dve cevki ki imata samo objemko,tale tretja pa ima priključek.Problem sem že rešil,priključek ima dve tipki ki se jih stisne in zadevo sname.Je pa res vse skupaj zelo trdo.Vseeno hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da imajo po letnikih drugače.Moja ja 2005 in ima dve cevki ki imata samo objemko,tale tretja pa ima priključek.Problem sem že rešil,priključek ima dve tipki ki se jih stisne in zadevo sname.Je pa res vse skupaj zelo trdo.Vseeno hvala.

gumijaste cevi za gorivo se lažje snamejo, če jih malo pogreješ z navadnim fenom za lase...

tudi nataknejo se dosti lažje

edina slabost pri tem je, da vedno poslušam od sestre zakaj je fen v garaži in ne v kopalnici :grim

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa potem jih tak pogosto jemlješ dol in gor ?

no tome nej :)

na prejšnjen pa je bilo v enon leti preci krat :) vse fejle navole... tak znaš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa glih v tem je poanta! Najraje imam k mi iz akrapoviču seka nazaj ven kot bi bil na fronti!

lahk uporabiš namesto petard metat te dni ... skratka - zakurblaš svojo FZ6 pa jo fukneš :-)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Pri fazerki bi moral vzeti stran rezervar,pa ne vem kako odstraniti glavno cev za bencin.Kar sem do sedaj delal tam okoli sem rezervar samo malo umaknil,sedaj pa bi ga rad dal stran.Spodaj je najprej belo 90stopinjsko plastično koleno,nato pa črn priključek in naprej cev do motorja.Odstranil sem varovalko ki vse skupaj povezuje naprej pa ne upam da kaj ne polomim.Ali bo iztekal bencin če to odstranim?

LP Toni

zakaj pa hočeš vzeti tank stran

če boš kaj na maschini delal ga lahko tudi samo privežeš nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo!

Zanima me če mi kdo lahko da kontakt kakšne trgovine, kjer prodajajo nove Leovinci izpuhe za Yamaho fz6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk uporabiš namesto petard metat te dni ... skratka - zakurblaš svojo FZ6 pa jo fukneš :-)

Včasih smo karbit za to uporablal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

za FZ6 S2, letnik 2008 (prevoženih 3000 km) imam GIVI Touring šipco, zatemnjeno. Menjal bi jo za original šipco, ker mi Touring ne ustreza.

Kontaktna številka:

041/ 746 169, Ljubljana, Celje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Zanima me če mi kdo lahko da kontakt kakšne trgovine, kjer prodajajo nove Leovinci izpuhe za Yamaho fz6.

Linde mpa iz Ljubljane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!