Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

No jaz sem svojo konzerviral in postavil v kot do naslednje pomladi.

Moja bo šla še na pranje, pa spucat vse detajle, potem pa vsak mesec malo na zrak, da se zalaufa, če bo suho pa še mal zapeljat okoli. Tablice imam doma, čeprav je odjavljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi se pa z mojo še mal pelou :? rabim nasvet, kakšne gume za ST vožnjo na fz 6, kakšne imate izkušnje? aja,pa še nekej kakšna ideja za nosilec tablice ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi se pa z mojo še mal pelou :?  rabim nasvet, kakšne gume za ST vožnjo na fz 6, kakšne imate izkušnje? aja,pa še nekej kakšna ideja za nosilec tablice ?

Dunlop 220...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bridgestone BT 020 (prva vgradnja) :OK: zdržale 15000 km, na pomlad jih zamenjam; verjetno Michelin Pilot road ali Dunlop D 220.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so zdržale 2500 km pol jih je pa hudič vzel (gumidefekt na cca 1,5 cm), dal gor 208 pa je precej boljši občutek, vendar moraš menjati v kompletu (sprednja in zadnja) ker gre za precejšen razkorak v trdoti gum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi se pa z mojo še mal pelou :?  rabim nasvet, kakšne gume za ST vožnjo na fz 6, kakšne imate izkušnje? aja,pa še nekej kakšna ideja za nosilec tablice ?

Za nosilec zadnje tablice sem naredil sledeče: Odžagal sem originalni blatnik tik pod žmigavci, tako, da so žmigavci originalni. Z Al sem po meri spigal aluminijasti nossilec dim cca 40x150, tako, da se ga privijači na mačje oko, ki je na originalnem blatniku. Na ta nosilec sem privijačil plastični okvir za tablico, tko, da tablica ostane nepoškodovana. Sedaj je tablica cca 45 stopinj postrani. Je stestirani, tako, da mislim da je v redu. Če te zanima bom poslikal, da vidiš, kako zgleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm samo eno vprašanje.. Spomladi bom dokončal izpit za A kategorijo. Ampak do 21. leta bom imel A-OM (se pravi max. 25kW moči). Pa me zanima če je kakšna varianta dobit FZ6 omejeno na 25kW al pa recimo kak kit ki bi jo omejil? Gledu sm tole samo nevem kako je s temi stvarmi pri nas.. Veljajo isti certifikati ko v Nemčiji al je treba kako dodatno homologacijo? Najlepša hvala za vse odgovore ;)

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo...mislm da bi bla potrebna dodatna homologacija .)

Sicer pa najbolš da se pozanimaš na kšnm AMZSju al pa kar na tehničnih pregledih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Mene pa zanima če je kdo že kaj midificiral FZ6 fazer 2004/05. Namreč motor mi je res zelo všeč, ampak tisti elektronski števec mu pa nikakor ne paše, pa vse skupaj je v enem samem krogu.

Nameravam jo kupiti prihodnjo sezono, ampak prvo kar bi naredil bi zamenjal števec če bi se dal s kakim bolj klasičnim, napr. fzs600 ni imela slabega, ali pa kaj podobnega analognega seveda.

Skratka če je kdo to že menjal ali kdo ve kje bi se dalo dobiti take dele da bi to pasalo gor, naj prosim kaj napiše o tem.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bo težka.... :? Nisem še slišal/videl za take zamenjave. Verjetno je možna, vleče pa veliko "malenkosti" za sabo. Poskusi vprašat Jure Primec 01/256 39 71.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej vidim da maš Akrapoviča...kako se kej obnese?Zvok je bolši,a?Kaj pa moč,se kej občutno spremeni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej vidim da maš Akrapoviča...kako se kej obnese?Zvok je bolši,a?Kaj pa moč,se kej občutno spremeni?

Super, Zvok hudo. Konjev ni veliko več, ker to ni Racing Varianta. Tam se zamenjajo tudi krivine. Pač motor ni delan za dirkanje, zato tudi ne delajo Racing variante. Po podatkih cca 2KS več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Servisi:

1. Na 1000km cca slabih 20kSIT olje, filter

2. Na 7000km cca slabih 20kSIT olje, filter

3. Na 13000km ne vem, ker jih nisem uspel naredit. Mislim, da je pa nekoliko več (ne vem, če se menjajo svečke).

Za intervale pa poglej navodila, ki jih najdeš na naslednjem forumu:

http://www.sportbikes.com/wwwthreads/showf...p?Number=868689

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1000 km: cca 14500 SIT (olje - Motul polsintetika, filter, ... )

7800 km: cca 14500 SIT (olje - Motul polsintetika, filter, ... )

14500 km: :? na pomlad

LP

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!