Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Presodi sam... To je guma po dobrih 13000km, zadnja seveda

saj v redu

sam zdi se mi kar dosti, namreč vsi pravijo da delajo povprečno cca 5, jaz tudi

z michelin sem naredil skoraj 7, z Dragon superkorso pa 3,5

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo!

ma kdo mogoče kake dele od fz6 oz.fazerja 04-05! rabil bi plastike in druge stvari...

če kdo ma kaj naj me kontaktira... prosim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Dons sem se na Delnicah ulegu in odlomu desno spredno tačko, če ma kdo za prodat....

lahko jo tudi zavariš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko jo tudi zavariš

Vem samo ne more bit nevem kako draga zato jo bom kar kupil, pa še ista je za več različnih modelov npr:DTM......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje.

a imate vsi prvo mogoč pod sedežem? jaz je nikakor ne spravim tja.

še kakšna druga varianta poleg tiste, ki sem jo že objavila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje.

a imate vsi prvo mogoč pod sedežem? jaz je nikakor ne spravim tja.

še kakšna druga varianta poleg tiste, ki sem jo že objavila?

Ne vem kako da ti ne gre pod sedež. Men gre brez problema :P

Slikano samo zate :yes:

P.S. Se oproščam zarad slabe kvalitete slike....

post-17185-1246900436_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ena nova stvar...ki je kle še nisem zasledil... lučka za olje se je prižigala in ugašala..sicer ne vedno in vsakič, ampak precej pogosto.. po nekaj obiskih na servisih, da smo sprobali nekaj stvari in jih tudi zamenjali...smo na koncu prišli do tega, da je bil zanič števec motorja... sreča je ta, da garancija velja samo še en mesec in ni bilo nobenih problemov glede teh stroškov... :naughty:

Bi pa rad kje videl kakšno slikco od koga, ki se z fazerco pelje po kolenih... doslej nisem še nikjer nikogar srečal, niti na Grobniku ne...

Aja pa še odgovor nekomu glede gum... naprej so bile original, (pozabu kaj so za ene bile) saj sem jih precej hitro tud dol vrgu ( okol 6.ooo km), zdej sem imel Continental conti attak-spredaj sport, zadaj road (zaradi vožnje dveh oseb)... in jih po 8.000 km zamenjal ( 1X dirkališče Novi Marof in 1X Grobnik ).. bil kar zadovoljen...

sedaj sem gor namontiral dunlop qualifier II ...., ki pa niti še dobro niso sprobane...potem sem bom odločil za eno gumo in na njej tudi ostal.... enostavno pa ne štekam folka, ki gume kr tko malo meša po proizvajalcih... in koliko je takih, ki jim je škoda dat za gume, ki so njihova vez z življenjem...še posebno pri motorjih... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pa rad kje videl kakšno slikco od koga, ki se z fazerco pelje po kolenih... doslej nisem še nikjer nikogar srečal, niti na Grobniku ne...

Slikce nimam, lahk me pa poslikaš :). Drgač pa gre na kolen, sam po cesti ni glih to za počet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pa rad kje videl kakšno slikco od koga, ki se z fazerco pelje po kolenih... doslej nisem še nikjer nikogar srečal, niti na Grobniku ne...

Hočeš z FZ6 al z FZS600?

PS...Do slej še nisi srečal pravga šoferja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikce nimam, lahk me pa poslikaš :) . Drgač pa gre na kolen, sam po cesti ni glih to za počet.

ne mislim tega počet na cesti... :)

Na Grobniku sem pa bil že parkrat pa nisem nikol nobenga videl na fz6, da gre po kolenih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mislim tega počet na cesti... :)

Na Grobniku sem pa bil že parkrat pa nisem nikol nobenga videl na fz6, da gre po kolenih...

Mogoče zato, ker FZ6 ni glih raketa za na Grobnik :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje?

Ali je že kdo montiral prikazovalnik prestav na fazerja in kam se priklopi?

LP in hvala za odgovor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje?

Ali je že kdo montiral prikazovalnik prestav na fazerja in kam se priklopi?

LP in hvala za odgovor!

Jaz ga imam od Acumen-a, in je TU lepo opisan postopek priklopa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, je kdo že zategoval tist ležaj pri vilcah k dobi luft?

Je to treba podret spredn konc, mislim, križe dol vzet al kako? Ker tist krom šrauf ta velk k se ga vidi je čisto zategnjen :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, je kdo že zategoval tist ležaj pri vilcah k dobi luft?

Je to treba podret spredn konc, mislim, križe dol vzet al kako? Ker tist krom šrauf ta velk k se ga vidi je čisto zategnjen :rolleyes:

To pa tudi mene zanima. Pa še kakšna slikca ne bi bila odveč, če se je že kdo ubadal s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha. razumem... morem umaknit orodje.

bom poskusla.

Orodja ni potrebno umikat, razen, če imaš kaj dodatnega poleg. Malo stisneš pa gre. Je pa več velikosti oz. razližnih embalaž. Ne priporočam, da daješ v kakšno PVC vrečko, ker nastane smrdljiva skrčka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!