Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

jah, men res ni nikoli več kot 6l pokurila....pa verjemi, da nisem nežen.... bi bilo pa zanimivo slišat od nekoga, ki jih servisira, kaj bi bilo lahko narobe, če imaš večjo porabo...tudi na dirkališčih mi ne popije več kot 6-6,5l, medtem, ko je moral it kolega z hornet600 že bistveno prej tankat...ko je njemu zasvetila rezerva, sem imel še 1/3 tanka...

Če nisi nežen zelo teško 6 l... :D Na mobikrogu je popila 13 l :P (skoz pod obrati), z dvema jo je pa treba bolj vrtet, poraba pa temu primerna... 4,5 l mi v treh letih ni uspelo, (mogoče teška roka :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(mogoče teška roka :D )

ali pa več izkušenj.

jaz sem s prvim motorjem (sv650s) naredila 7000 km, ta je moj drugi motor in imam za sabo 4500 km in še prve gume. tako da lahko rečem, da izkušenj nimam in morda zato takšna poraba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dober dan. Danses mem med čiščenjem počohal motor. In sicer tisti zadnji del, nad lučjo, na katerem so tudi ročaji za sopotnico.

Ma kdo kakšno idejo, kje ta del najkvalitetnejše pobarvati, kupiti barvo??? Nov če se ne motim stane že v barvi motorja 230 ali pa 320€ nekaj takega se spomnim ko sem spraševal za enega fazerja.

Hvala za odgovore.

PS: Če se kje dobi kak rabljen ali pa kak aftermarket sem tudi zainteresiran.

Hvala Sašo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dober dan. Danses mem med čiščenjem počohal motor. In sicer tisti zadnji del, nad lučjo, na katerem so tudi ročaji za sopotnico.

Ma kdo kakšno idejo, kje ta del najkvalitetnejše pobarvati, kupiti barvo??? Nov če se ne motim stane že v barvi motorja 230 ali pa 320€ nekaj takega se spomnim ko sem spraševal za enega fazerja.

Hvala za odgovore.

PS: Če se kje dobi kak rabljen ali pa kak aftermarket sem tudi zainteresiran.

Hvala Sašo

Slikaj da vidmo kolk si počohal :) Pr moji sem mel ročaje za sopotnika spraskane od škornja (:eek:) in sem jih lepo

spoliral tako da se ni vidlo nič ;)

Posliki da vidmo kako zgleda ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikaj da vidmo kolk si počohal :) Pr moji sem mel ročaje za sopotnika spraskane od škornja (:eek:) in sem jih lepo

spoliral tako da se ni vidlo nič ;)

Posliki da vidmo kako zgleda ;)

pr men se ne bo več dalo spolirat ger že gleda ven temelna bež barva :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozanimaj se v Delta teamu, pred dvema letoma sem tam za ex fz6 kupil ta zadnji del z ročajema v barvi motorja za 160 eur.

P.S. za porabo... ;) glede izkušenj... dobrih 30.000 km sem prevozil z njo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nisi nežen zelo teško 6 l... :D Na mobikrogu je popila 13 l  :P (skoz pod obrati), z dvema jo je pa treba bolj vrtet, poraba pa temu primerna... 4,5 l mi v treh letih ni uspelo, (mogoče teška roka :D )

približno v enem letu uporabe, in prevoženih cca 15kkm se je poraba gibala od 5,5L/100km pa tja do 15L/100km (skor nič pod 10krpm)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za FZ6 prodam Power Comander (PCIII) , LeoVince karbonski izpuh z cevjo, ki nadomesti katalizator in K&N filter, najraje v kompletu. Če koga zanima -> PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

80km

Odvisno od porabe

ko se prižge lučka za gorivo, oz. ko začne tista zadnja črtica otripati, je še v rezervarju tam nekje 3,6 l. Tak je tovarniški podatek. Zdaj si pa lahko izračunaš, da z povprečno porabo 4,5 l/100km nardič cca 80km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, jest več kot 30km še nisem naredil, se mi zdi da tista zadnja črtica tok hitr začne utripat (po nekako 50km se mi zdi), da nekako nimam zaupanja v to, da bi bla utripajoča še za 80km:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teli francozi mi gredo že počas na kurac s temo fotoshopom, ni dolg nazaj so tuz FZ1 neki risal da ma masko od R1 po se pa izkaže da so sam mal risal. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modelno leto 2010:

Francoski WWW Motostation nekaj špekulira o popolnoma novi:

http://www.moto-stat...e-musclee-.html

Upam, da bo tudi v bodoče ostala tudi S izvedba ....

To sigurn ne bo.... fotoshop. Dvojni zic, prve bremze, podaljšan tank siguren ne bo, ker že FZ1 ima spredaj tako plastiko (prekomplicirano za nardit), premočna zadnja nihajka, prve vilice upside down, zadnje furstretne, ... skratka zelo veliko delov iz FZ1 pobrano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za FZ6 prodam Power Comander (PCIII) , LeoVince karbonski izpuh z cevjo, ki nadomesti katalizator in K&N filter, najraje v kompletu. Če koga zanima -> PM.

mene zanima samo izpuh ,imate mogoče kakšno sliko od izpuha,iz katerega kraja ste,ker sem resen kupec.l.p roman

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima samo izpuh ,imate mogoče kakšno sliko od izpuha,iz katerega kraja ste,ker sem resen kupec.l.p roman

Sem poslal na PM podatke, sem pa iz Krškega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!