Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

ce nizas zadek morajo biti kosti daljse; ce visas krajse. pri banditu so kosti za 35 mm visanje krasje 6 mm od serijskih (meri se os od luknje do luknje vijakov!).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

če kdo rabi nov okrasni pokrovček za cilinder za prednjo zavoro za yamaho FZ6 z vgraviranim napisom straBenkampfer - cestni bojevnik in logotom (zraven tudi priloženi vijaki) pokrovček je popolnoma nov in nerabljen....

post-19795-125898613944_thumb.jpgpost-19795-12589861566.jpg

Popravljeno . Popravil david46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUUU tole bi jst rabu-sam bi rabu 2 za nissin zavore. Kje si pa to staknu??

Moram še mal pošminkat fighterja do naslednje pomladi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUUU tole bi jst rabu-sam bi rabu 2 za nissin zavore. Kje si pa to staknu??

Moram še mal pošminkat fighterja do naslednje pomladi :)

tole pa je z nemčije, mi je frend zrihto...zdaj pa točno nevem kera firma lahko pa se pozanimam pa ti sporočim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

prosil bi če je možno da vsi ki ste lastniki fz6/fazer in imajo bug spoiler kaki gor naj pripopajo kako slikco da vidim kak zgleda gor pa kje ste ga kupli ..... da bom mel lažjo odločitev... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

prosil bi če je možno da vsi ki ste lastniki fz6/fazer in imajo bug spoiler kaki gor naj pripopajo kako slikco da vidim kak zgleda gor pa kje ste ga kupli ..... da bom mel lažjo odločitev... :unsure:

dober predlog :) jaz bi tudi mel en ugoden in všečen bug spoiler

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so dogbonesi (ta zadeva za višanje :) )

.....ali nizanje. odvisno od dolzine kosti.

nimajo vsi motorji enakih. nekatere "kosti" so trikotne (za pro-link in podobno ce se ne motim). pac vsak mora pogledati in se pozanimati KAJ kupiti za SVOJ motorcikel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk krat si ti v prvih 14Mm nardil servis?

Kaj ketne pa zobnikov še pa nisi menjal???

Pa po vsaki vožnji je treba menjat gune ne???

BREZVEZE, eni mamo motorje zato da služijo nam, drugi bol služite njim :(

Moje skromno mnenje, s katerim nisem želel nikogar ožaliti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk krat si ti v prvih 14Mm nardil servis?

Kaj ketne pa zobnikov še pa nisi menjal???

Pa po vsaki vožnji je treba menjat gune ne???

BREZVEZE, eni mamo motorje zato da služijo nam, drugi bol služite njim sad.gif

Moje skromno mnenje, s katerim nisem želel nikogar ožaliti.

:) jah, na servisu so priporočal servise na okol 6.000km, ker so pa še sosedje, mi pač ni bilo težko ga peljat...ketna se je pa mazala na okol 500km :)

vem kaj si mislu povedat, ampak žal je to moj prvi motor za katerega sem mogoče res malo pretirano skrbel...sem pač bolj ziheraš...

aja gume so pa tretji komplet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na letnik in kilometre je bil servisiran enkrat letno. Ne vem zakaj bi bilo to pretirano. Dosti motoristov spomladi opravi servis. Seveda pa se sliši čudno, da na tem motorju delaš servis na 4-6000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem samo letos (moja prva sezona) naredil 14Mm. Je pa tudi moj FZ6-N zame prvi motor.

Res je to da marsikdo nardi spomladi servis neglede na km, vendar če je bil motor kupljen avgusta 2007, je pri tej kilometreži po tolk letih mel prvi servis lih jeseni 2007, zato bi bil spomladi 2008 ta nepotreben, zato bi lahko bil naslednji spomladi 2009, to sta dva servisa, eden takoj na začetku, in drugi po 1Mm. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) jah, na servisu so priporočal servise na okol 6.000km, ker so pa še sosedje, mi pač ni bilo težko ga peljat...

Ti se drugič kar predpisanega servisnega intervala drži :D pa še za kak kesel ali 5 boš "prišparal"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo razdrl da pripravim za zimo, vse pletenice in v presledku namazal vse gibljive dele

še samo ketna in fertig

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

prosil bi če je možno da vsi ki ste lastniki fz6/fazer in imajo bug spoiler kaki gor naj pripopajo kako slikco da vidim kak zgleda gor pa kje ste ga kupli ..... da bom mel lažjo odločitev... :unsure:

imaš tu 1

post-3055-125942626033_thumb.jpg

post-3055-1259426355_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa fazerca...ta bug-spoiler ni orginal od yamahe al je? je pa ful podoben...kje pa si to nabavo pa za kolko če ni skrivnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni to o čemer ice govori.

hehe, to je za znižanje, samo ni za fazer (to je za hondo cbf 600), pride na spodnji del amortizerja..

------------------------------------------------------------------------------------------------------

kosti za fazer pa pr lojzku ..HECK-HOEHERLEGUNGSKIT od lucas 89,95 €

to naj bi bilo za nižanje

ni za fazer - je za hondo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

t.i. dog bones. za visanje in nizanje visine zadka. moj bandit ima povisan zadek (i.e. krajse pasje kosti). zamenjas originalne s temi iz kataloga.

imej kaksen udarni izvijac ali dooooooolgi podaljsek kljuca (udarni je boljs).

da imaš krajše za višanje ??? mislim, da to ne drži - krajše za nižanje (bolj stisne amortizer, in posledično se motor zniža)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da imaš krajše za višanje ??? mislim, da to ne drži - krajše za nižanje (bolj stisne amortizer, in posledično se motor zniža)

Ne vem točno kako je pri FZ6 ampak pri večini krajši dog bonsi (v kakršni obliki pač so) pomenijo višanje. Menjava dog bonsov ne stiska oziroma razširja amortizerja ampak spreminja njegovo lego. Spodnja slikca za predstavo. Ponavljam pa da ne vem kako točno je pšri FZ6 ampak pomoje je podobn princip.

post-20343-125948299199.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da imaš krajše za višanje ??? mislim, da to ne drži - krajše za nižanje (bolj stisne amortizer, in posledično se motor zniža)

drzi. sem menjal pri banditu in imajo originalni 180 mm os-osvijakov, medtem ko imajo tisti za visanje dolzino 174 mm os-os vijakov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!