Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

LP! Sem novi na forumu, sem pa lastnik fazerja ze 2 leti. Zanima me pa ce slucajno kdo prodaja izpuh (Akrapovic, Leovinci) samo da je homologiran. PM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP! Sem novi na forumu, sem pa lastnik fazerja ze 2 leti. Zanima me pa ce slucajno kdo prodaja izpuh (Akrapovic, Leovinci) samo da je homologiran. PM!

sva že dva :grim

na avto netu je en akrapovič za ta motor, vendar je prevelik za moj žep :trance_33_sleep:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj ga bo v kratkem začel prodajat, ker je fazerko mislim prodal, avspuhi so mu ostal.

Mel ga je na motorju to sezono, tak da je avspuh skoraj nič rabljen.

Se pozanimam pa pišem.

Aja so pa teli, z tastarim Akrapovičevim znakom, sam mislim, da so nosilci pa krivine malenkost drugačne.

post-10955-126337314755_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravljam podatke iz zgornje objave: JE ŽE PRODAN! Se opravičujem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje, verjetno je že bilo odgovorjeno kje, samo je res malo preveč vsega, da bi iskal... trance_33_sleep.gif

Za 2 čeladi se potrebuje 52 litrski kovček ali je lahko tudi manj?

Za Fazer 2006 bi rad kupil kovček in vse kar spada zraven, pa me zanima točno kaj vse rabim za moj model motorja? Je bolje vzeti GIVI ali original YAMAHA?

Pri GIVI potrebujem nosilec, ploščo in kovček?

Proda morda kdo rabljeno, za normalno ceno kupim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje, verjetno je že bilo odgovorjeno kje, samo je res malo preveč vsega, da bi iskal... trance_33_sleep.gif

Za 2 čeladi se potrebuje 52 litrski kovček ali je lahko tudi manj?

Za Fazer 2006 bi rad kupil kovček in vse kar spada zraven, pa me zanima točno kaj vse rabim za moj model motorja? Je bolje vzeti GIVI ali original YAMAHA?

Pri GIVI potrebujem nosilec, ploščo in kovček?

Proda morda kdo rabljeno, za normalno ceno kupim...

V 48 l Kappo gresta 2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

prodajam če mogoče kdo kupi pokrov zadnjega sedeža za 110€ z vsemi nosilci ki so potrebni za pritrditev. pokrov je zelo dobro ohranjen trance_40_thumbup.gif

post-19795-12639063143_thumb.jpg

post-19795-126390631807_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

prodajam če mogoče kdo kupi pokrov zadnjega sedeža za 110€ z vsemi nosilci ki so potrebni za pritrditev. pokrov je zelo dobro ohranjen trance_40_thumbup.gif

post-19795-12639063143_thumb.jpg

post-19795-126390631807_thumb.jpg

Mislim, da boš kupca z lahkoto dobil. Cena je dobra. Ličar je barve zadev v nulo. Če bi imel FZ 6 bi kupil.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

prodajam če mogoče kdo kupi pokrov zadnjega sedeža za 110€ z vsemi nosilci ki so potrebni za pritrditev. pokrov je zelo dobro ohranjen trance_40_thumbup.gif

post-19795-12639063143_thumb.jpg

post-19795-126390631807_thumb.jpg

jaz bi mel pa tisti par pod sedežem :whistle: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa se uporablja ta pokrov ?

ima kako funkcijo

funkcija je ta da lepo zgledne oz da ti nobeni ne teži da bi ga pelo whistle.gif pa še polovica druga doma ostane ti pa maš izgovor da neboš dekla dol jemo...trance_25_naughty.gif

post-19795-126392047343_thumb.jpg

tak to nekak zgledne gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že vprašal v temi akrapovič pa bom še tukaj vprašal, torej:

a paše akrapovič ki je bil na yamahi fz6 letnik 2009 na yamaho fz6 letnik 2006?

glede na to, da ni neke vizualne spremembe bi moglo bit to enako ali?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se je že kdo našel, ki je montiral dog bonse za nižanje na fazerco 600.

Bol gledam manj vidim kam bi to montiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se je že kdo našel, ki je montiral dog bonse za nižanje na fazerco 600.

Bol gledam manj vidim kam bi to montiral.

Glej pri amortizerju (spodnji del) oziroma povezavo nihajke z amortizerjem. Pol pa sam zamenjaš obstoječe kosti z novimi.

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej pri amortizerju (spodnji del) oziroma povezavo nihajke z amortizerjem. Pol pa sam zamenjaš obstoječe kosti z novimi.

Sem mal bral po netu pa pravijo da FZ6 sploh nima dogbonesov in se posledično motorja ne da nižat na tak način. Zgleda je amortizer kar direkt vpet :hmm: Dej slikco dogbonesov pa če maš motor pa fotoaparat pri roki mal posliki kako je amortizer vpet.

LP

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Sem nov na tem forumu tako ,da se opravičujem če je že o tem kje kaj napisano.

Namreč imam yamaho fz6 letnik 2006 ,problem pa je z varovalkami.Varovalka na kateri je oznaka IGNITION (10a) mi pregoreva.Pred tremi dnevi sem motor malo opral in od takrat naprej se pojavljajo te težave.Motor lepo normalno vžge in lepo laufa nekaj časa ,kar naenkrat pa samo ugasne.Zraven ugasne tudi monitor in glavne luči.Svetijo samo parkirne.Tudi če ključavnico obrnem na off in potem nazaj na on se na ekranu ne pokaže nič ,samo parkirne luči se prižgejo,tudi štartati ni mogoče.Ali bi bila to lahko vlaga ali kaj drugega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Pred tremi dnevi sem motor malo opral in od takrat naprej se pojavljajo te težave. ...

Vidiš, ko bi ga opral dovolj in ne samo malo, do tega ne bi prišlo. Ali pa se ti maščuje ker ga v tem mrazu pereš .... kdo bi vedel ... Malo za hec, da ne bo slučajno zamire.

Mislim, da je najbolje povprašat na servisu. (takole na daljavo je težko postavljat diagnoze, tudi če si dr.Haus) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

v tej temi sem nov. Sicer sem ponosni lastnik SV650N K3. Motor mi je všeč, dovolj navora in moči za moj stil vožnje. Sopotnica pa vedno nerga, da ni udoben. Zato razmišljam o menjavi za FZ6S, tam okoli 2004, 2005 letnik. Zanima me, če je ta model večji, bolj prostoren od SV650? Zanima me tudi, kako se motor obnaša v nižjih obratih, saj sem nekoliko v dvomih okoli tega (600ccm, 4 bati...).

Vglavnem, prosim za kak nasvet, glede na to, da sem navajen V2...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje, verjetno je že bilo odgovorjeno kje, samo je res malo preveč vsega, da bi iskal... trance_33_sleep.gif

Za 2 čeladi se potrebuje 52 litrski kovček ali je lahko tudi manj?

Za Fazer 2006 bi rad kupil kovček in vse kar spada zraven, pa me zanima točno kaj vse rabim za moj model motorja? Je bolje vzeti GIVI ali original YAMAHA?

Pri GIVI potrebujem nosilec, ploščo in kovček?

Proda morda kdo rabljeno, za normalno ceno kupim...

Živjo prijatelj,

če še nisi nabavil, imam jaz vse kar rabiš: Givi Maxia (52L), ploščo, nosilec in vijake. vse je malo rabljeno. Če te zanima se lahko kaj zmenimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namreč imam yamaho fz6 letnik 2006 ,problem pa je z varovalkami.Varovalka na kateri je oznaka IGNITION (10a) mi pregoreva.Pred tremi dnevi sem motor malo opral in od takrat naprej se pojavljajo te težave.

Odgovor je na dlani...prišlo je nekje do stika. Ker je precej mraz se ti voda ne posuši tebi pa še kar naprej vrže varovalke ven. Pusti motor pri miru kak teden pa spet poskusi. Če imaš pri roki (ali moč kje dobiti) kompresor z zrakom ga fino prepihaj po žicah oz. na delih kjer težko prideš zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

v tej temi sem nov. Sicer sem ponosni lastnik SV650N K3. Motor mi je všeč, dovolj navora in moči za moj stil vožnje. Sopotnica pa vedno nerga, da ni udoben. Zato razmišljam o menjavi za FZ6S, tam okoli 2004, 2005 letnik. Zanima me, če je ta model večji, bolj prostoren od SV650? Zanima me tudi, kako se motor obnaša v nižjih obratih, saj sem nekoliko v dvomih okoli tega (600ccm, 4 bati...).

Vglavnem, prosim za kak nasvet, glede na to, da sem navajen V2...

Lp

Zdravo!

Sama sem včasih vozila SV650S, pa sem šla zdaj na FZ6n. Baje, da se na FZ6 lažje pelješ zadaj kot na SV650S. Sama tega nisem poskusila, tako da tega ne vem, je pa sestra rekla, da je zdaj bolje, kadar se pelje z mano.

Razlika med vožnjo prvega in drugega je velika. Drža je drugačna, če hočeš bolj eksploziven štart, moraš dodat več gasa (FZ6), potem pa je navora in moči dovolj. To je zgolj moje osebno mnenje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!