Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

a lahko dobim podatek, kje dobiti takšen nosilec tablice?

jaz sem si ga sam izdelal z rostfreja da sem se lahko rešil tega spodnjega dela zdaj pa se lepo lonci vidijo trance_25_naughty.gif

tak pa je končni izdelek nosilca

post-19795-126797743585_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil david46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa to, da ga prodajas? Me firbec matra, ker sem zasledil, da ga nimas dolgo. Ne ustreza stirivaljni karakter?

čisto sem spregledala tole.

ja, prav razmišljaš.

pred tem sem imela sv-ja, ki je bil dvovaljnik in mi je bolj ustrezal. zato ga tudi prodaja in bi potem kupila sv650s, er6n ali gladius-a. vsi so dvovaljniki.

jaz sem si ga sam izdelal z rostfreja da sem se lahko rešil tega spodnjega dela zdaj pa se lepo lonci vidijo trance_25_naughty.gif

tak pa je končni izdelek nosilca

post-19795-126797743585_thumb.jpg

a je potrebno zraven namontirat lučko? ali je lahko brez? a lahko narediš še eno sliko od zadaj? (tako, da se vidi tablica, da vidim, kako je tam narejen).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je potrebno zraven namontirat lučko? ali je lahko brez? a lahko narediš še eno sliko od zadaj? (tako, da se vidi tablica, da vidim, kako je tam narejen).

mislim da ne bodo kompliciral policaji če neboš mela lučke ker ti sveti od luči na tablico.. to fotko mam če kaj pomaga

post-19795-126799213827_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAA... to je pa potem druga. Ker mi ni bilo nič jasno.

Moram jaz moj nosilec dol vzet, da vidim, kako je narejeno in kje morajo biti luknje in potem kaj skicirat in dat odrezat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

david46...

a ti si to doma sam naredil ali si dal komu, da ti je zapigal in odrezal?

sam sem izrezal pa zapigal nato pa še spoliral... ker taki košček materiala pride nekje 5€ samo se splača če lepo naredištrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz še nikoli, ampak res nikoli nisem delala s temi rečmi.

kateri material pa si uporabil?

rosfrei 2mm....če se boš ke okol ormoža vozla si lehko prideš naredit nosilec...košček rosfreia še je pa vsa potrebna orodja soclosedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mi je nekako padel v oči FZ6 letnik 2007, vas lastnike teh motorjev naprošam za par nasvetov, na kaj biti pozoren pri nakupu?

Vsaka še tako mala informacija bo prišla prav!

Vnaprej se vam zahvaljujem za info!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nič posebnega , tko kot pri drugih.Glede na to da jih je kar nekaj na trgu glej da nima popraskano mašino, ker ko sem ga jaz kupoval sem naletu na enega ki je bil sicer popravljen samo ko sva z frendom pobliže pogledala je bla mašina spodaj sicer lepo pošvasana a ko smo motor pustil da je neki časa lavfal sem spodaj lepo utipal da je mastna mašina.Uglavnem pel se in motor naj lavfa na mestu kar nekaj časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem!

Mene zanima kje bi lahko dobil prednjo masko za fz6 fazer letnik 04, če ima slučajno kdo kakšno odveč, se priporočam.

Kakšne izkušnje imate glede akumulatorjev, katere priporočate. Meni se dopadejo cenejšim, ker je lahko razlika v ceni očitna!

Tale mi je še posebej padel v oči:

http://www.akumulator.si/index.aspx?source=katalog&kategorija=&nadgrupa=A3&grupa=A3 13&id=A3 13 010

post-26585-126867779839_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nič posebnega , tko kot pri drugih.Glede na to da jih je kar nekaj na trgu glej da nima popraskano mašino, ker ko sem ga jaz kupoval sem naletu na enega ki je bil sicer popravljen samo ko sva z frendom pobliže pogledala je bla mašina spodaj sicer lepo pošvasana a ko smo motor pustil da je neki časa lavfal sem spodaj lepo utipal da je mastna mašina.Uglavnem pel se in motor naj lavfa na mestu kar nekaj časa.

hvala za info

konec tedna sem dogovorjen za ogled in bom poročal, če bom se odločil o nakupu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, nova fazerca odpade, v sloveniji jih ni več. Gledam pa rabljene. A mogoče kdo ve glede ABS-a, a se ga da dodatno montirati na motor, ki ga prej ni imel? Pa kakšen strošek bi to bil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem!

Mene zanima kje bi lahko dobil prednjo masko za fz6 fazer letnik 04, če ima slučajno kdo kakšno odveč, se priporočam.

jaz jo imam samo je zaradi padca malo počena vendar se da popravit (cena maske 45€)

post-19795-126884747002_thumb.jpg

post-19795-126884748378_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, nova fazerca odpade, v sloveniji jih ni več.

Ne vem no, (na nesmemnapisat.net jih ponuja PilkoPromotorPetrovče) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, nova fazerca odpade, v sloveniji jih ni več. Gledam pa rabljene. A mogoče kdo ve glede ABS-a, a se ga da dodatno montirati na motor, ki ga prej ni imel? Pa kakšen strošek bi to bil?

Okol 2k€, skratka ne splača se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no, (na nesmemnapisat.net jih ponuja PilkoPromotorPetrovče) ?

Sem preveril, pa pravi da je možen samo uvoz iz tujine, pri nas so pa vse prodali.

Tudi v Krškem pravjo tako.

Bo pa rabljena mašinca v garaži, nekaj je že ogledano. smile.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Že dolgo časa prebiram forum, zgleda da sem prišel na vrsto :).

Zet je dopolnil dolgo nazaj 21let in sem se odločil, da ga potegnem v življenje motorista. Za nakup sva se odločila "Yamaha Fazer 600" zato ker sem bil sam prepričan, da lahko opravi izpit za A kat. pri 21letih in glej ga zlomka novi zakon je tu in fant lahko opravi LE A2 kat. do 35kW ...sama FZ ima pa +/-70kW

Motor nama je obema pri srcu, dobra izbira, ....itd

Kako za boga bi se dalo rešiti ta problem? Mogoče predelava/blokada na FZ6 do 35kW, registrirat, potem pa ven blokade?

Kaj se lahko naredi, če se lahko sploh kaj?

Hvala Vam za nasvet in pomoč!

Lp

Jani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!