Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

očitno se je proti koncu 07 spremenil števec ....

... pa še marsikaj drugega tudi. Modelno leto 2007 ima oznako še dodatno oznako S2. Mnogo tega je napisano v tej temi v postih datiranih tam okoli aprila in maja 2007.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale šipca od BARRACUD-e se da dobit na ebayu cena je 89€ in poštnina je 28€..trance_40_thumbup.gif

http://cgi.ebay.it/C...=item5d254d63f1

za s2 pa stane 83€ (v akciji)

http://cgi.ebay.it/BARRACUDA-CUPOLINO-AEROSPORT-YAMAHA-FZ6-S2-2007-08-09_W0QQitemZ370217349433QQcmdZViewItemQQptZRicambi_e_Accessori_Moto?hash=item5632ac7139#ht_2386wt_939

Popravljeno . Popravil david46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa še marsikaj drugega tudi. Modelno leto 2007 ima oznako še dodatno oznako S2. Mnogo tega je napisano v tej temi v postih datiranih tam okoli aprila in maja 2007.

LP

Ja, 98 konjske so imele S2 oznako in nov števec (oziroma od FZ1), 78 konjske pa samo S ter star števec (od prejšnjega modela). Mislim da je bilo nekako tako :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mi lahko ta vizir kdo naročil, če ima kdo že kakšne izkušne z kupovanjem iz tujine. Plačam z gotovino. Sm pa resn kupec. Bi ga naročil direktno preko njihove firme ampak me moti to da moraš na njihovi strani vprsovat svojo številko bančne kartice, temu pa jst ne zaupam nevem kako, no pa še cena je 99€ + 22€ poštnina kolker sm razbral.

Je kdo tle ki je že preko tega kupoval ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem na svojem fz6 menjal svečke :rolleyes: če se nisem dobro spravil zraven ali je pa res tak zajebano zraven prit :? no misija je končana, vendar sem porabil za vsako svečko skoraj 20 min, morda tudi kaj več...

eno vprašanje glede vpliva izpuha na mašino...

imam gor leovince-ja, pa ko zaprem gas, konkretno ven poka :grim :010 , me pa zanima če to kaj nagativno vpliva na samo mašino :?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskal sem sebi primiren sorednji vizir za Yamaha FZ6-N Naked letnik 2006. Ob nakupu motorja sem dobil poleg še vizir Ermax, vendar mi ni všeč ker je previsok.

Rad bi kupil vizir prek Ebay-a ker je verjeli ali ne za 10€ cenejši kot direktno pri firmi Barracuda. Cena le tega je v firmi Barracuda 99€, na Ebay-u pa 89€. Se pravi če prišteješ še kakih 20€ stroškov pošiljanja pa se že pozna a ne ..

Tu pa nastane problem !!! V tem sem lajik pa pol. Opazil sem da se na Ebay-u plačuje proko sistema PayPal. O tem pa nimam ne v riti ne v glavi.

Bi imel pa prošnjo za nekoga ki je to že počel in kupoval preko tega. Je mogoče nekdo tukaj ki bi lahko to zadevo naročil in da dam jst njemu €€€ ???

Ja sej vem da se mi boste smejali ampak preprosto bi bilo tako vsaj zame lažje. Jst dam osebi A €€€ nato pa oseba A naroči izdelek na Ebayu ki ga ob dostavi da meni ..... je to možno nekoga prositi za tako MOTORISTIČNO USLUGO ????

Gre se pa za tale vizir

KLIK DO ZADEVE

211.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js ti ga lahko prinesem iz italije če hočeš. prodajajo ga v trstu v burn out in so (ponavadi) cenejsi kot direktno v barracudi, prodajalec pa govori samo italjanko in malo angleško. več na PM

Moja povezava

Popravljeno . Popravil special749
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes montiral vizir barracuda na fz6-n2 08 in moram še montirat bug spojler ker mam za it v trst še po drugih delov ti bom jutri povedal točno koliko pride vizir in ti ga lahko uzamem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej pa vi ste zakon. Ne samo da se je nekdo javil, zdej bo že gužva postala hehe mal heca. Jst bi ga kupil pa mislem da poznam še enga kandidata tle gor. Bom še njemu rekel, če lahko da bi kr dva vzela....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm opazil da je ceneje v drugih trgovinah kot pa direktno pri priozvajalcu... Pri Barracuda firmi imajo ceno 99€, na strani www.life4bike.com pa imajo ceno 89€ ..... hecno a ne .... no saj meni.

Če gre kdo v Italijo bi ga prosil za enega...za Yamaha FZ6-N ( Naked, model 2006, artikel ima kodo Cod.YF6300 ) KLIK DO VIZIRJA

Samo naj se sedaj javi kdo gre prvi da se nebom še kje kaj menil.... pa upam da se bo ta drugi kandidat javil da vzamemo dva namesto enga če se že gre v Italijo.

Cupolino_Yamaha_FZ6_-_Barracuda_211.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel bi eno vprašanje, za vse lastnike crash padov na vaših motociklih. Mi lahko prosim poveste s katerim vijakom so privijačeni na okvir... zasledil sem naslednje mere...

M10 x 1.25 (fini navoj)

M10

M12

Kaj je res in kaj ni, hvala lepa! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje glede vpliva izpuha na mašino...

imam gor leovince-ja, pa ko zaprem gas, konkretno ven poka :grim :010 , me pa zanima če to kaj nagativno vpliva na samo mašino :?

LP

Nobenih negativnih posledic :grrr!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel bi eno vprašanje, za vse lastnike crash padov na vaših motociklih. Mi lahko prosim poveste s katerim vijakom so privijačeni na okvir... zasledil sem naslednje mere...

M10 x 1.25 (fini navoj)

M10

M12

Kaj je res in kaj ni, hvala lepa! :blush:

Vijak je M10, ne vem pa koraka navoja, bom pomeril, če rabiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le tega vizirja na njihovi spletni strani nimajo torej upam da ga majo v njihovi trgovini. Torej če boš šel, me prosim obvesti in javi ceno,no pokliči me pa se zmenma, sej cifro sm ti pa tko dal...HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, po moto boom-u ko bo vreme grem zase po se ene zmigavce in nekaj drobnarij moram kupit.

tole so barracudini viper mini. ce te zanima kako zgleda vizir za yamaho sem ga prinesel forumasu 2kratATA

dsc05919.jpg

dsc05917.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam kolkr sm razbral forumaša 2kratATA ima Yamaho FZ1.... Jst bi mel Barracudin vizir za FZ6. Če greš gor bi mi naročil tisti model vizirja pa mi ga prinesel ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav.Sem frišni motorist, kupil pa sem si Yamahco fazer naked 2005. Zamenjal bi rad akumulator. Tu pa se pojavi težava. Kje za hudiča ga najdem. A mi lahko kdo pove kje je skrit.

Hvala :lol1::wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav.Sem frišni motorist, kupil pa sem si Yamahco fazer naked 2005. Zamenjal bi rad akumulator. Tu pa se pojavi težava. Kje za hudiča ga najdem. A mi lahko kdo pove kje je skrit.

Hvala :lol1::wallbash:

Pod tankom je :angry: . Moreš dva vijaka tanka oviti, dvigniti tank ( je na pantu ), ga spredi podložiš z deščico, da potem lahko

( težko :blush: ) ven vzameš akumulator.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!