Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Kje pa imaš tiste štifte na motorju, oz. ne čem ti stoji stojalo?..:notworthy:

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima centralnega..:wallbash:

pa fantje, vi imate po vecini tole stojalo, ali ga imate kar lepo na tleh?

Lp,S.

stojalo (v mojem primeru centralno) je fajn, ko se čisti in maže verigo, če hočeš snet kolo z motorja, ali pa pozimi ko ga daš spat, da zasede par cm manj prostora. drugače pa je več ali manj na tleh oz na bočnem...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa imaš tiste štifte na motorju, oz. ne čem ti stoji stojalo?..:notworthy:

Lp,S.

na slikci se malo slabše vidi (druge nimam).

drugače pa poglej v louis-ov katalog. imam tistega za okoli 25€ (srebrn).

DSCN1549.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepsa hvala za odgovore vsem..:notworthy:

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozz.!

Se eno vprasanje imam glede akumulatorja..Ali je zelo narobe ko polnim akumulator da ga ne dajem ven, samo prikljucim polnilec gor..:surrender:

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ga zdaj ne bi dajal ven, pozim je drugo

seveda bo zdaj nekdo rekel da ga daj ven, tak da na koncu se boš sam odločil kako kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se bi zahvalil forumu, za prikaz postopka predelave FZ6-fazer da svetijo obe kratke luči.

Še enkrat hvala

lp

mitja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se bi zahvalil forumu, za prikaz postopka predelave FZ6-fazer da svetijo obe kratke luči.

Še enkrat hvala

lp

mitja

sam upam da si vse dobrp prebral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega se je sesul s fazerko... čeprav je še vedno na intenzivni zaradi hudih poškodb hrbtenice in pljuč, se že razmišlja o popravilu...:blush:

Rabijo se PREDNJE VILICE.... Moped je zadnji model, letnik 07? Kaka ideja kje dobit? ponudba je skromna... tudi na ebayu... cena novih pa kar zasoljena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega se je sesul s fazerko... čeprav je še vedno na intenzivni zaradi hudih poškodb hrbtenice in pljuč, se že razmišlja o popravilu...:blush:

Rabijo se PREDNJE VILICE.... Moped je zadnji model, letnik 07? Kaka ideja kje dobit? ponudba je skromna... tudi na ebayu... cena novih pa kar zasoljena...

Pokliči tega mojstra, mogoče ima kaj. je pa iz bližine MB

SS-Moto, Saša SVENŠEK, s.p.

ULICA 8. FEBRUARJA 23A,

2204 MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU

Tel: 041 445643

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega se je sesul s fazerko... čeprav je še vedno na intenzivni zaradi hudih poškodb hrbtenice in pljuč, se že razmišlja o popravilu...:blush:

Rabijo se PREDNJE VILICE.... Moped je zadnji model, letnik 07? Kaka ideja kje dobit? ponudba je skromna... tudi na ebayu... cena novih pa kar zasoljena...

kak zadnji model ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak zadnji model ?

možno je da je mislil za zadnji model ker je fz8 nadomestila fz6...ker fz6 ne izdelujejo več

LP

Popravljeno . Popravil Spade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozz.!

Imel mogoce na fz6-ki probleme z prednjimi zavorami..Namrec ko "pribremzam", mi potresejo sprednje vilice..Kar konkretno..

Mogoce kaksen nasvet, glede tega..:notworthy:

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozz.!

Imel mogoce na fz6-ki probleme z prednjimi zavorami..Namrec ko "pribremzam", mi potresejo sprednje vilice..Kar konkretno..

Mogoce kaksen nasvet, glede tega..:notworthy:

Lp,S.

Mogoce mas zvite diske. Jaz bi najprej to preveril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi rad v temo, ampak mislim, da je meu kolega problem zarad gume roadsmart, sam ne me za besedo držat.

Ga pa lahko vprašaš, wix, čeprav ma nou motor, mislm da se bo spomnu :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozz.!

Imel mogoce na fz6-ki probleme z prednjimi zavorami..Namrec ko "pribremzam", mi potresejo sprednje vilice..Kar konkretno..

Mogoce kaksen nasvet, glede tega..:notworthy:

Lp,S.

meni je treslo sprednji del pri hitrosti cca. 50-60 km/h. in to tako konkretno, da če bi spustila balanco, bi me zagotovo razmetalo po tleh. potem sem dala dol kufer in sem ugotovila, da je dosti bolje, vendar še vedno ni ok.

potem pa je bil čas za menjavo gum in že takoj je bila razlika očitna. s kovčkom sem se lahko pri tej hitrosti peljala "brez rok" čisto mirno!

torej... mojo težavo so rešile nove gume!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni se problem pojavlja pri priblizno 50 km/h..Kufra nisem imel gor..Imam pa roadsmart-ke gor ja..:wacko: Glede zvitih diskov dvomim da so, vsaj videti ni..Peljanje brez rok pa ni problem, ni nikakrsnih tezav..

Lp,S.

Popravljeno . Popravil stankolovski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Mene samo zanima ali je že imel kdo težave z indikatorjem bencina oziroma plovcem na yamahi fazer 600 2007 letnik. Namreč pred kratkim sem spraznil bencin do kraja, potem pa sem dolil poln tank in po približno 70km mi je vrglo na rezervo, ko sem motor ugasnu in nazaj prižgal je spet naromalno kazalo, čez kakih 50 km pa ponovno rezerva. ko sem natankal poln tank je bila na indikatorju še kr rezerva.u glavnem indikator bencina ne kaže druga kot rezervo. sicer se zdej ravnam po kilometrih ampak mi gre vseeno na živce utripanje zadnje črtice. Kak predlog kaj naredit?

LP Grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam upam da si vse dobrp prebral

sem drugače štromar in si z tem služim kruh, tko da ni problema. Še enkrat zahvala forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh Kar se tiče tresenja so meni Jermani poglihal feltno pa je čist perfect! :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Mene samo zanima ali je že imel kdo težave z indikatorjem bencina oziroma plovcem na yamahi fazer 600 2007 letnik. Namreč pred kratkim sem spraznil bencin do kraja, potem pa sem dolil poln tank in po približno 70km mi je vrglo na rezervo, ko sem motor ugasnu in nazaj prižgal je spet naromalno kazalo, čez kakih 50 km pa ponovno rezerva. ko sem natankal poln tank je bila na indikatorju še kr rezerva.u glavnem indikator bencina ne kaže druga kot rezervo. sicer se zdej ravnam po kilometrih ampak mi gre vseeno na živce utripanje zadnje črtice. Kak predlog kaj naredit?

LP Grega

Najverjetneje je težava na samem potenciometru... Tega se da premerit, jaz bi tu začel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najverjetneje je težava na samem potenciometru... Tega se da premerit, jaz bi tu začel.

a je to ta elektronika ki se nahaja na samem plovcu v keslu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!