Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Mogoče ve kdo kakšna je razlika v zvoku pri aftermarket loncih, če je z ali brez katalizatorja?? mogoče mal hecno postavljeno vprašanje,pa vseen....

z odstranitvijo katalizatorja ni razlike v glasu,malo pridobi na moči-navoru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi opustitve motocikljizma noseča žena :- prodam motorno kolo, lahko tudi vso opremo. Usnjena jakna MGP, hlače Berik, nove škornje št.43., rokavice, dežna obleka...

Motor je SLO porekla, kupljen v TC Motoshop v Lj BTC.

Motor ima dodatno opremo :

- Bagster sedež

- Baracuda vizir

- 12v vtič z on/off stikalom pod sedežom

- prva pomoč

- bug spojler črn

- nosilec kovčka Givi

- kovček Givi 52l Maxia

- naslon na kovčku Givi

- nosilec GPS

- tank torba

- torba za gps Givi

- dvigalka motorja za čez zimo za sprednje in zadnje kolo v rdeči barvi Bike Lift

- zaščita motorja Crash pads na levi in desni strani

- papirji od motorja

- servisna knjiga ter vsi računi

- vsa oprema je bila kupljena v TC Motoshopi v Lj, razen vizirja ki je iz Italije

Sem pa 2. lastnik, 1.lastnik pa je bil moj sodelavec :-

Za vsa vprašanja kontakt preko emaila yoksi@volja.net

Zanima koga nakup FZ6-N l.2006, 21kkm prevoženega ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa imaš nosilec s tremi kovčki? Rad bi namreč poizkusil nakeda. Pred tremi leti sem imel oblečenega, pa sem ga prodal, ker nikakor nisem mogel (tudi zaradi oklepa) nanj zmontirat krmila, pri katerem me ne bi bolele roke. No sedaj sem začel razmišljat, da bi v primeru, če bi mi FZ6N "sedel" začel prodajat svojega CBF600N... Skratka rad bi se usedel nanj in če bo le mogoče tudi naredil kak kilometer... Najboljse bi bilo, če bi se z dotičnim lastnikom kam zapeljala in malce zamenjala za primerjavo... Če se najde junak, bi bil prav hvaležen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm mislim da je malce pozno za tako odločitev, ker sneg je že praktično tu. Prodajam pa jst FZ6-N če ti je cool. Vem da se da namestiti na mojo Fazerco še nosilec za stranska kovčka brez problema, ker sem že sam to gledal ampak v končni fazi le tega nisem kupil ker ni bilo potrebe. Je pa razlika v sami vožnji pri nakedu če imaš spredaj vizir ali pa brez nje. Ne vozim hitro zaradi moje, ki pa je bila skor vedno prisotna.

PM me če te zanima motor, ti pošljem link do mojega albuma slik od motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živijo, ali se je že komu zgodilo, da je počil aluminijast okvir na FZ6n?...na mestu ene 5-10 cm nad vpetjem zadnje nihajke...

...bom dal kmalu še slike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful vlke slike... sem mnenja da se ob normalni uporabi kaj takega ne more zgoditi

al pa babo menjite, nvm kulk je dovoljeno obremenit motor

kaj drugega kot zašvasat pa tak ne preostane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!